reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

4 tygodnie po poronieniu, a pozytywny test ciazowy

Annaaj112

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Styczeń 2020
Postów
39
Witam.
2 grudnia na usg dowiedziałam się że ciaza w której myslalam ze jestem juz 8 tyg. przestała się rozwijać i mialam pusty pęcherzyk. 3 grudnia dostalam tabletki dopochwowe na poronienie.

Jestem 4 tyg. Po poronieniu, jakiś tydzień temu robiłam test 25 ml (ten sam co na zdjęciu - górny test) wyszedł negatywny. Dziś mimo iż test był robiony wieczorem + po piciu wody wyszedł pozytywnie 25 ml i 10 ml.

Nie jestem pewna czy to ponowna ciaza czy po prostu reszti po poronieniu. Nie chcę iść do lekarza ponieważ nawet jeśli jestem jest to nadal za wcześnie + nie chce jeszcze robic sobie nadziei.

Nie chodzi mi tutaj aby ktokolwiek mi dawał diagnozy lub tego typu rzeczy lecz chodzi mi o to aby ktoras z was co może była w takiej samej sytuacji podzieliła się tym jak bylo w jej przypadku .

Z góry przepraszam za błędy w pisowni.
 

Załączniki

  • 20211230_222035.jpg
    20211230_222035.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 785
reklama
Witam.
2 grudnia na usg dowiedziałam się że ciaza w której myslalam ze jestem juz 8 tyg. przestała się rozwijać i mialam pusty pęcherzyk. 3 grudnia dostalam tabletki dopochwowe na poronienie.

Jestem 4 tyg. Po poronieniu, jakiś tydzień temu robiłam test 25 ml (ten sam co na zdjęciu - górny test) wyszedł negatywny. Dziś mimo iż test był robiony wieczorem + po piciu wody wyszedł pozytywnie 25 ml i 10 ml.

Nie jestem pewna czy to ponowna ciaza czy po prostu reszti po poronieniu. Nie chcę iść do lekarza ponieważ nawet jeśli jestem jest to nadal za wcześnie + nie chce jeszcze robic sobie nadziei.

Nie chodzi mi tutaj aby ktokolwiek mi dawał diagnozy lub tego typu rzeczy lecz chodzi mi o to aby ktoras z was co może była w takiej samej sytuacji podzieliła się tym jak bylo w jej przypadku .

Z góry przepraszam za błędy w pisowni.
Jesli kreska bedzie ciemnieć to widocznie tak. A ile trwalo krwawienie od tego 3 grudnia?
 
Wydaje mi sie, ze ciąża. Ja po jakims miesiacu od zabiegu robilam test, bo okresu nie mialam (a po prostu po zabiegu moj cykl z 28 dni przedłużył sie na 35) i był negatywny. Chyba najlepiej jak zrobisz sobie bete i po 48 kolejna i zobaczysz czy jest przyrost. Ewentualnie zadzown do gina i sie spytaj czy moze byc jeszcze w organizmie na tyle tego hormonu, ze pokazuje go na tescie, ale wątpię. Beta chyba jedynie pokaże co sie dzieje. Ale mam nadzieję, że mogę Ci gratulować
 
Ja tak miałam :) w zeszłym roku w październiku puste jajo, a w listopadzie byłam znowu w ciąży tez się zdziwiłam 😅 skoro test tydzień temu był negatywny to raczej coś jest na rzeczy. Powodzenia 🍀🍀🍀
 
Jesli kreska bedzie ciemnieć to widocznie tak. A ile trwalo krwawienie od tego 3 grudnia?
Krwawiłam tydzien i 4 dni.
Miałam robiona betę ponieważ lekarz bał się że mi hormon nie spada ale pod koniec 2 tygodnia (2 tygodnie temu) od poronienia beta hcg było 175 i tak jak wspomniałam wcześniej tydzien temu robiłam ten sam test i wyszedl negatywny.
 
reklama
Do góry