reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nikt Cię nie atakuje. Po prostu tak napisałaś posta, że jest niezrozumiały a tym samym dziewczyny próbują wyciągnąć więcej informacji. Nie skomentuje zdania na temat frustracji kobiet, które się starają bo to dno, żenada się metr mułu.
Staramy się Ci pomóc, ale jak widać wolisz dalej się upierać przy swoim.
Jak takie dno to już proszę się nie wypowiadajcie, bo wszystko wiem;)

I serdeczne dzięki za taką pomoc. Siebie Siebie nie widzicie, tylko kogoś.
 
reklama
Chyba za bardzo się uniosłaś. Żadna z dziewczyn Cię nie zaatakowała, a swoimi pytaniami nikt nie miał zamiaru Cie ośmieszyć. Po prostu w tym co napisałaś jest kilka nieścisłości.
Wspomniałaś o lekarzu. Mam nadzieje, że wizyta przebiegła pomyślnie i jest wszystko ok
 
Poprzednio chyba miałyście racje, owszem. Skoro znacie się na temacie, to mógłby ktoś mi powiedzieć czy jest sens robić betę za 12 dni w dniu @, oczywiście pod warunkiem, że ona nie przyjdzie? 15dc miałam bhcg 0,49, 17dc wyszła 2,30, więc przyrost jest, choc wiem, że to poniżej 5, ale może się ktoś wypowiedzieć, czy biorąc pod uwagę dni cyklu (tak, już wiem, że są niewłaściwe) czy jest szansa na tę ciążę?
 
Poprzednio chyba miałyście racje, owszem. Skoro znacie się na temacie, to mógłby ktoś mi powiedzieć czy jest sens robić betę za 12 dni w dniu @, oczywiście pod warunkiem, że ona nie przyjdzie? 15dc miałam bhcg 0,49, 17dc wyszła 2,30, więc przyrost jest, choc wiem, że to poniżej 5, ale może się ktoś wypowiedzieć, czy biorąc pod uwagę dni cyklu (tak, już wiem, że są niewłaściwe) czy jest szansa na tę ciążę?
Ale w czasie owulacji były stosunki pełne?
 
Poprzednio chyba miałyście racje, owszem. Skoro znacie się na temacie, to mógłby ktoś mi powiedzieć czy jest sens robić betę za 12 dni w dniu @, oczywiście pod warunkiem, że ona nie przyjdzie? 15dc miałam bhcg 0,49, 17dc wyszła 2,30, więc przyrost jest, choc wiem, że to poniżej 5, ale może się ktoś wypowiedzieć, czy biorąc pod uwagę dni cyklu (tak, już wiem, że są niewłaściwe) czy jest szansa na tę ciążę?
A nie jesteśmy już paskudne? 😂

Ja nie do końca rozumiem o co pytasz. Nadal pytasz czy jest możliwa ciąża z zeszłego cyklu?
 
reklama
A nie jesteśmy już paskudne? 😂

Ja nie do końca rozumiem o co pytasz. Nadal pytasz czy jest możliwa ciąża z zeszłego cyklu?
Chcesz pomóc, czy dokuczyć? Grzecznie pytam, jak nie rozumiesz to się nie udzielaj może po prostu, bo po co, skoro nic nie wnosisz do mojego tematu. Bez urazy, ale to już nudne, ileż można się czepiać..
 
Do góry