reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

reklama
a jakich firm kupujecie staniki ( na okres ciąży)?:-D bo kurcze ja chyba tez będę musiała coś zakupić bo niby staniki nie uwierają ale nie leża juz tak jak powinny:-) a nie chcę zbytnio rozciągnąć ...zawsze kupowałam Triumpha ale jak mam wydać 100-150zł na stanik albo 2 żeby je chwilę ponosić to jakoś mi się nie kalkuluje:-D
 
Ja zamowiłam na allegro , tak tani ,ze bylam w szoku wczoraj ,że tak fajnie leży.

IDEALNIE PROFILOWANY 75 D (1234030074) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.


Zamowiłam biały i czarny u tej samego sprzedawcy i musze powiedzieć ,że bylam milo zaskoczona, ale wszystko zalezy jakie staniki sie lubi.Bo nie dośc ,ze kasy nie szkoda taka cena to za jeden Triumpha będę miała kilka na calą ciążę

myślalam, że jak to jest masło kakaowe to będzie pięknie pachnieć.. :sorry: pójdę do sklepu i sprawdzę jak zareaguję :-)
w jakim sklepie widzialaś te specyfiki?:-D
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczynki mam takie pytanko czy ktoras z was moze w okolicach 15 16 tyg miewala okropne bole w okolicach kosci ogonowej czasami przeszkadzajace w chodzieniu? albo to uczucie takiej ciezkosci takiego jakby przejedzenia ale tak wlasciwie nie jedzac az tak duzo??:baffled:macie jakies porady lub podobne doswiadczenia jak siobie z tym poradzic i dlaczego tak sie dzieje??
 
reklama
Oj tak uczucie pełnosci,przejedzenia towrzyszy mi czesto,mimo biegunek mam tez wzdecia.Niestety w ciazy nie ma wielu lekow na to,mi doktorka poleciła bakterie te osłonowe co przy antybiotykach,no i jesc duzo błonnika.
Jestem troszke podziebiona i M wczoraj zafundował mi mleko z miodem i czisnkiem ,oj jak ja po tym umierałam,ten czosnek spowodował u mnie okropny bol gory brzucha,masakra
 
Do góry