reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... :-)

Wierka ja osobiście nie słyszałam o polskiej położnej, ale ja w takiej małej mieścinie mieszkam, że tutaj w ogóle jest chyba tylko jedna położna, może w dużych miastach o ile jest polska położna, to jest taka możliwość
 
reklama
wierka- spac nie moge wiec szukałam ci poloznych na googlach ale niestety nic nie znalazłam;-( ewentualnie ginekolodzy sami sie pojawiali
 
powiedz to mojemu lekarzowi (moze wg ciebie nie wie co mowi) to nie moje wymysly tylko lekarz kazal tego nie jesc-ty rob jak uwazasz- ja mam zamiar urodzic zrowego dzidziusia, pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
dzięki Pinka,przynajmniej nadziei nie będę sobie robić ;-) myślałam ze może jest wybór tylko nic o tym nie wiem..
 
Wcześniej byłam sceptycznie do chust nastawiona ale po zajęciach z chustowania i noszeniu 17,5kilowego Jula w kółkowej sprawię sobie długą tkaną:tak:. Wygoda niesamowita i ręce wolne :tak: a Juli zadowolony:tak::-). Jakby co to mam materiały pokazowe wiązań;-):tak:.
 
rany julek hahaha marta wielka jesteś takie ciężary dźwigać. mój waży ok 15 i jak dla mnie za ciężki do noszenia, wezmę go na chwilę na ręce( teraz już nie) i mam dość. chylę czoła!:-)
 
poziomki pytałaś o przepis na zgage... na mnie w poprzedniej ciąży działało zimne mleko, tez mi to wtedy jakaś ciężarna polecała;-)
 
reklama
ja też męczę się z mdłościami prawie przez cały dzień, apetytu wcale nie mam juz schudłąm około 5 kg ale wyniki mam super i na szczęście nie ma anemi czego najbardziej sie bałam. Mnie pomaga , zwłaszcza rano, woda mineralna nie gazowana lub normalna przegotowana. Wypijam szklaneczke i wiem ze to moze drastyczne , ale moge zwymiotować i potem mi nieco lepiej przez pół dnia, bo inaczej to jak przy zatruciu masakra. Ale trzeba sie przemeczyc do 3 miesiaca i bedzie spokoj
 
Do góry