reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

Dziewczyny chce zrobić jakies ciasto na świeta oprocz mazurka ale bedziemy jechac prawie 4 godz samochodem do teściowej bo zajeżdzamy jeszcze do koleżanki. Pomóżcie i powiedzcie jakie ciasto można przewozić dłużej w bagażniku żeby sie nie zepsuło?
 
reklama
nawet z kremem? to na poczatek włoże do tej torby trzymającej zimno a ona chyba trzyma z 2 godz. Dzieki bardzo :-)
 
galaxia to pomysl tak:)jak na jakis przyjeciach jest ciasto to co one stoi tylko pol godz?a tam cieplej tak?a na dworze poki co minusowa pogoda takze spokojnie..no ja tak mysle..ta torba to dobry pomysl
 
Galaxia ja jadę 4 godziny do domu i zawsze od mamy dostaję tonę sernika i jabłecznika i żyją spokojnie :) Nie próbowałam z kremem ale myślę, że tak jak mówi marzenka21 powinno dać radę. Teraz jak w grudniu wracałam do krk to wiozłam zamrożone mięso i nawet tyci się nie rozmroziło
 
A mi sam ginekolog powiedział już na początku ciąży żebym unikała takich czynności jak właśnie wieszanie firanek, podnoszenie ciężarów i generalnie forsowania się. Na tej wizycie był też mój mąż i słyszał wszystko osobiście więc faktycznie zakupów nie noszę, prania nawet nie wieszam i troszkę wykorzystuję słowa lekarza:-) a że pewnie więcej dzieci mieć nie będziemy, bez skrupułów wykorzystuję czas ciąży no i męża...

Ja też pewnie urodzę w sierpniu, dwójeczka dzieciaczków zazwyczaj wcześniej się rodzi, a według usg wychodzi mi 5.09. Sam ginek szykuje mnie na sierpień. Oby tylko nie za wcześnie.

Ale patrzcie jak nam sie fajnie ułożyło, jeśli posiedzimy rok na macierzyńskim to mamy dokładnie calutki wakacje dla rodzinki a do pracy jak do szkoly albo na studia
 
Mam do Was pytanie o te kocyki z "minky", bo mi umkneła dyskusja a widzę, że temat ciągle powraca.
O co z tym chodzi? One są jakieś specjalne? ;)
 
reklama
Do góry