reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

annie - ten materiał minky - kto raz dotknął ten wie o co chodzi. Są tak miłe w dotyku jak puszek. Fakt - strasznie drogie - ale taki kocyk to też używa się długo: do łóżeczka, do wózeczka, potem na podłogę do zabawy, potem na pikniki itp. Tak więc może się zamortyzuje :D Ja bym bardzo chciała taki kocyk - ale ja czekam: na płeć, na wózek i dopiero kocyk :D
 
reklama
e-de - ja mam dywanik do łazienki cały z minky, kupiłam w Ikei cos ok 40 zł, no w każdym bądź razie nie był drogi a nie taki mały. Szkoda że jak sprzedają jako produkt dla dziecka to od razu cena 150 zł albo i lepiej :dry:
 
no lori to taki żer - na dzieciach i bidnych kieszeniach rodziców... Tak samo jest ze ślubnymi rzeczami. Normalnie u fryzjera zrobienie np fryzury kosztuje tyle a tyle ale ślubnej już dwa razy drożej. Makijaż okazjonalny tyle - ale ślubny dwa razy więcej itp.
 
Och! Dziewczyny...faktycznie cudne te kocyki :) Zaraziłyście mnie ;) Mam nadzieję, że 10 poznam wreszcie płeć mojego Maluszka to i kocyk wybrać będzie można :) A któraś w Was serio będzie szyć i sprzedawac?
 
Dziewczyny a myślicie że to Minky by Ania Mucha to jest to samo co na allegro można kupić za 2/3ceny ?
Mnie się kolorystycznie to bardzo podoba.
 
Ja nawet nie wiem czy tam są jakieś metki...jak są to pewnie można odciąć, choć pewnie są tak mało widoczne że nie miałoby to odcinanie nawet sensu.
Z drugiej strony jakoś nie traktuję tego jako formę obciachu, bardziej szkoda by mi było kasy żeby płacić za jej firmowanie - bo też co to za firma :-D
 
Mika - jak Ty jestes z Warszawy to na pewno masz jakis dobry sklep z tkaninami na miejscu to byś sobie pomacała, ja w Gliwicach moge próżno szukać.
Super pomysł z tymi warsztatami krawieckimi. Ja sobie chce trochę popróbować z tym szyciem właśnie ze względu na zabicie czasu. Cos tu trzeba robic na tym zwolnieniu. To sobie bede szyła, dziergała na drutach i szydełku hehe. Co mi z tych moich chęci wyjdzie to zobaczymy.
 
Mika - hahaha dobre dobre

ja tak po prawdzie muszę sie przyznać że jeszcze nigdy w życiu niczego nie szyłam, a mój mąż cos potrafi bo miał mame krawcową to mam nadzieje że może mi pokarze to i owo .... ale obciach :sorry::sorry::sorry::sorry::laugh2:
na drutach i szydełku robiłam ostatni raz na lekcjach tekchniki w podstawówce :-D


edit:
właśnie wpisałam sobie w google hurtownia tkanin na śląsku i pierwsza z góry wyskoczyła mi jakaś duża hurtownia i to w moim mieście. No to chyba juz jest jakiś znak!
 
Ostatnia edycja:
reklama
OJ, nie w sposób zaprzeczyć, że rzeczy ślubne, ciążowe i dzieciowe kosztują znacznie więcej niż normalne. Np. Omega 3 zawierające kwasy dha kosztuje 30zł za 60kapsułek, a niemal to samo pod względem składu, sprawdzałam, tylko posiadające w nazwie "Pregna" kosztuje 37zł za 30kapsułek - różnica znaczna.
 
Do góry