reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

reklama
galaxia - ja dołączam do Ciebie z "chuściem" :) Razem będzie się łatwiej zmobilizować i będziemy sobie wzajemnie kibicować!
 
no a ja .... po ciąży marzę by schudnąć wszystko co przybiorę plus 5 kg! ambitny plan :) mam orbitreka w domu, więc będę go katować plus bieganie daj boże. podobno karmienie wyciąga też dużo... więc mam nadzieję, że plan się uda :)
 
po ciąży marzę by schudnąć wszystko co przybiorę plus 5 kg! ambitny plan :)
Mam identyczny plan :-D
Oby nam wyszło :-D

Galaxia - te 6 tygodni to taka dość umowna granica, wszystko zależy od tego, jak się będziesz czuła - ja uważam, że mnie były potrzebne 3 miesiące, by się naprawdę dobrze poczuć - paskudnie popękałam przy porodzie (bo zdecydowano, że nie trzeba mnie nacinać), potem ponownie trochę przy badaniu bo się jeszcze nie dość dobrze zrosło - długo na samą myśl o seksie robiło mi się słabo...
Na szczęście wszystko przeszło ;-) Tyle, że potrzebowałam dwa razy dłużej czasu.
 
haha dziewczyny trzymam kciuki.Ja szczerze powiem że ciężko karmiąc piersią wyrwać się na ćwiczenia.Ja dopiero zaczęłam chodzić na zorganizowane zajęcia po karmieniu czyli jak mała miała 1.5 roku. Wystarczy spacery dwa razy dziennie po 3h:-).
 
reklama
Do góry