reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

100 pytań do... czyli pytania wyrwane z kontekstu:))

Galaxia - jak będziesz miała problem z pomysłem to ja Ci na pewno coś wynajdę :-D mój mąż sie zawsze wkurza bo ja mu ciągle coś wymyślam i mam jakić czujnik ruchu w sobie bo nawet jak jestem w innym pokoju a on właśnie ledwo co sobie usiądzie to ja mu wtedy karze coś robić :-D
ps. a znajomość języka to się zawsze przyda ;-)

moje marzenie to znajomość 5 języków...może do 50-tki się wyrobie :-D


Judyś - wsparcie jest bardzo ważne, wtedy reszta zawsze sie jakoś układa :tak:
 
reklama
5 języków :-D też bym chciała :D ja znam 3 jak wliczyć w to polski :-D:-D:-D ja wiem, że jak tylko będę już w stanie to wracam na siłownie... codziennie chodziłam i na fitness, więc już baaaaardzo mi tego wycisku brakuje :(
 
judyś - każdy ma swoje hobby :) ja w czasach licealnych ostro trenowałam wspinaczkę, ale jak juz bylam na studiach to odpuscilam i skapciałam, a szkoda. Kto wie może kiedys do tego wróce :). Dobra jasne i kogo ja oszukuje, juz to widze jak latam na ścianke, ciagle trzeba wozić gdzies młodego, dojdzie jeszcze drugie dziecko to dla siebie bede miala czas w nocy pod warunkiem że dzieci zdrowe i grzecznie śpią:-D

ostatnio nawet nie mogę w świętym spokoju się wykąpać bo młody wyczaił jak można otwierać zamek z drugiej strony i zawsze ale to zawsze jak leże w wannie to on koniecznie musi zrobić siku albo kupe, a skoro juz jest w łazience to fajnie jest matce wrzucić swoje zabawki do wanny, a jak drzwi otwarte to i kot sie przypląta i łowi te zabawki ... no i tyle z mojego kąpania w ciszy i spokoju eh:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Lori- pewnie, że będą zdrowe i grzeczne :) ja mam lęk wysokości, więc wspinaczka odpada :-) Ale do formy jakoś wrócić muszę, bo wiem, że sie będę źle czuła bez ruchu;-)
aaaaa mały w brzuszku szaleje :D:-D:-D:-D:-D czuję go, czuję :-D

Twój młody jest jak mój D, tylko on już jest stary:D też zawsze coś potrzebuje z łazienki jak ja się kapię :p
 
Ostatnia edycja:
Judyś - jak Ci dziecko zacznie się podciągać i "chodzić' to ruchu będziesz miała pod dostatkiem, to ci mogę zagwarantować :-D:-D nie usiedzisz spokojnie nawet 5 minut, a co dopiero jak zacznie jeździć na rowerze a ty bedziesz sie go jeszcze bala puszczać samego. Ja tak rok biegalam za dzieckiem po bierzni i na alejce co by rower dogonić :-D Ja juz ledwo zipialam a młody miał radoche i jechał coraz szybciej, ale po sezonie to jaką kondycję miałam :-)
 
Lori- no nie wątpię ,że tak będzie:-D może mój też się trochę odchudzi jak zacznie biegać za małym :p nie zaszkodziło by mu:D
jacie jeszcze pół roku trzeba czekać żeby go zobaczyć i przytulić... :-(
 
judys ja tez z tych co lubia sport:tak:
tez teskno mi za tym ale musimy przeczekac;-)
ja planuje zaczac od orbitreka a w weekendy bede biegac z rana;-)bo tak mi najlepiej..hehe
 
reklama
galaxia jesli moge ci poradzic to lepiej jak juz chcesz zainwestowac to lepiej orbitrek
ja mam w domu i wole to niz siedzenie na rowerku,jezdzila u brata 25 min wogule nic nie czulam a dupa mnie bolala...wiec jak juz cwiczyc to sie zmeczyc pozadnie;-)
ja planuje od pazdziernika ale jak bedzie to zalezy glownie od karmienia:tak:mysle ze to juz indywidualna sprawa kazdej z nas.... bo jedna bedzie sie dobrze czula a drugiej to dluzej zejdzie.moze wczesniej bedziemy na rowerach jezdzic a dzidzia na spacer z ciocia pojdzie:tak:
 
Do góry