reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 roczek :-)

My swietowac bedziemy skromnie, bo znajomych w Ottawie jak mamy na lekarstwo , ale bez torcika i czapeczek sie nie obedzie:-)

Jasiek jeszcze takich slodkosci nie jadl, wiec z torcika pewnie oblize paluszki. Niestety ciasta nie sa moja mocna strona i nie ukrywam, ze chetnie podpatrze jakie macie pomysly.

Malina - ja uwielbiam ciasta i ciasteczka od Sowy, a szczegolnie czekoladowy tort Marcello (nie wiem czy tak sie pisze):-p
Futerko - dzieki za topik:tak:

Kiedy robicie imprezke? W dniu urodzin czy przekladacie na weekend?

Jaska urodziny sa we wtorek, bedzie na pewno ciasto ze swieczuszka, a w sobote 25 jedziemy na kulig do moich kuzynow i chyba tam tez mu zrobie male urodzinki.

A prezent juz macie?
 
reklama
A nasz Jaśko z Gabrysią w tym samym dniu urodzony:-D
No wlasnie Lilu, zapomniałam cię powitac na głównym, a tez to zauważyłam :) I powiem ci, ze nawet takich samych wymiarów nasze szkraby były, bo Gaba miala 3920g i 58cm :-D
A w prezencie na pewno będą kredki specjalne dla takich maluchów i nie wiem co jeszcze, ale nie ukrywam, że na wypaśne upominki to nas nie stać

Asco, u nas sprawa terminu jest dosyć prosta- 2 marca wypada w piątek, więc impreza będzie w sobotę
 
My robimy imprezę dokładnie w urodzinki, akurat wypadają w sobotę, w domu. Torcik zrobi nam mama chrzestnego - będzie śmietanowy z owocami. Ja upiekę ze dwa ciasta, myślę falach dunaju i snickersie. A oprócz tego ze 2 sałatki, koreczki, schab w galarecie, śledziki, szyneczka itp. Na roczek planujemy kupić rowerek trójkołowy, tylko nie możemy zdecydować się, który wybrać. Od dziadków młody ma dostać pieniążki, które planujemy wydać na sesję fotograficzną.
 
Futerko - plany konkretne, bo czasu już nie dużo zostało. I pomyśleć, że za 2 tygodnie mój synuś będzie miał roczek, a dopiero co przychodziliśmy ze szpitala do domu.
 
Magdziorku - straaaaasznie szybko to zlecialo, az trudno uwierzyc. Ja mam tez takie odczucie, ze dopiero wczoraj to bylo
:szok:
Jutro chyba Milutkowe Ksiezniczki swietuja:)
 
reklama
Do góry