reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dzięki Tasza ,no właśnie muszę się umówić do endo ,bo pewnie mi zwiększy dawkę ,a może to ból nie przed @ oj oby Wam się dziewczyny udało mocno trzymam za Was wszystkie !!!

no Muma zawsze potrafiła podtrzymać na duchu pamiętam jak jak miałam kryzys po nie udanym in vitro to ona mnie wspierała nawet była gotowa dzwonić do mnie ,a ledwo się znałyśmy :*****
 
reklama
Oj tam, oj tam, no lubię pomagać ludziom:zawstydzona/y:
A dzielę się tym co wiem, stara jestem to i doświadczona bardziej :-D
Ja też już z kawką ;-)
 
No i ja na kawie :-)! Już się wyleżałam i na targach byłam i znow leżałam i teraz na kawie jestem :-D. Pewnie myslałyście , że znow mnie wcięło ;-).
Lopop, Wielkie, Wielkie GRATULACJE !!! Ale nas wytrzymalas babo ! Ale najważniejsze , że wszystko ok i nam to oznajmiłaś :-).
Tasza, ja mam też pare spraw nie uregulowanych i moim znajomym wcale sie nie spieszy je uregulować, ale co ma wisiec nie utonie.
Katiuszka, nie denerwuj sie i nie daj sie zbyc w szpitalu, albo lepiej wk....j sie na maxa to moze akcja się zacznie sama. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieje, że wrócicie już wszyscy razem do domku!
Zuzanka, no toś mnie podłamała tym swoim wynikiem TSH :crazy:. To mnie pewnie zejdzie z 10 lat zanim mi tsh spadnie z 18 do 2 :angry:. Ja ide za 10 dni na badanie wiec zobaczymy, bede wtedy po 75.
Ani@k, płaczko nasza kochana :-), pojedz ciemnej czekolady , troszke parcie ci zatrzyma a i magnezu dostarczy.
Caterina, Szyszunia, wiecie, że według naszej zasady poki @ jeszcze nie ma to jestescie w ciąży!!! Więc dbać o siebie dziewczynki.
Kasica, widzisz, nie jest najgorzej i będzie napewno lepiej.
Aleksis, DAVVERO!!!
Muma, Ty już tu musisz na wątku dożywocie spędzić. Nawet jak będziesz miala 99 lat to musisz być na staraczkach po 30-ce :-)! Bez Ciebie sie nie obędzie !!!

A ja nie mam okresu :rofl2:, dzis 29 dzien i zaczynam trząś portkami. Mam nadzieje , że to euthyrox namieszal a nie wpadłam w wieku 36 lat :-D.
 
Muma :********* mogłabym w filmie zagrać.. dali by mi tylko coś do przeczytania i łzy na zawołanie by były :sorry2:
Tasza (nie)dziękuję
Caterina oby ten test okazał się chińską podróbą i za dwa dni pokazał to co ma pokazać!!!!!!!!! z całych sił zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Gatto nooo sentymentalna i płaczliwa się stałam :zawstydzona/y:


drugie 'luźne' posiedzenie miałam.. dziś 3 dzień.. czekolady gorzkiej coraz mniej ale eM dostarczy zapas po południu, piję gorzką herbatę z cytryną a na śniadanko tylko chleb z pomidorkiem wciągłam.. szukałam na bb czy kogoś też takie 'luzy' dopadły.. jedna dziewczyna na przemian miała 'wodę' z 'luźną kooopą' z różnym nasileniem przez całą ciążę.. :zawstydzona/y: napisała że woli zaparcia.. ale dzięki tym 'luzackim wytworom' hemoroidów nie miała.. heh.. doszukuję się plusów???? :sorry2:
wczoraj z dużo latałam.. aż mnie w boku bolało.. dziś leżę i pachnę.. chyba tylko kostka gorzkiej czekolady mnie z wyra wyciągnie.. a jutro Magik na 18 a jak 'rozwolka' nie przejdzie to się jeszcze do rodzinnego wybiorę.. albo od razu węgiel żreć zacznę.. :zawstydzona/y: :sorry2:

Bionda słońce!!! tak nieśmiało zaciskam kciuki aby tsh zleciało na łeb na szyję i za to aby @ się nie pojawiła i masz rację Muma musi tu dożywocie spędzić!!!!!!!!!!!!!!! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ani@k - ryż, kurczak gotowany i marchewa i czekolada of course:happy: Mus jabłkowy to odwrotnie działa:baffled:
A węgiel chyba można, nie wiem ..
 
hehe bionda &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ale by było !!!!! ja trzymam kciuki ale później będziesz pod stałą opieką lekarza bo tsh wysokie :tak:;-) może mi tak spada bo ja tak mam dziewczyny piszą ,że to zależy od organizmu :tak:

ja kawkę spijam i uciekam zaraz na depilację bikini :-D i nóżek bo sama sobie nie umiem i nie daje rady :baffled:

Ani@k jedz czekoladę do woli to zatrzyma ale i humorek poprawi :tak:

a
węgiel można zwykły czarny kobiety w ciąży mogą ?!nie ? nie wiem:sorry2:
 
Mama mi powiedziała abym jadła/piła wytwory mleka no i wczoraj wyżłopałam szklanę kakao.. moze kurczę mi mleka nie wolno??? :nerd:
 
reklama
Bionda na mnie chyba też cytryna zatrzymująco dzxiała.. jak byłam przeziębiona to piłam duużo herbaty z cytryną i do kibelka nie ganiałam :szok:

dzięki dziewczynki za rady kochane jesteście :***********
 
Do góry