reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Czeeeeeeeeeeeeeeeee babole :-)
Ja juz po urlopie:-( na szybko nadrobiłam Was (dobrze,ze sezon ogórkowy na bb, bo inaczej 2 dni musiałabym Was nadrabiac ;-):-))
katiuszka trzymaj sie kochana, bądz dobrej myśli, bo statystyki są po Twojej stronie!! wierze mocno,ze wynik amnio bedzie bardzo dobry &&&&&&&&&& MUSI BYC!!!:tak::happy:
Popieram Twoja decyzje, ja bylam zdecydowana na te badania w razie, gdyby PAPPA+usg daly zle wyniki, no ale ja z tych, co MUSZA wiedziec na czym stoją, nie dałabym rady przetrwac w niewiedzy przez całą ciaże... no. A czas oczekiwania na wyniki zalezy od metody, albo hoduja komorki (i to trwa 2-3 tyg) albo chyba (??)badają te,co znajdą w płynie owodniowym- zapomnialam jak sie nazywa ta druga metoda:zawstydzona/y:, ale pozwala na uzyskanie wynikow w 3-4 dni... nazwa to coś na F chyba:zawstydzona/y: Tak wiec &&&&&&&&&&&&&&&&& i nie denerwuj sie :**
.
Nie będę polemizować z dziewczynami, które sa temu przeciwne...Macie Kochane prawo do swojego zdania, tak jak my, które na to się decydujemy z różnych względów. Nie życzę żadnej żeby musiała stawać przed takim wyborem...robić czy nie...ale niekiedy nie da się tego uniknąc, a wtedy każdy podejmuje taką decyzję, jaką uważa za słuszną. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze i kiedyś będzie to tylko przykre, niemiłe wspomnienie. A patrzenia na zdrową córcię lub synka bedzie mi ten koszmar rekompensowało...
Pozdrawiam z upalnego Londynu!!!
Miłego dnia!!!!:-)
KOniec. Kropka. AMEN!! :tak:

Vinga SUPER!!!! baaardzo sie ucieszyłam, jak przeczytałam,ze u Was w porzadku!!:tak::-) No, powiem Ci, ze mi ulzyło:tak::-) To teraz popraw sobie suwaczek. Chyba wyjdzie jakos tak,ze termin bedziemy miały prawie taki sam!:-)

aaronka no to gratuluje córci, chyba dziewczynki w wiekszosci tu są ;-):-)

kasica &&&&&& za nowy cykl i staranka :tak:

caterina no masz doliiiine, ze hej!! a granica w 14 dc chyba powinna byc:tak:

Haszitka
a probowałas juz poprosic o skierowanie Twoja gin? Bo moze nie trzeba nic kombinowac, tylko powiedziec,ze chcesz droznosc zbadac. Zna ona Twoja historie i problemy, wiec mysle, ze nie powinna robic problemow ze skierowaniem.. tak mi sie zdaje... lekarz tez czlowiek ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak jak pisałam w piątek mam drożnośc na 17.20.Mam byc wczesniej podaja mi leki przeciwbólowe...boję się bardzooo!!Mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w poniedziałek kierunek -Warszawa i androlog...z wynikami Adama...tez mam pietra jak cholera!!zobaczymy co dr.na wyniki Adama,jak ta moja drożnośc wyjdzie i wtedy juz bedzie lekarz wiedział co dalej ........dziewczyny,ale sie boje,bardzo!!!!Ale wierze,ze bedzie dobrze wszystko........!!!!!!!bardzo bym chciała!!!U nas dzis małe zamieszanie w domu:)tzn,jest mojej mamy siostra,moja kuzynka z córką i robimy dzis takie spotkanie rodzinne:):)przyjedzie zaraz dalsza rodzinka i posiedzimy poimprezujemy itd;-)!!acha pytanko do dziewczyn które miały drożnośc robioną....czy to boli???????bo mnie dzis połózna pytała czy chce miec zrobione to pod zieczuleniem ogólnym??!!!powiedziałą,ze wiekszośc nie chce miec znieczulenia ogólnego,ja powiedziałam,ze tez nie chce!!wiec pytanko,czy to boli???ile czasu trwa????
 
tak jak pisałam w piątek mam drożnośc na 17.20.Mam byc wczesniej podaja mi leki przeciwbólowe...boję się bardzooo!!Mam nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!w poniedziałek kierunek -Warszawa i androlog...z wynikami Adama...tez mam pietra jak cholera!!zobaczymy co dr.na wyniki Adama,jak ta moja drożnośc wyjdzie i wtedy juz bedzie lekarz wiedział co dalej ........dziewczyny,ale sie boje,bardzo!!!!Ale wierze,ze bedzie dobrze wszystko........!!!!!!!bardzo bym chciała!!!U nas dzis małe zamieszanie w domu:)tzn,jest mojej mamy siostra,moja kuzynka z córką i robimy dzis takie spotkanie rodzinne:):)przyjedzie zaraz dalsza rodzinka i posiedzimy poimprezujemy itd;-)!!acha pytanko do dziewczyn które miały drożnośc robioną....czy to boli???????bo mnie dzis połózna pytała czy chce miec zrobione to pod zieczuleniem ogólnym??!!!powiedziałą,ze wiekszośc nie chce miec znieczulenia ogólnego,ja powiedziałam,ze tez nie chce!!wiec pytanko,czy to boli???ile czasu trwa????


Hej Kasica. Ja mailam droznosc plus histeroskopie razem pod pelna narkoza. Zabieg ze wszystkim trwal jakies 1,5h. Potem troche krwawilam, ale ok. Bola tez zebra z tego gazu, ktory sie wpuszcza do srodka. Przy pepku mailam male naciecie, przez ktora sie wpuszcza kamerke i ewentualnie operuje (chyba) jesli to konieczne. Ogolnie nic strasznego, pare dni tylko bolalo ramie i zebra.
Trzymam kciuki
 
hej!!!dzięki Aleksis za informację.Ja histeroskopie miałam robioną w tamtym roku,to miałam znieczulenie miejscowe.Było ok.A teraz połozna powiedziała,ze jak nie decyduję się na pełne znieczulenie to podadza mi leki przeciwbólowe.A jak to jest ...jak np.okazuje sie ze jajowody sa nie drozne?????(odpukac)to oni robią coś?????nie wiem...."przepychają"czy co?????
 
hej!!!dzięki Aleksis za informację.Ja histeroskopie miałam robioną w tamtym roku,to miałam znieczulenie miejscowe.Było ok.A teraz połozna powiedziała,ze jak nie decyduję się na pełne znieczulenie to podadza mi leki przeciwbólowe.A jak to jest ...jak np.okazuje sie ze jajowody sa nie drozne?????(odpukac)to oni robią coś?????nie wiem...."przepychają"czy co?????

Tak, wtedy od razu robia udraznianie, tzn. naciecia. Poczytaj w necie, bo u mnie byly drozne. Ten plyn, ktory sie wpuszcza przez pochwe powinien od razu wyplynac z powrotem. Jesli tak nie jest, to lekarz udraznia jajowod czy jajowody. Chyba to sprawdzenie droznosci jest mniej skomplikowane niz ta histeroskopia.
 
u mnie histeroskopia nie była jakims "traumatycznym "przezyciem...miałąm znieczulenie,wiec nic nie czułam,a na monitorze wszystko widziałam,lekarz tłumaczył co i jak...pytam o drożnośc bo nie zdecydowała się na znieczulenie.........W piątek bede wszystko wiedziała...
 
reklama
cześć Dziewczyny!
Przepraszam, że się nie odzywam...próbuję jakoś się ogarnąć i żyć normalnie...ale cały czas gdzieś tam z tyłu głowy jest ta myśl i obawa czy amnio wyjdzie dobrze...Jeszcze tyle czekania przede mną:-(
kok.o dzięki Kochana!!!***
kasica
trzymam kciuki za wizytę i za Twojego Adama!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& daj znac jak poszło!!!
Uciekam do pracy.
Miłego dnia!!!!!
 
Do góry