reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

cześć Dziewczynki,
Katiuszka - w wózkach to ja mało oblatana, mogę Ci swój polecić (wiadomo każdy uważa, że jego najlepszy) NAJLEPSZA OFERTA MEGA ZESTAW ROAN MARITA RATY !!! (2509041085) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
zalety? ogromna gondola, a w moim przypadku dziecka listopadowego to niezmiernie wazne, że muszę liczyć oprócz Martyny kombinezony, kocyki, etc., poza tym super amortyzacja
minusy: dość ciężki, ale u mnie to znaczenia nie miało, bo my w bloku z windą, a teraz to już nie będzie miało wcale

na później - jak Cud miał jakiś rok z hakiem kupiłam ten WÓZEK GWIAZD CYBEX CALLISTO PURPLE OKAZJA !!! (2523844405) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. koszt coś koło 900zł, i też zadowolona jestem, bo leciutki, a to przy wadze starszego dziecka też ważne

Aaronka- współczuję, ja też tsk przez chwilę miałam, ale przeszło:)
miłego dnia Dziewczynki
 
reklama
a tak a propos w Gdańsku nie jest morze a zatoka więc brudniejsza woda :-D wiecie to my tak mówimy mieszkańcy pomorskiego gdzie do gdańska mamy rzut beretem:):)
a dla was mieszkańców innych województw jest bez różnicy czy morze czy zatoka

hehe ja zawsze mówilam ze chodzę sie kąpać 'pod Odrę' choć koło mnie to już Zalew Szczeciński:eek:.. morza od siebie nie widzę.. dlatego być może rzadko bywam..

Aaronka nawdychałaś się dymu i bezsenność złapała.. też nienawidzę dymu z papierochów.. dusi mnie i zawsze okropnie kaszlę jak ktoś obok pali.. też mam w domu takiech sąsiadów, którzy palą - MASAKRA!!!!!!!! współczuję i życzę aby w końcu przestali palić!!!!!!!

Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!
ja nie wiem jak i kiedy moja wyprawka będzie skompletowana.. ja NIECIERPIĘ łazić po sklepach, kupować - bo nie ma nic co by mi się podobało:zawstydzona/y:
jak widzę np. dzień przecen w h&m czy jakimś innym 'butiku' to wychodzę z tamtąd szybciej niż weszłam..:nerd: jestem pełna podziwu dla WAS bo ja to chyba na zakupszołmena się nie nadaję i wykluczam siebie z dyskusji o zakupach:-p :tak:

Katuiszka oby te wszystkie malutkie ciuszki pasowały na Twoje Dziecię.. kilkakrotnie słyszałam od Mam które duuużo wcześniej nakupowały ciuszków że żadnego z nich nie ubrały bo.. dziecko urodziło się za duże;-) ale wiadomo.. nie musi się to powtarzać w każdym przypadku:tak: :sorry:

miłego dnia życzę!!!
 
hehe ja zawsze mówilam ze chodzę sie kąpać 'pod Odrę' choć koło mnie to już Zalew Szczeciński:eek:.. morza od siebie nie widzę.. dlatego być może rzadko bywam..

Aaronka nawdychałaś się dymu i bezsenność złapała.. też nienawidzę dymu z papierochów.. dusi mnie i zawsze okropnie kaszlę jak ktoś obok pali.. też mam w domu takiech sąsiadów, którzy palą - MASAKRA!!!!!!!! współczuję i życzę aby w końcu przestali palić!!!!!!!

Dziewczyny!!!!!!!!!!!!!
ja nie wiem jak i kiedy moja wyprawka będzie skompletowana.. ja NIECIERPIĘ łazić po sklepach, kupować - bo nie ma nic co by mi się podobało:zawstydzona/y:
jak widzę np. dzień przecen w h&m czy jakimś innym 'butiku' to wychodzę z tamtąd szybciej niż weszłam..:nerd: jestem pełna podziwu dla WAS bo ja to chyba na zakupszołmena się nie nadaję i wykluczam siebie z dyskusji o zakupach:-p :tak:

Katuiszka oby te wszystkie malutkie ciuszki pasowały na Twoje Dziecię.. kilkakrotnie słyszałam od Mam które duuużo wcześniej nakupowały ciuszków że żadnego z nich nie ubrały bo.. dziecko urodziło się za duże;-) ale wiadomo.. nie musi się to powtarzać w każdym przypadku:tak: :sorry:

miłego dnia życzę!!!

Cioteczko,
możemy się umówić, że ja Ci skompletuję tą wyprawkę, a Wy z eMkiem tylko kasę dacie, bo ja uwielbiam zakupy:)
 
Hejka

Przepraszam, że nie pisuję ale do was zaglądam.
Nie mam czasu ostatnio a i te przydatki mnie z deka osłabiają. Praca + to + fatalne samopoczucie. Zaraz idę, może mój gin będzie przyjmował to się wtrynię. Jak się nie da to z tym paskudztwem będę musiała czekać na termin wizyty:-( A to wcale nie jest przyjemne. Nawet nie można się poprzytulać bo mnie tam w środku boli:-(
Z niecierpliwością czekam na 1 sierpnia. Będę wiedziała co tam z krwi wyszło na tą tarczycę. Najgorsze to to czekanie.
a i z nogą znowu się męczę. Rehabilitacja/ćwiczenia troszkę ją przemęczyły i nie zdziwię się jeżeli rozwija się w obrębie stawu i stopy jakiś stan zapalny pochewek, kaletek czy czegoś tam jeszcze.
No bo po co wszystko ma grać, pewnie jak dołożyć to z grubej rury wszystko na raz:wściekła/y:

No nic, miłego chłodniejszego dnia i PA PA;-)
 
Haszitka przykro mi z powodu twoich boleści
u mnie też jajniki rypią, w środku brzuch ( chyba macica) :szok: czuję moją nadżereczkę
do tego kość ogonowa i z tyłu pleców te miejsca gdzie się masuje jajniki
wiem że może to jest nic, ale ja na każdy ból brzucha reaguję kurwiiiicą sorki za wyrażenie ale tak już będzie boleć ze 2 tygodnie do @

aaronka no nagminnie serek ale w tym roku piwka mniej coś mi nie służyło
a z tymi palaczami współczuję też nie nawidzę smrodów z papierosów
 
Ostatnia edycja:
Haszitka ja się nie znam.. ale czy te bóle to nie z powodu owulacji???? nie wiem niestety jak boli to co masz.. ale wiem że owu też 'daje popalić':tak:
ja na spiningu jak kiedyś byłam tez przeciążyłam kolano.. bolało dosyć długo:zawstydzona/y: tu Ci współczuję..

No bo po co wszystko ma grać, pewnie jak dołożyć to z grubej rury wszystko na raz
realmad2.gif


przypomiało mi się jak się kiedyś skaleczyłam.. ale się wkurzyłam...tak mi był paluch potrzebny że zaczęłam wmawiać ze 'przestańże krwio lecieć' i ku mojemu zdziwieniu.. przestała.. trzymam kciuki za Cibeie aby wszystko się unormowało &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:tak:

Lopop kiedy zaczynasz się mierzyć????
 
Ani@k od nowego cyklu:-pzawsze tak sobie mówię bo może nie będę musiała
a mam termometr z jednym miejscem po przecinku więc wiesz za bardzo mi się nie chce
 
cześć babeczki :)

A ja dzisiaj jakaś niemrawa jestem, od wczorajszego wieczoru i w nocy u nas burze , na szczęście nie ma jakiś szkód ale łamie mnie ogromnie ... i łeb zaczyna boleć ...idę domalować pokoik ...:-D

miłego dnia
 
reklama
Hejka,

Ja też dziś niemrawa, nie wiem czy dam radę odpocząć po tych upałach przez 2 czy 3 dni skoro od czwartku ma być znów to samo :baffled:
Jutro jadę do gina i muszę też po drodze zaliczyć fryzjera bo mam już tyle włosów i jest mi tak gorąco. Chodzi mi po głowie jakaś krótka fryzurka ale wiem , że będę żałować więc się chyba nie zdecyduję ;-)
katiuszka - ja CIę rozumiem z tymi zakupami ale z czapeczkami to już przesadziłaś. Chyba, że z drugiej strony patrząc będziesz teraz oszczędzać na prądzie, wodzie i proszku :-D
Co do wózka to fajny ten co alex podesłała, ja też się przymierzam do czegoś takiego:
WÓZEK TUTEK GRANDER ALU 3W1 SPAC+FOT.SAM+GONDOLA (2430340386) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Na pewno ma być duża gondola, 3 w 1 i wygodne koła na wieś:-) Aaa i ma się składać przyzwoicie i fotelik wpinac w stelaż jak zabierzemy Olka na zakupy ;-)
alex -dzięki za info o Ikei, ale my już mamy kupione - trochę Expedit, Malm i Lack i to wszystko ładnie pasuje i nawet tragicznie drogo nie wyszło. Dla Olka meble to narazie przerabiamy te, które mieliśmy w gościnnym, ma tylko nowe łóżeczko, pościele , zasłonki itp:-)
aronka - mnie też wkurzają ci 'zadymiacze' Może strzel sobie taką małą gaśnicę i jak ktoś wyjdzie z fają na balkon to potraktujesz go pianą :-D A tak serio to ja bym kupiła tani odświeżacz powietrza w sprayu i ostentacyjnie psikała w nich podczas palenia:tak:

Tak piszecie o tych swoich urlopach - zazdroszczę trochę... My w tym roku z wiadomych względów zostajemy w domku.
Idę odpoczywać tzn mówić Julce co ma gdzie układać w pokoju :-D
Trzymam kciuki za staranka nieustająco :tak::tak:
papa
 
Do góry