reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
helloooołl babolce :-)
Ani@k imieninowe życzenia wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaaaaaaaaaj naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego, dużo uśmiechu, słońca w życiu, zdrowia dla całej rodzinki no i oczywiście pięknego dorodnego zdrowego fasola w najbliższym czasie :-) buziaki :***

Alex przyłanczam( ale czy ja to dobrze napisałam:confused:) się z kawą.
nie :-p;-)
ja też w robocie..wrrrr... już sie nie moge doczekać poniedziałku- urloooop!!! :-D
katiuszka no fajną masz tą rodzinke, u której pracujesz!:tak: pewnie są bardziej wspólczulni, bo ta babeczka tez w ciązy ;-) korzystaj, odpoczywaj:tak:

Ja olimpiade bede śledzić, lubie oglądać sport wiec zawsze takie wydarzenia przykuwają mnie do tv;-):-)

zaraz sobie zrobie cos - herbatke chyba, zeby do Was dołączyć:-)

i fluidki od Młodej (wczoraj coś tam mi sie troszke po obiedzie poruszało;-)) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
witajcie!!!wiecie...nurtuje mnie taka sprawa.........dzis mam 11 dc.i nie było jeszcze gluta!!!!!!!!!!!!!!!!:no:w tamtym mc.pojawił sie 9,10 dc.A teraz zero,nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czuje lewy jajnik od wczoraj wieczorem ,kłucie,ale gluta ani widu,ani słychu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!temp.jest jaka jest,nie wiem czy dobra czy nie...?!!Zaraz do dr.zadzwonię w sprawie tej prolaktyny mojej...................:-(
 
kasica nie zawsze gluta widać, spokojnie. czasem fajny śluz jest, ale w środku, nie ucieka na zewnątrz. A może jutro sie pokaże?;-)
a z prolaktyną no chyba nie obejdzie sie bez konsultacji z lekarzem.widocznie musisz dawke lekarstwa zwiększyc, no ale to dr Ci powie.:tak:
tempka- przedowulacyjna (lub w trakcie), więc uskuteczniajcie bzykanko jak Wam ochota przyjdzie ;-):-)
 
Oficjalnie przyłączam się do zioło pijących koleżanek:happy2:

A jutro do gina po bromek idę.

Caterina a jakie ziółka pijesz???? Srokowe????
ja łykam bromka i zioło i mi nic nie jest.. heh.. wyprzedzam Twoje pytanie o łączenie tych dwóch składników:sorry2:

witajcie............!!kurcze jestem załamana trochę!!!!!!!!dzis odebrałąm wynik prolaktyny i wynosi 50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierd......to na maxa za duzo!!norma jest do 23......wiec same widzicie.....Fakt ostatnio jakiś czas temu robiłam i wynosiła 9,i brałam po 0,5 tabletki dziennie tak jak teraz!!a teraz co??!!taki w chu.....wielki wynik!!!nie wiem czemu,nie wiem co sie dzieje:-(szlag mnie trafia z miejsca.....Jutro z samego rana zadzwonie do mojej dr.i zapytam co się dzieje i co mam robić....jeju zawsze coś:-(i jak tu sie nie martwic????????????to się nie da!!!

Kochana.. ale przedewszystkim SPOKÓJ.. Twoje nerwy tylko podwyższą prl!!!!!!!!!!!! lekarka zwiększy Ci pewnie dawkę bromka.. i znowu wszystko wróci do normy!!!!!!!!:tak:

cześć Dziewczynki,
dołączy któraś z szanownych koleżanek z kawką?
Kasica - to nie tak, że nie masz się martwić, bo na to nikt Ci recepty nie da, o to chodzi, że masz przystopować trochę z humorami wobec eMa, bo chłop tego może w końcu nie wytrzymać. Trudne to, ale poza badaniami, staraniami, etc. jest jeszcze ŻYCIE, obyś o tym nie zapomniała.
i wybaczcie, może ja w tym względzie nie powinnam się wypowiadać, bo mi się udało, ale takie moje zdanie, mam prawo to je wyrażę

ja z dopitą prawie herbatą dołączam..
dobrze hadasz Alex___, dobrze gadasz!!!!!

Po ziółkach całą noc latałm psiku,masakra:wściekła/y:
A co będzie jak wszystko z siebie wysikam :rofl2:
W smaku są nawet znosnie:tak:
A i oczywiście wpracy siedze:baffled:

Caterina.. no sik się mega wydłuża;-).. u mnie tez.. ja już dziś 21 dzień piję i muszę powiedziec że z rana to dopiero sikaniec!!!!:szok:
i ja też w pracy.. od rana wiatrak się kręci.. rolety zasłonięte.. drzwi otwarte.. odra za oknem a wiatru ani widu ani słychu... uuuuuuuuuuuuufffffffffffff jak gorąco:baffled:

I ja się witam już po śniadaniu :) z herbatką mocną mega :)
i miłego dnia wsZystkim życzę :-D

Bzzzz mocna mega haerbatka czy herbatka z mocą??? czy prądem.. czy jak to tam jest..:dry:

Zuza :*******
Katiuszka
super że wszystko się unormowało!!!!:tak: jasne,, ciąża to nie choroba.. ale piękny 'stan odmienny' :tak::-)
ja dziś padam chyba na pysk..
czerep napierdziela.. poranna cola nie zwróciła dobrego rannego samopoczucia.. tempka spadla.. uuuuuuuuuuuuuu..
czy to upał tak na mnie działa, czy co...:dry:

miłego dnia..
 
Witam sie i ja z herbatka melisowo-gruszkowa.

Katiuszka tak trzymac, dbaj o siebie!!!!

kasica oj chyba sie nie obejdzie bez zwiekszenia dawki

kto pisal o karmi bezalkoholowym? u nas nie do zdobycia:no:ja nawet polskiego slepu w obrebie 100 km nie mam:-(

Ani@k wszystkiego o czym marzysz!!!!!

Caterina wspolczuje latania do kibelka, ja tego nienawidze, a tez zaczelam :-(

Buziaki!!
 
Ani@k Po pierwsze chciałam ci Życzyć Wszystkiego Najlepsiejszego i Fasola Szybkiego:tak:

Piję zioło o.Sroki na ovu.
Katiuszka ciesze się że szystko jest dobrze i fajnie że w pracy masz takich wyrozumiałych ludzi.
Kok.o ło matko co za wstyd:zawstydzona/y: Słownika w pracy ni mam:wściekła/y:
Padam na kolana i prosze o wybaczenie:sorry2:

Kasica poczekaj jeszcze trochę ja w tamtym miesiacu tez nie mogłam obczaić ovu. Ale wreszcie przyszła,albo mnie sie wydawało:baffled:
Dlatego teraz w testy zainwestowałam.Dla własnej spokojnosci:tak:
 
witajcie!!!wiecie...nurtuje mnie taka sprawa.........dzis mam 11 dc.i nie było jeszcze gluta!!!!!!!!!!!!!!!!:no:w tamtym mc.pojawił sie 9,10 dc.A teraz zero,nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czuje lewy jajnik od wczoraj wieczorem ,kłucie,ale gluta ani widu,ani słychu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!temp.jest jaka jest,nie wiem czy dobra czy nie...?!!Zaraz do dr.zadzwonię w sprawie tej prolaktyny mojej...................:-(

Kasica już Kok.o napisała.. nie zawsze glut się uzewnętrznia.. :tak:
a prolaktyną się nie zamartwiaj!!!! miałaś ostatnio trochę nerowe sytuacje i to tylko odzwierciedlenie.. a ta wartość to rozumiem że prl podstawowa??? czy po obciążeniu????

kto pisal o karmi bezalkoholowym? u nas nie do zdobycia:no:ja nawet polskiego slepu w obrebie 100 km nie mam:-(

Caterina wspolczuje latania do kibelka, ja tego nienawidze, a tez zaczelam :-(

Gatto ja wczoraj w lidlu widziałam.. ale mi karmi osobiście nie smakuje.. mogę podesłać..
a sik ciążowy to mega odjazd! nie zdążysz wyjść z łazienki - musisz wracać :-D;-):-)

Kok.o :*******

 
reklama
testowałam od grudnia do kwietnia na testach owulacyjnych...no i wychodziło,ze owulka niby była....ale z tstami dałąm sobie spokój.....Ani@k,podstawowe,nie po obciążeniu....
 
Do góry