reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Kokulku, ja też Cię ogromnie przepraszam bom zapomniała :zawstydzona/y:.
Życzę Ci wszystkiego NAJ NAJ NAJ !!! I wysyłam jabłuszka na zdrowie dla Ciebie i lokatorki lub lokatora.

jablka.jpg

Moje pierwsze zrobione w 3D :zawstydzona/y:.
 
reklama
Ja to już nie wiem jak przepraszać normalnie ... najpierw kok.o -dołączam do zapominalskich:zawstydzona/y: i palę się ze wstydu : oczywiście wiesz że życzę ci tylko tego co najlepsze !!! a że na szarym końcu to już inna sprawa - gwarantuję jednak że życzenia nawet te spóźnione nie tracą mocy - więc przyjmij je proszę od ostatniej łajzy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

druga moja gafa dotyczy aaronki - zapomniałam ze ona też brzuchata i zapomniałam przesłać głaski dla brzusia - wybacz(a właściwie wybaczcie mi proszę :zawstydzona/y:)

Czy już wystarczająco się skompromitowałam ?:zawstydzona/y:

życzę wszystkim miłego dnia ...i zapraszam (te mogące oczywiście) na kawkę - pozostałe na soczek ...
muma - ja dzisaij też cukinię maltretowałam ale trochę inaczej ;-) : cebula, kiełbaska, papryka, pieczarki , cukinia, przecier pomidorowy ... taki alla bigosoleczo :dry:
zuzanka- wpadaj na cukinię !!
 
już mam suwaczek - zauważcie, że w tonacji moich bezkolorowych preferencji:)

ja chyba nie rozumiem.. tzn ze wcale nie jest niebieski i że wcale nie na chłopaka??? i ten Twój niebieski suwaczek to taki żart??? :dry:

Moje pierwsze zrobione w 3D :zawstydzona/y:.

Bionda a Ty aparatem w 3D je robiłas??? czy po kursie na 'majsterkowanie komputerowe'???:zawstydzona/y:


oj... ja bym takiego dziecku nie kupiła..:baffled:

Czy już wystarczająco się skompromitowałam ?:zawstydzona/y:

Kochana!!!!! mistrzem kompromitacji jestem JA!!!!!! i Ty mi tytułu nie podkradaj, ok!!!!!!!

Muma :*****

 
Ani@k żaden żart:) Ja jestem poważną osobą:p
Suwaczek wybrałam podświadomie... Nie wiem dzidziuś to on czy ona?? A własnie, kiedy lekarz jest w stanie określić płeć, w którym tygodniu???
 
bionda kochana :***jak ja za Tobą się stęskniłam ;-)rysunek piękny!
Gatto smoczek bomba jakby moje małe wściekłe dziecie by było to bym mu je wkładała ,żeby wszyscy wiedzieli,że to mały szkodnik a nie małe piękne grzeczne :-D
Ani@k kochana ,ale z reguły pamiętasz o wszystkich i wszystkim :tak:
aaronka no suwaczek ewidentnie na małego mężczyznę ustawiłaś sobie :tak::-)

kok.o ja jeszcze nie wiem jak to jest i nie przechodziłam,ale tak jak pisze Muma na początku jest mało a później już kilka razy dziennie ,moje siostry pamiętam jak mi opowiadały no i koleżankę ostatnio miałam ciężarną (miałam bo urodziła miesiąc temu) to też mi opowiadała :tak:
 
Ale dzień, tylko pada...
Nie powiem, abym narzekała. Ale kawy nie za bardzo mogę popijać, a dzisiaj strzeliłabym sobie taką solidną.

Gatto ten smoczek jest okropny:) Już wolę by moje rączkę wcinało niż miało takiego wamp smoka:) A tak serio, to nie wiem czy nam się uda, ale w ogóle smoka nie planujemy:)
bzz ne przejmuj się...już 12 tydzień, a brzucha brak - więc norma, jak nie widać, to się w oczy i pamięć nie rzuca:)
zuzanka wydaje mi się, że będzie chłopiec. Ale nie zasmucę się jak okaże się, że będzie dziewczynka. Najwyżej kolorek zmienię :)

Lecę pokroić sałatkę jarzynową na kolację:)
Całusy dla Was wszystkich:*:*:*:*
 
reklama
Do góry