reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

bzzz - na co Ci wafle na urlopie ??? Weź nie kombinuj, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - szykuj się na bliźniaki !!;-) &&&&&&&&&

:szok: dobre sobie hi hi hi :oo: zgodnie z zaleceniem będe powtarzała co rano
:-D:-D:-D
wafla nie bedzie, !!!! powtarzaj: wafla nie bedzie!!!
fasola za to bedzie!! :biggrin2:
:confused2:

aaronka
Afrykanki są piękne !!!:tak: sama działam trochę z nitkami więc wiem ile to zajmuje czasu, kiedyś trochę haftowałam ale richelieu a teraz dłubię sobie dla przyjemności na szydełku :rofl2:
tasza - przytulam , &&&&& za następny cykl
 
reklama
Aaronka wow!! super sa te afrykanki!!!!

Ani@k ales obrazek wstawila, niech cie......hihihi:-D:-D a tak w ogole to cie tulam tuli tuli i buziam!!

Tasza ty sprawdzalas czy nie masz przypadkiem endometriozy??? bo ona takimi zjazdami i obfitymi miesiaczkami sie wlasnie objawia:-(ja mam to cholerstwo

Co do moich kompowych mdlosci to ogolnie juz mi przechodza, ale jak zasiade do kompa to od razu....niezaleznie w jakiej pozycji jestem:happy:

ps. Bzzzz twoj wykres jest po prostu nieopisywalny hihi
 
ja właśnie skończyłam z dżemami ,połowa wczorajszych wylądowała na podłodze w kuchni i ro.....*******iły się po kuchni,którą wcześniej umyłam ,usiadłam i się rozryczałam prze te pieprzone słoiki :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

caterina ojej no za wysokie ,ja się w sumie nie znam dokładnie ale normy są inne :-(kurde...kiedy idziesz z wynikami do lekarza?


uciekam pod prysznic bo aż mnie żołądek rozbolał z tej złości i chyba się położę ......

katiuszka jak samopoczucie Ty jeszcze kochana pracujesz?kiedy na zwolnienie idziesz i czy w ogóle idziesz?
alex_jak remont i sprzątanie ?nie zapracuj się kochana musisz na siebie uważać.....
bionda a Ty jak tam laseczka kiedy na urlop wyjeżdzacie i gdzie?


miłej nocki dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
Zuzanka moje wyniki widziała już pani i je olała zleciła mi to samo razem z estradiolem i progesteronem i kazała zrobić razem w 23 dc.
Nie wiadomo po jakiego wała:wściekła/y:
Zrobiłam i wyszły:
Fsh-4,20
Lh-14,56
Więc stwierdziła że są super i nie ma czym się przejmować.
Ta sama zresztą stwierdziła że prolaktyną nie trzeba się przejmować.
W czwartek idę do innej, ta gin robiła mi usg i od razu stwierdziła że bromergon powinnam brać.
Zobaczymy co ona mi powie.

Brzuch pobolewa i kuje pewnie @ jutro zawita:crazy:
 
witam się wieczorową porą:-)
Z góry przepraszam, że nie doczytałam i nie odpisuję każdej, ale dziś mam mega zakręcony dzień. Nie wiem jak to się stało, ale pomyliły mi się daty:baffled: to znaczy nawet nie daty, tylko tygodnie:baffled: Mnie się wydawało, że 24 jest w nastepny wtorek, a nie jutro:szok: A ja 24 mam wizytę w szpitalu z położną:szok::szok::szok: No i załatwiłam już wcześniej, że w następny wtorek biorę wolne, a tu dziś w pracy nagle mnie olśniło, że to już jutro!!!!! a ja nie mam nic przygotowane, tzn. wszystkie dokumenty, historię chorób, swoich i u rodziców, także M. i jego rodziców, badania itd.!!!!! W panice wpadłam do domu, zaczęłam to kompletować, segregować. Później musiałam książki i słowniki przepatrzeć w poszukiwaniu różnych chorób po angielsku, bo niby język się zna, ale takie różne medyczne słówka musiałam sobie poszukać. No i dopiero skończyłam:wściekła/y:Jutro dzień wolny, ale kilka godzin tam spędzę, a że upał konkretny, to pewnie po powrocie padnę jak kawka.
zuzanka dziękuję, że pytasz!!! samopoczucie ogólnie bardzo dobre, apetyt aż za bardzo;-)gdyby nie wielki brzuch i wieczorne drzemki, to nie czyłabym, że w ciąży jestem:tak: Oby tak dalej!!!!! a na zwolnienie na razie się nie wybieram, w pracy wiedzą, że jestem w ciązy, dzieci nie dźwigam, więcej siedzę, a one bawią się koło mnie, tak więc luzik. A do tego jak się dobrze czuję, to wolę pracować, niż w domu siedzieć. Jeszcze się nasiedzę;-)
Uciekam Kochane!!! matko jedyna...już prawie 23!!!!!:szok: oczy mi już same lecą....Dam znac jak mi poszło z położną:tak:
Paaaaa do jutra!!!!
 
Jak to zwykle bywa @ przylazła... ciesze się tylkko, że tym razem nie zaliczyłam takiego zjazdu jak ostatnio.

bidulka.. oby tym razem @ zniknęła na całe 9 miesięcy:tak:

Czesc Tasza. Moja @ sie wlasnie konczy. Moze i lepiej, ze @ przylazla, bo tak bym nie pojechala w odwiedziny do mamy i brata.
Dobrze, ze tym razem bylo lepiej. Warto pic ziolka na ciezkie miesiaczki

też jestem za piciem ziółek!!!!! nie tylko na ciężkie miesiączki ale i na piękne owulacje:tak:

sama działam trochę z nitkami więc wiem ile to zajmuje czasu, kiedyś trochę haftowałam ale richelieu a teraz dłubię sobie dla przyjemności na szydełku :rofl2:

Bzzzz musisz być mega spokojną osobą.. takie szydełkowanie to jak Aaronki wyszywanie.. wycisza.. uspakaja..

ja właśnie skończyłam z dżemami ,połowa wczorajszych wylądowała na podłodze w kuchni i ro.....*******iły się po kuchni,którą wcześniej umyłam ,usiadłam i się rozryczałam prze te pieprzone słoiki :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Zuza no gdybym była w Twojej kuchni sama chętnie skopalabym te cholerne słoiki!!!!! :wściekła/y: co za zlośliwość rzeczy martwych, no!!!!!


Alex___ u mnie są zakłady chemiczne i też kurzą kominy jak wielgaśne lokomotywy.. to dopiero grill tam musi być odpalony;-):-)
Katiuszka do tej pory myslałam że Polska to 'pomigany' kraj.. ale przekonuje się że Anglii też nic nie brakuje.. u nas idąc do lekarza nie trezba tyle ze sobą brać!!! aaa i Ty nie zamartwiaj się jakimiś choróbskami.. przecież wszyscy wiemy ze wszystko jest ok!!!!! i tego sie trzymamy! daj znać jak poszło z położną..
Muma po opisie Kok.o ja cały czas widzę Ciebie siedzącą w bieluchnym ogrodzie.. z wywalonym cycem;-) i obok 'rozwrzeszczany' wózek..:-)

widziałyście jaka Misia już duża jest???? ale wyrosła!!!!!:tak: Kasia.natka ja już na opocztę zasuwam..
:zawstydzona/y:

a mnie dziś jakiś humorek trzyma.. chyba dlatego że temperatura 2 dni na tym samym poziomie potrafiła się utrzymać!!!! <juopi><jupi><jupi>

Kasica pomimo że nawrzucałam trochę.. nie przestawaj pisać.. jak chcesz ja się zamknę i nie będę się już odzywać, ok????


kto dziś na 'kawowo-herbacianym' stanowisku się już rozsiadł????
 
witajcie!!!Ani@k 'wariacie";-)wcale nie obraziłam się,nie gniewan na Ciebia,ani na zadna z was!!!!!!!!masz rację to co napisałaś wczoraj,ty i inne dziewczyny tez!!!!Może to moje zajebiście pesymistyczne nastawienie tak działa??!!ze kłóce się z Adamem,ze mam wieczne pretensje do wszystkich....nawet ostatnio z mama moją się popsztykałam:(:(:(Dziewczyny,przepraszam za moje zachowanie.........!!!!!Ani ty Ani@k,ani zadna inna niech si e nie zamyka!!!!!jak ja bede zachowywała się nie teges,to sprowadzcie mnie na ziemię:)
 
ja jetem :tak:ja !!!
Ani@k - ja właśnie kończę inkę :-D mniam, mniam ...A co do cierpliwości - wcale nie jestem cierpliwa, ale takie "dłubanie" wycisza choć na chwilę ...
zuzanka no cholerne słoiki !!! Ja też ostatnio zaszalałam ze szkłem :angry:niosłam piękne pomyte słoiki do letniej kuchni i 6 stłukłam - i te te na gumki , wekowe co w nich robię kiszonki.:wściekła/y:normalnie myślałam że wyjdę z siebie, bo w tamtym roku dokupwałąm takie słoiki i za 6 szt zapłąciłam 21 zł.
Caterina niestety nie znam się na wynikach badań :( :baffled:
a kasica na pewno "godzi się" z Adamem ... czyt - nie wychodzą z łóżeczka ;-)
katiuszka, kok.o ,muma , alex, Gatto - proszę pogłaskać brzucio ode mnie :-D
aaronka - tak mnie podkręciłaś że wyciągnę chyba te moje niteczki dzisiaj ...
 
reklama
aaaa dzis rano pojechałam do laboratorium skontrolowac prolaktynę...jutro bedzie wynik.U nas pięknie i ciepło:-D!!!!jeszcze tylko 4 dni do pracy i URLOP!!!!!!!!!!!!!!!2,5 tygodnia!!!!!!a w niedziele wyjazd do Karpacza!!!!wczoraj gadałąm z Adamem i mu powiedziałam,ze mam zamiar szalec na całego!!!!!!!!!!;-)
 
Do góry