reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

:tak:
zmieniam układankę..
Muma Olek
Katiuszka Hania
Kok.o Michał
Alex___ Martyna
Vinga imienia brak
no i moja kochana Gatto wiem że Gattino.. z układanki wynika że bedzie Dziewczynka.. a taka włoszka z prawdziwego zdarzenia to Monica Belluci.. zatem będzie chyba Gattinia..:zawstydzona/y:

Kochana u Kok.o to raczej Michalka niz Michalek:tak:taka cala roziowa w glanach;-)
 
reklama
dzeień dobry - się z herbatką witam :-D
chciałam się pochwalić że przespaliśmy pierwszą noc w nowej sypialni, ja wczoraj już prawie wszystko przeniosłam ... były i przytulanki ... :happy: no ale teraz idę wypić swój ulubiony płyn i spadam do roboty .

miłego dnia

babeczki ciężarne - więcej fluidów !!!
 
Dzień Dobry Kobietki:biggrin2:
@ brak, kawa mi dziś nie smakowała, jakoś żołądek mnie boli... To moja schiza. Czyli dopóki @ nie ma, to jestem w ciąży. Fajna to wizja choć krótka jak przypuszczam.Tak sobie kombinuje, gdyby jednak się udało, to taki wyjazd samochodem do Polski to chyba ryzykowny.

Mam kopie ostatniego badania nasienia eM, które były gorsze niż poprzednio, bo ta przerwa była za krótka, jedynie 3 dni.
Muszę to przestudiować jeszcze te wyniki
 
eloł :-)
robi sie ! :-)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gatto Ty wiesz, ze ja Cie juz nie lubie:-p

Aleksis taka wizje każda miała, co miesiąc, w koncu zobaczysz, ze Twoja wizja sie przedłuży na 9 m-cy :-)
 
Hej :-)

Ja dziś bez ciśnienia, coś nawet kawka nie pomogła, dobrze, że nie ma tych upałów znowu.
Tasza - pytałaś wczoraj o obwód brzucha, ja tego nie śledzę, od 12 tygodnia już chodzę w gaciach specjalnych, teraz mam też 2 pary getrów i jest fajnie :-) A na wadze na dzień dzisiejszy mam +8,5 kg :tak:
Za tydzień mam spotkanie z moim dr magikiem pod kątem tokso, mam nadzieję, że wszystko OK i mam nadzieję, że da mi jakieś ładne zdjęcie do albumu. Narazie nie prosiłam go bo on się nie skupia na takich ujęciach tylko na tym, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku :happy2:

katiuszka =musisz pić, tak 2-3 litry to jest w sam raz, ja muszę liczyć bo mogłabym spokojnie więcej , teraz już mi lepiej idzie, ciekawe jak tam moje wody;-)
Aleksis - &&&&&&&& dołączaj kochana do zeschizowanych 'inaczej' - to dopiero jest schiza ;-)

caterina - brzuchol pomiziany a z tym zarażaniem się od ciężarnych to też stosowałam , miałam laskę w ciąży za ścianą w pokoju w pracy.. Ponad pół roku ją głaskałam aż się zaraziłam :-D

bzzz -
przytulanki w nowej sypialni - to musi zadziałać !!:tak::tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witamy!!!!:-)

Co za dzień wczoraj, normalnie zostanę kocia matką; niedość, że przygarnięte 2 kociaki to jeszcze moja wczoraj się wykociłą i ma cztery!!!!!:szok: masakra jakaś, siedem kotów pod jednym dachem!!!:-D wszystko fajnie tylko nie wiem co ja z nimi zrobię.. a młoda wyszła z domu raz jako nastolatka na dodatek i się puściła - trzy dni jej nie było, goshhhh....

śmieję się, że u mnie wszystkie zwierzaki się rozmnażają, tylko ja jakaś lewa jestem - chyba muszę w oborze zamieszkać i zacząć jeść siano:rofl2:

Na razie przed @ podbrzusze dziwnie nie boli tylko cycki się rozkręcają, hmmm.... a miałam się nie zastanaiwać nad tym:baffled:
 
Ostatnia edycja:
cześć Dziewuszki,
Katiuszka- jeśli chcesz to możesz poszukać kombinezonu na allegro, ja Ci kupię, moja sis przyjeżdża w sierpniu lub wrześniu to Ci go weźmie i wyśle z UK, a Ty jej kase przelejesz na konto w UK

zdjęcia będą masowe łazienkowo-kuchniowo-sypialniane, byłam dzisiaj na miejscu prac i mój kochany remontowiec obiecał, że w poniedziałek mogę wchodzić ze szmatą:tak:
 
Muma - tak się złożyło, że sami z eMkiem musimy działać - Cuda do mamy chcę podesłać, więc mi nie pomoże, a nie chcę kogoś wynajmować, bo mam cichą nadzieję, że może uda się wysupłać coś jeszcze na meble do ogrodu:-D więc szkoda mi kasy na panią od sprzątania po prostu


na to http://allegro.pl/la-rete-hamak-stelaz-f5-super-cena-tylko-teraz-i2475998416.html nie będzie mnie pewnie stać przez kolejne 10lat, ale piękny to on jest


a może któraś z Was zna się przypadkiem na meblach z drewna? szukam porady:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie odkryłam brązowy śluz... Pobrzusze trochę ciągnie. Więc znowu nam się nie udało:-(Dzis 29 dc, wczoraj miała @przyjść wg obliczeń.
Moje czary, żele i chyśtanie nie przyniosły zamierzonego skutku.
Dokumentacji dalej nie skompletowałam, bo lekarz będzie dopiero od poniedziałku. Cholera jasna, a na dodatek otrzymanie terminu w tej klinice pewnie też potrwa wieki.
Wyślę im w poniedziałek to co mam. Najwyżej resztę doślę.

Pa
 
Do góry