reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Zuzanka81 jak już jutro się rozpędzisz, to z pełnia werwy zapraszam do się na agrest i porzeczki, walczę z nimi od wczoraj i końca nie widać :happy: za to pierniki i jogurciki będą zaje......:-) fajne hihi

caterina1
jako że jesteś pomysłodawczynią nowostylu drescodu dla maluchów to wnoszę o ustalenie, że od tej pory jako e-ciotka każdej zaciążonej wysyłamy taki pakiet, chyba nikt nie ma nic przeciwko, co??

Korci mnie kupić testa grrr..... i weź tu wyluzuj;-)
 
to ja w kolejce o bodziaki się ustawiam bo są zajebiste !!!!
Tasza ooo z agrestu dżemików nie jadłam wieki :-(mniam mniam! a który dc ? bo ja jeszcze mam braki w tematach po urlopie :baffled:
Caterina to dawaj :-) w dobrym tempie to 3 h i jesteś u mnie ?
 
witajcie...dzuis ****owy dzień...pokłóciłam się z moim mężem:(:(:(:(chyba nie musze mowic o co?!!!on zabrał się spakował i pojechał do rodziców swoich.....(jest na l4 wiec nie wiem kiedy wróci)mam serdecznie dość jak tak dalej bedzie to rozwód murowany!!!!!powiedział mi,ze miz alezy tylko i wyłacznie na dziecku,nie na nim!!!ze jemu tez smutno jest,ale trzeba zyc dalej,a ja nie umię!!bo wszystko "kreci"sie wokół dziecka!!i ponieąd ma rację....ale co ja na to poradze??!!NIC!!!bo nie umię na to cokolwiek poradzic!!!!Powiedziałam,ze jak chce to moze nie wracac:(!!!i na urlop nie jedziemy!!!generalnie mam to wszystko w dupie......Gatto nie pobiegne za nim,bo juz w drodze jest!!poza tym rodzice jego mieszkają 160 km.od nas!! no i ****........!!!jak nie urok to sraka i tak non stop!!!zajebiście!!!
 
Ostatnia edycja:
Kasica ty sie klocisz z mezem jak owulka sie zbliza wielkimi krokami??? idz tam i go pros na kolanach zeby wracal!!:-D:-D:-D:-D
 
Zuzanka81 jak już jutro się rozpędzisz, to z pełnia werwy zapraszam do się na agrest i porzeczki, walczę z nimi od wczoraj i końca nie widać :happy: za to pierniki i jogurciki będą zaje......:-) fajne hihi

caterina1
jako że jesteś pomysłodawczynią nowostylu drescodu dla maluchów to wnoszę o ustalenie, że od tej pory jako e-ciotka każdej zaciążonej wysyłamy taki pakiet, chyba nikt nie ma nic przeciwko, co??

Korci mnie kupić testa grrr..... i weź tu wyluzuj;-)

Jak najbardziej jestem ZA:tak:


Kasicaprzejdzie mu, zobaczysz. Mój też się na mnie obraża ale ja zawsze pierwsza zaczepiam o rozmowę. I już zapomina ze był zły.
Jak kocha to wróci :tak:

Zuzanka jak mi port lotniczy w Świdniku otworzą to nawet szybciej.

Bosze takiego otrografa strzeliłam ze poprawić trza było:baffled:
 
Kasica czasami tak bywa ;-(
Ale pamiętaj, że po największej burzy zawsze wychodzi słońce. I u Was też wyjdzie:)
Także głowa do góry!

Dziewczyny, a mnie naszło po raz pierwszy na śledzie, a po nich sernik. Ciekawe czy do wieczora strawię :) czy wyląduje wszystko w toalecie jak wczoraj i zakończę dzień na suchej kromce chleba z masłem:)
 
reklama
jak mi port lotniczy w Świdniku otworzą to nawet szybciej.

Caterina
moja najlepsza przyjaciółka pochodzi ze Świdnika Dużego i mieszka dosłownie vis a vis przyszłego lotniska, i z jest przeszczęśliwa, gdyż z jej gminnej drogi mają zrobić pod jej oknem drogę dojazdową do lotniska.
 
Do góry