reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

to ja se moze dziś zaparzę ziółka??? to bedzie mój pierwszy raz:zawstydzona/y::-)
a tego co mi Muma przysłała to starczy chyba na cały rok.. albo i dłuzej!!! jeżeli tylko 1 łyzeczka cdziennie ma się zaparzać.. :sorry2:


Katiuszka suwaczek śliczny.. u mnie widac ze od 9 zaczyna liczyć.. no i jak smoczek na 7 stoi to co on oznacza.. ze jeszcze 7 miesięcy??? do porodu??? a nie, ze 7 tygodni ciaży..

no takie emocje ze ja racjonalnie nie myślę.. :baffled: wracam do pracy..
 
reklama
Ani@k - ziółka Ci nie zaszkodzą, a te, masz pewność, ze szczęśliwego rozdania są !:tak::tak:

katiuszka - teraz suwaczek różowy :-) To obstawiam dalej : Ty - dziewczynka, kok.o - chłopczyk , tak od początku myślę :tak::tak:
Uciekamy moje drogie buszować po sklepach :happy2::happy2::happy2:
 
Czesc Aniunnia!!!

Dzieki dziewczynki!!!! Nie dociera do mnie!

Zuza twoj wykres jest czadowy!!!

Kok.o ogarnelam sie juz!
 
Gatto dzięki ,ale na razie bez nadziei podchodzę ,nie chcę się rozczarować .....ale niespodzianka zrobiłaś test jeden na - a drugi proszę ,proszę + :tak:
katiuszka a Ty dzisiaj w domu? Ani@k zapracowana?
 
Ja też zastanawiam się ostatnio nad tymi zółkami, czytam trochę w necie i widzę że TU się sprawdzają. :tak:
Katiuszka to może ja się do ciebie uśmiechnę :zawstydzona/y:
A jak sprawdzą się u mnie to przekażę dalej:happy2:
 
reklama
Gatto, jeszcze raz gratki!!! Za chwilę do Ciebie dojdzie :-). No i odmów ten termin w klinice!
Zuza, stawiam na Ciebie więc się spinaj kochana :tak::tak::tak:.

Ja jestem nie kumata, nie dobrze mi od tych upałów, u nas chyba ze 40 stopni. Do tego moj niby teść przywiózł nam drewno do kominka i zasypał nim cały dom. Rychło w czas to drewno. Y już 3 godziny układa a ja mu się plączę pod nogami :-D.
 
Do góry