reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Esch, bardzo dziękuję - ja za Ciebie również trzymam mocno. Fajnie by było, gdyby nam wszystkim tu się udało...byłby piękny wątek! Z happy endem :-D
 
reklama
Co tam robaki slychac ?

Suri i Ona - jak tam nasze "ciezarowki" sie maja:-D:-D

Dagamit - Ty blizniaczki chcesz? Nigdy sie nie obawialas ryzyk z tym zwiazanych ? Trzymam kciuki za ten cykl


Esch - nie cwicz za duzo. To niedobre na ukrwienie

Aliska - super ze powoli sie na antyle koncza. Jeszcze tylko troche.....

Onna - jesli Ci gin przepisal jednorazowo CLO: natychmiast zmien lekarza. Pozostawiam bez komentarza to "jego zalecenie"


buziaki dla all
 
lolitka,a Ty jestes lekarzem? bo nie wiem na jakiej podstawie takie rady? Czy ten lek w jednorazowej dawce jest szkodliwy czy co??
 
nie, no wiesz, wolałabym uzasadnioną czymś radę, coś muszę lekarzowi powiedzieć, zamierzam go zapytać o te dawki..
 
Nic mu nie musisz mu mowic kochana..Na debilizm nie ma rady i po prostu trzeba od glupoty uciekac.
Jednorazowa dawka nic Ci nie zaszkodzi. Sek w tym, ze w niczym nie pomoze. CLO jest podawane na wzrost pecherzykow i musi byc podawany kilka dni zeby cos zadzialal. Podaje sie go srednio 5-6 dni w cyklu od 1 do 2 tabletek dziennie i to wtedy gdy sa staranka naturalne lub tez IUI. Przy IVF stymulacja jest srednio od 10 do 20 dni w zaleznosci od protokolu (i tu juz wchodzi zwykle ciezszy kaliber stymulacyjny). W zadnym jednak scenariuszu nie ma dawki jednorazowej

Jak facet przepisuje jednorazowa tabletke, to dla mnie on nie wiem zbyt wiele o medycynie i z tego powodu bym go opuscila. Konowalow wsrod lekarzy nie brakuje - a my chcemy dobrego, ktory nam pomoze, a nie wydluzy jeszcze w czasie staranka

Zaden lekarz znajacy sie na rzeczy nie przepisuje jednorazowej dawki bo to sie mija z celem.
 
Ostatnia edycja:
Onna, obawiam sie, ze Lolitka ma racje i na Twoim miejscu rozwazylabym zmiane gina. Lekarzem nie jestem, ale mysle, ze jedna tabletka nie wplynie raczej na stymulacje jajnikow. Z tego co slysze, czytam, to wszystkie dziewczyny biora clo z reguly przez piec dni w cyklu. Roznia sie jedynie dni cyklu; czasem jest to 2-6 (jak w moim przypadku), czasem 3-7(jak u Dagamit), a czasem gin przepisuje od 5 do 9dc. Wiesz, u mnie pomimo brania clo przez piec dni tez nie bylo wielkiej roznicy, tzn pecherzyk byl podobnych rozmiarow do tego w cyklu nie stymulowanym. Nie sadze wiec, zeby jedna tabletka byla w stanie pomoc.
Lolka, a Ty gdzie sie podziewasz ostatnimi czasy?
 
Lola, moja droga, wpadaj czesciej, bos sie nam ostatnio nieco opuscila:tak:

Dziewczynki, ja spadam czas na mnie. Dobranoc wszystkim.
Wlasnie sobie pomyslalam, ze dawno Oli tu nie bylo. Ciekawe, co u niej slychac.
 
reklama
Dagamit to chyba marzenie zcietej glowy :baffled: za piekne by to bylo zeby bylo prawdziwe....

Lolitka ja nie cwicze duzo.... a przynajmniej nie czuje sie przemeczona - wrecz mam frajde z tego... chociaz dzis bola mnie nogi i brzuch :cool2:

Onna ja chyba tez bym juz podziekowala temu lekarzowi.... ja w tym momencie jestem u trzeciego doktora...
 
Do góry