reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Witajcie :-)

Wczoraj byłam na kontrolnej wizycie i łożysko jest już poza stanem zagrożenia :-):-):-) Hura!!! Jak się cieszę że się podniosło. Jest teraz na ścianie bocznej, czyli po mojej lewej stronie. Poza tym moja macica zaczęła ćwiczenia i od czasu do czasu się napina lekko. Na wszelki wypadek i na te skurcze w łydkach dostałam magnez. Z nieprzyjemnych spraw to złapałam zapalenie cewki moczowej :baffled: Dostałam na to Urosept i Nystatyne. Mam nadzieję że to szybko minie :confused:
Główka Mai rośnie równiutko i zawsze po zmierzeniu jest ten sam termin porodu. Natomiast nóżki (kość udowa) są "starsze" o dwa tygodnie :-D Może jakaś siatkarka albo modelka będzie z niej :-D

Vonko gratuluję siódmego okienka :-)
U mnie to słabnięcie jest spowodowane raczej niską hemoglobiną. A na zmianę ciśnienia też jestem teraz bardzo wrażliwa. Na szczęście to nic groźnego. A Ty faktycznie masz niskie ciśnienie. Ja wczoraj na wizycie miałam standardowe 130/80. Jak mierzę w domu to przeważnie jest podobne choć ostatnio miałam (jak na mnie niskie) prawie książkowe 119/65.
Sensi wiem że szaleć nie wolno z zakupkami :-D Dlatego na ostatniej wyprzedaży kupowałam bluzy i kaftaniki dla większej dziewczynki, tak na 6, 7, 8, 9 miesięcy. Nie mogłam się oprzeć bo cena 3zł/szt była rewelacyjna :tak:
Aleczku super że możecie skoczyć na parę dni nad morze i to z psiakiem :-) Wypoczniecie sobie porządnie.
Esch trzymam kciuki za dobre wyniki :-)
Moniolku córeczka pięknie na wadze przybiera :tak: Widać masz dobre mleczko ;-)
 
reklama
Ech, maz wzial aparat ale zapomnial kabelka do zgrywania zdjec :wściekła/y: Do domu wracamy za 2 tygodnie i wtedy bedziemy mogli zgrac zdjecia.


Vonko - brzuszek Ci pewnie rosnie w zastraszajacym tempie. 7me okienko to musi byc bardzo mile, jeszcze nie jest tak ciezko, a juz widac, ze maly czlowieczek mieszka w brzuszku.
Monik - zawsze smęce o żurawinie, ale co mi szkodzi powtórzyc. Na dolegliwosci ukladu moczowego jest bardzo dobra herbatka zurawinowa. Jest oczywiscie bezpieczna. A dziewczyna pewnie bedzie dlugonoga :-D
Esh - ech my kobiety lubimy tak na wszelki wypadek sie postresowac, co :laugh2:
Alek - ostatnie wakacje w dwojke, pewnie bedzie romantycznie :tak:
 
Witam

Dziewczyny ja po wizycie - moje dziecię waży 3400!!!!!!:szok::szok::szok: jestem przerażona to 37 tydzień według tego kółka ginekologicznego.nie wiem czy dam radę urodić sn. jeszcze 3 tyg. zostało, szyjka zamknieta nic nie wskazuje na jakiekolwiek rozluźnienie.
Pamietacie moze wagi waszych dzieciaczków ? bo mnie się wydaje ,ze to bardzo dużo.
 
Witajcie!!!

Ja wlasnie wrocilam do domku.... ehhh... nasza WISELKA pokazala na co ja stac.... oby tak samo grala z Barcelona!!! Jak sie domyslacie bylam na zabezpieczeniu meczu.... i tak sie rozochocilam ze na mecz z barcelona chce isc jako kibic!!! Mowie Wam: atmosfera niesamowita - szczegolnie jak wygrywamy :tak:

Monik oby tak do konca juz wszystko bylo w porzadku!!!! I jak najszybciej te infekcje wylecz!

Carioca to czekamy cierpliwie na fotki po Waszym powrocie.

Anusieńka ja moge Ci powiedziec ile ja wazylam jak sie urodzilam: 3600. Nie przerazaj sie moze wszystko bedzie w porzadku i normalnie urodzisz.
 
witajcie dziewczyny!
ja swoja corke urodzilam 3 miesiace przed 30tka to chyba sie do was lapie??
anusienka moja corka wazyla 4.074 jak sie urodzila ale nie moglam jej urodzic naturalnie mimo ze probowalam. lekarz powiedzial ze byla owinieta pepowinka i byc moze to przyczyna tego ze nie moglam urodzic. nie wspominal nic o jej wadze zreszta wcale nie wygladala :))
 
Witam poranną porą!

Stefanka - wg mojej opinii bieglego łapiesz sie na to forum :rofl2: witaj, czytaj i pisz :happy:
Anusienka - w piątek 7mego wrzesnia lekarz wg usg ocenil ze Stasio wazy 4 kg, urodzilam w poniedzialek 10ego wrzesnia i Stasio wazyl 3520 g. Te oceny wagi nie są super precyzyjne, ale doskonale rozumiem co teraz czujesz :-D:-D:-)
Esh - no zwlaszcza jak wygrywamy :-D Szczerze mowiac nie bylam na rzadnym duzym meczu, ale lubie takie wielkie tłumne eventy.
 
Witajcie dziewczyny, pozwolicie że się przyłączę ? Jaśka urodziłam w tym roku mając 34 lata ;)
Co do szacowania wagi przez lekarzy, jakieś 2 miesiące przed porodem lekarka straszyła mnie że urodzę dzieciaczka co najmniej 4 kilogramowego. W czasie akcji już na porodówce, położna stwierdziła, że Jasiek ma 4,5 kg. A gościu urodził się 3890 ;) Mimo braku akcji zmuszali mnie przez 24 godziny do rodzenia naturalnego ;) a wszystko skończyło się cesarką w ostatniej chwili.
 
Witam:-)

Esch dobrą masz taktykę :tak: niech sie chłopak psychicznie przygotuje.....no chyba ze nie zdązy :-D Trzymam kciuki nieustająco:happy:
Myslę ze pora cos zasiać: ŁAP!
***************************************************************
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
:-D:-D:-D

Carioca no fakt, brzuszek juz widac dokładnie, jeszcze rochę i stóp sobie nie zobaczę, bo cały idzie mi do przodu :laugh2: Na dzien dzisiejszy przybyło mi 6,4 kg
Pewnie przez ostatnie miesiące złapie jeszcze co najmniej drugie tyle.
No ale przeciez Junior musi miec wygodnie:-)
Czekam cierpliwie na fotki Twojego Skarba:happy: Pozdrawiam.

Monik wspaniałe nowiny po ostatniej wizycie:tak: Bardzo sie ciesze. Modelka będzie jak złoto :tak::tak::tak:
No i gratuluje "nosa" do wyprzedazy:rofl2:

Anusieńko mnie sam lekarz mówił że z tym okreslaniem wagi na podst. usg to róznie bywa i zawsze trzeba brac jakas poprawke.

Misiasia, Stefanka witam nowe koleżanki. Liczę że bedziecie dzieliły sie z nami swoimi doświadczeniami:-)
 
helol:)
misiasia, stefanka - witamy w naszym gronie:)
anus, nie martw sie ta waga, tak jak dziewczyny pisza, jest zazwyczaj zawyzona, ja te nie wierze zeby moj maly wazyl juz ponad 3600 i ze w ciagu 2 tyg przybral ponad 600 gram. wiec spokojnie:)
alus, vonko, udanego urlopowania sie zycze!
monik75, ciesza mnie dobre wiesci, najwazniejsze ze lozysko sie przesunelo!
carioca, czekamy na fotki z chrzcin Stasia
Esch, no to trzymam kciuki za pozytywne wyniki badan i ruszajcie do dziela:)
a my nadal w dwupaku..:) dostaje juz lekkich dolkow, dzis sie prawie z mama poklocilam bo dzwoni do mnie codziennie i wypytuje czy to juz.. wrrr ... a przeciez mowilam, ze jak sie zacznie to dam znac. ze szkoly rodzenia juz prawie wszyscy urodzili a ja sie boje ze mlody bedzie znacznie przeterminowany i beda mi porod wyywolywac a ja tego nie chce! ech... dzis bylismy z mezussiem na spacerku, w bibliotece po ostatni mam nadzieje przed porodem zapas ksiazek. a w domu cwicze przysiady, moze jakos podziala na naszego leniuszka.. ze on ma jeszcze tam tyle miejsca.. ciagle cwiczy wygibasy!
milego dnia!
 
reklama
Witam:-)
Ja tylko na momencik, bo z pracy.W domu nie mam netu, coś się porobiło z kablami:baffled:
Vonko również gratuluję 7 okienka:-):tak: Ja dzisiaj się zważyłam i na plusie już 8kg:szok:Przez tydzień przytyłam 1 kg:szok::szok::szok:
Udanego urlopu:-)
Aluś trzymam kciuki z Usg i życzę udanego urlopu z psinką. Tam, gdzie jadę można bez problemu ze zwierzakami
Anusieńko w ogóle się nie martw ta wagą; jest tylko orientacyjna i mały równie dobrze może teraz ważyć 2900
Car dzięki za info o sklepach:happy:
Monik super, że łożysko się podniosło:tak:Na kiedy potrzebujesz tę sukienkę?
Misiasia witaj:happy:
Kajda urodzisz wtedy, kiedy synek uzna to za stosowne:-D
Esch fajnie jest mieć abonament, co nie;-):-)
Wyjeżdżamy nad morze w sobotę rano, więc pewnie odezwę się dopiero po powrocie.Trzymajcie się babeczki:-)
 
Do góry