reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hejka!
Co tu za choróbska na forum? Zarażacie? Bo ja nie chcę nic złapać....
Timi zdrowy, ja też. Jakoś czasu mi brakuje, bo ciągle coś z małym robimy. Jest niemiłosiernie ruchliwy. Dziś malował w malowance kredkami.
Coraz więcej mówi słów, potrafi nazywać, lub jakoś opisać różne rzeczy, zwierzątka, fajnie. Duży kontakt jest z nim teraz.


Tata zdrowy, zapierdziela, wydusiłam z niego dlaczego nie chcą do nas wpaść na obiad i w ogóle dlaczego się nie widujemy. Więc Stara Franca coś sobie upierdzieliła w głupim łbie,( nie wiem co ) i nas chyba nienawidzi. CHyba nawet nie chce więcej wiedzieć, bo i tak to mi ciśnienie podniosło. Nawet głupie ścierwo schowała zdjęcia dzieci (Tymka i Emila dla ścisłości) na jakiś czas, bo ją coś pierd...olło. Teraz ponoć znów wyjęła na półkę. Szkoda mi tylko ojca w tym wszystkim. Ale jestem też w szoku, jaka cipucha się z niego zrobiła.

Gratki dla Olusia, twardziel z niego!
 
reklama
tere no toz Ci baba tego twego ojca:wściekła/y: niech ja szlag......:sorry: Całusy dla Ti, i tak trzymac, nie chorowac. W pracy nadal zapiernicz?
Gatto u nas tez kluczyki na czasie, tylko brakuje zeby sobie jeszcze sam otwierał:szok:
Muma jak dzis Oli? Widzę ze pierwszy dzień rewelacja:tak:;-) Fajnie ze tak szybko mu sie spodobalo, a Ty teraz za robote sie bierz:-D:-D:-D
Zuzu a co u Ciebie?
Ani@k dużo zdrówka dla naszych pociech. Co dzis smacznego Patrys zajadał na obiadek?

Dziękuje Ci Muma za poradę co zapodać Mieszkowi, doktorka to samo i poleciła, heh, przytaknęłam ze mam to w domku i ze mu juz zapodalam, heh.
Kazala jeszcze tylko nasivin soft 0,01% aaplikowac i bedzie ok.
Dzis rano juz po chorobie, okazalo sie ze to od wychodzacych gornych dwojek. Najwyzsza temp. jaka mial to 37,6.
Jutro lecimy dalej sie żłobkowac, ale w nd na basen jeszcze go nie puszczam, ale ciesze sie ze to trwało tylko 2 dni, uff.
Lece odpoczywac, spokojnego wieczorku.
 
Szyszka dobrze, że już po choróbsku. No ciekawa jestem jak drugi dzień w żłobie. Czy zje coś troszkę, czy nie.
A u mnie robota jest w kratke. Jeden dzień przerwy miedzy klientkami, a na drugi idzie się pochlastać bananem.
 
Heja,

Zakończyliśmy pierwszy tydzień żłobkowy a teraz Oli chrapie, dzisiaj ledwo wyszedł z auta już prawie sam do łóżka szedł ;-) W poniedziałek jeszcze na 3 godziny jedziemy a od wtorku próbujemy wydłużyc o spanie, jakoś od9 do 14 :-)
Oprócz tego, że Oli ma malusieńkiego gila i lekko pokasłuje to jest super, zero płaczu, je wszystko , ciocie go lubią , macha im na pożegnanie, że mało mu łapki nie odpadną ;-) No ale mam nadzieję, że się wykurujemy przez weekend:tak:

Szyszuni
dobrze, że już na prostą wychodzisz z choróbskiem Mieszka , no basen też bym sobie jeszcze darowała :tak:

tere -
nie wiadomo co lepsze, zap... ile wlezie czy trochę mieć luzu bo z tego luzu to nic się nie ma..;-) Dobrze, że Młody zdrowy i happy:tak:

annii84
&&&&&&&&&&&&7 za połówkowe bo potem pewnie zapomnę :-p Najpiękniejsze tygodnie przed Tobą :tak:
Już nie wiem co miałam pisać , chyba też się kimnę, zmęczyły mnie te stresy i jeżdzenie autem w tą i z powrotem i ... parkowania . No mistrzem parkowania to ja póki co nie jestem , szkoda, że nie widzicie jak kombinuję czasem pod żłobkiem :-D Mam nadzieję, że nikt tego nie nagrywa zza zasłony :-p

Miłego weekendu Dziewczynki, zdrówka !!! :-):-)
 
Muma no. Jak to z mentalnością Polaka. Dużo roboty-kości bolą i nie ma czasu dla dzieciaka,mało roboty-nie ma kasiory.
a Oli to dobry koleś. He he. Nawet za mamą nie zatęsknił.
 
Muma jutro sa targi zoologiczne. Tymek bedzie miał radoche. Też się wybierz.

A we wtorek umowiłam sie na "zastrzyk energii" w Nowej Gdyni. 2godziny rozpusty. Ekstra!!!!!!!! A zaraz imieniny i znów cos dostanę. Hi hi.
 
Muma i jak był dzis zlobek? Masz mega dzielnego synka, a Tobie jak z tym ze on taki dzielny ze sobie radzi, ze je, ze papa robi. Bo zazdroszcze, ale wiem ze i u nas bedzie taki czas:dry:

Mieszko dzis płakał na odchodne i jak nam go oddawali. Do em od razu w ramiona, na mame nie spojrzal, cyca nie chcial. Teraz spi to szykuje obodusa, całuje go i sciskam non stop, jak wariatka. U nas maly gilek ale to przez płacz:sorry2: Basen odpuscilismy, nie ma co kusic losu.

Dawkowac Mieszkowi Lipomal i wit C po jednej dawce dziennie az do wiosny, czy przesadzam?

Ani@k zdrówka dla Patrysia. Jak ty psychocznie sie masz?
Gochson , Pieknie wygladasz:) Rosnijcie zdrowo :*
Tere milej rozpusty. Całusy dla małego przystojniaka.
Gatto jak po weekendzie?
Koko jak Ewa w żłobku?

Milego dnia babolki.
 
Hej,

No my dziś byliśmy u lekarza bo gil się ciągnie na całego ale to na szczęście wirusisko a nie żadne tam anginy czy inne zapalenia.
Niestety Oli dusi się tym gilem strasznie, pół nocy nie spał, dostaliśmy leki na rozrzedzenie wydzieliny.

Szyszunia -my do żłobka wracamy od czwartku albo i od poniedziałku, zobaczymy jeszcze.
PRzykro mi , ze Szyneczek Twój płakał dziś, wiem jak serce boli rodziców przy tym, dobrze, że wiesz , że to minie bo tak będzie właśnie :tak: Mało tego on nie będzie nawet tych płaczów pamiętał;-) Ważne żeby choróbska się wystrzegać to jakoś do przodu będzie.
Aaa wit C możesz dawać, ale może tak co drugi dzień (przecież dobrze odżywiacie się ) a Lipomal nie bo to jest tez napotne i nie potrzebne tak na co dzień.
Nam lekarka dziś zaleciła to Neosine w wersji uodparniającej 2x dziennie po 5 ml od poniedziałku do piątku i w weekend wolne. I tak przez miesiąc , no ale Glut ma prawie 2 latka już..

Jak tam inne Dzieciaczki nasze chore i zdrowe ??

U nas właśnie się rozkręca koszmarna burza :szok::baffled: Olek śpi ale pewnie zaraz się obudzi bo trzaska już na całego.
Lecę okna pozamykać, miłego dnia !!! ***
 
Hej dziewczyny.

Widzę że nie tylko u Nas choroba ;-(. Dzisiaj mieliśmy szczepienie ,myślałam że nas nie zaszczepi ale powiedział że nie ma przeciwwskazań jak ma smarki . U Nas ze smarkami jak u Mumy gluty po pas i kaszel od nich. Zarwana noc przez to :-( . Mam nadzieję, że szybko przejdą bo nie lubię jak Ona się smarka bo przez to podwójnie marudna :-(.
 
reklama
Do góry