reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Maiev tak jak piszesz lepiej zeby dziecko miało szczęśliwa matkę, skoro sie stresyjesz pkaczesz itd przy tym to Mała to na pewno wyczuwa i stad tez moze byc jej płacz i stres , zrób tak zeby Tobie było dobrze .

A ja cos spać nie moge... Dzis wizyta u lekarza ;)
 
reklama
hej babole wieki mnie nie bylo.....
normalnie mi brak czasu, bo caly czas cos z mloda robie, dzis wlasciwie do teraz byla moja przyjaciolka z mala Julka, spacer, kawka i takie tam....teraz mloda polozylam do lozeczka to ciekawe czy zasnie:baffled:
U nas jest upiornie cieplo i wilgotno, a od kompa grzeje, wiec stronie heheheh:-D

Maiev probuj ile dasz rady, ale najwazniejsze jest cieszyc sie macierzynstwem:tak: Dziewczyny juz pisaly wszystko co mozna bylo:tak:

Tere zdrowka dla Taty....bedzie wszystko dobrze!! &&&&

Aleksis &&&&&&&&&&&

Muma zawsze mnie zastanawiaja takie osoby jak twoja szwagierka...czy one sa po prostu zlosliwe czy zle wychowane?? choc twoj eM jest dobrze wychowany, tesciowie tez niczego sobie, wiec co to za owca? to chyba gorycz staropanienstwa?? choc szwagierka Tere fere nie jest sama, a tez zolza:-(

EMka ooo jakies beda nowosci o bejbiku:tak:

Katiuszka zaginela gdzies w jakims londyjskim parku, zrobiona na bostwo...albo zapomniala juz o swoich przyjaciolkach:-( no chyba, ze wszyscy sie pochorowali...kurcze..oby nie:-( Katiuszka zyjecie??

Dziewczynki pozdrawiam i mykam, ciao!!
 
Hejka.
Poddaję się dziś po tygodniu. Nie mogę patrzeć jak mi się męczy. Jedziemy dzis do lekarza chyba, może to mleko trzeba zmienić. Wciągneła dziś butlę i guzik....nie śpi. O tym kateterze w tej dziurze nie słyszeli, eM obleciał wszystie apteki. Chciałam wytrwac jeszcze do końca tygodnia, ale widzę że przez to wiszenie na cycu to ani ja ani ona nie mamy dobrze, nie mam czasu jej dobrze umyć, a o cieszeniu się z bycia mamą mogę zapomnieć. Stres podobno tez blokuje laktacje. Błędne koło. Cycus bedzie chyba tylko do przytulania.
Aleksis może dziś już po....tabletki na nią nie podziałały więc może CC. Ale pewnie wiecie to. Trzymam kciuki mocno.
 
maiev - często małe Glutki mają taką pierwotną nietolerancję laktozy , jeśli się karmi naturalnie to można podawać równolegle kropelki Delicol, jeśli mlekiem modyfikowanym to daje się po prostu mleko bezlaktozowe. Porozmawiaj o tym z lekarzem może. Tak sobie pomyślałam, że może tu jest przyczyna niepowodzeń...
Aleksis cały czas w dwupaku, najprawdopodobniej będzie CC i to niedługo.
Trzymaj się i daj znać co u lekarza !!!:tak:

Gatto -właśnie tak się zastanawiałam sama czy to głupota czy złośliwość jest , i wychodzi mi równo po 50 % więc dalej nie wiem :-p Nie daj się, niedługo urlop !!!
 
Gatto nie pracuj tyle znajdź chwile dla siebie to podstawa!
U nas tylko jest takie podejście ze wymaga sie od nas pracy na 400% i sami tez tak często działamy. Tylko to błędne koło bo wyczerpany pracownik to słaby Pracownik - jesli nie od razu to po chwili ...
Do urlopu zleci!

Muma miej wy*walone na szwagierke bo juz widzę któryś raz sie z nią uzerasz :/

Maiev bez stresu ;) masz byc szczęśliwa mama ;)

Ja dzis po wizycie - generalnie wszystko dobrze ale jak dopytalam
O te torbieliki splotu to nadal sa i nie maleją ... Wręcz przeciwnie! Jestem załamana ! Każe sie lekarz nie martwić ale jak sie kie martwić jak to zamiast znikać jest i rosnie razem z główka jak tłumaczy lekarz ;/
Ehh smutasna jestem z Tego powodu.ale pozostałe
Wszystko ok mały wazy niespełna kg ;) szyjka macica i lozysko? Płyny ok ;)
 
Emka- Skoro lekarz każe się nie martwić to go posłuchaj, jakby nie patrzeć on jest lekarzem i powinien wiedzieć lepiej. Wiem że łątwiej powiedzieć, trudniej zrobić ale postaraj się, dla Twojego Skarba w brzuszku. Tyle masz pozytywnych wiadomości po wizycie - na nich się skup. Trzymam kciuki że będzie dobrze.
Pytałaś jaka duża urodzila się moja córeczka. Lenka miała mieć wg ostatniego USG dzień przed porodem 3140, hahaha i mialam podobno urodzić dopiero za tydzien, dwa bo termin porodu niby zle obliczony. Załamałam się z lekka.. Okazało się że urodziła się z wagą 3480, 55cm i pomarszczona jak przenoszone dzieci...za długo w wodzie - tak mi powiedziała położna. Teraz obłazi ze skórki jak wąż....okropnie to wygląda. Apgar 9/10/10 więc myślę że oki. :)
Szkoda ze z karmieniem taki cyrk, ale od wczoraj wieczorem póki co zero butli i spi. Kolki biedna niestety ma nadal, śpiewalam jej wczoraj 2 godziny ja i 2 godziny mąż, uspokoiło ją. Chyba miała dość naszych śpiewów ;) - mojego na pewno. :-D
Trzymajcie się.
Aleksis &&&&&&&&&&&&
 
Maiev to taka fajna dziewczynka ;) duża ;)
Mówią ze usg plus minus 500gr wskazuje.

A moze jak dziewczyny pisały ma te kołki od sztucznego mleka i trzeba spr inne ? Na pewno sie wszystko ułoży zobaczysz!

Znajomym w zeszła sr sie tez urodził
Synek i non stop spi takie dziecko to skarb , mAma ma czas przynajmniej dla starszego i dla siebie , dzis np obudził im sie tylko raz w nocy koło 3 zasnął znowu i spał do 7 , szok ;)

No ok yo sie nie bede martwić bede dobrej mysli a to juz połowa sukcesu ;)
 
Hej,

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział ;-) to wczoraj wieczorem pojawił się na świecie Janis - synek Aleksis , :-):-):-) Mały waży 2950g, ma 51cm i dostał 10 pkt. :-) Ostatecznie było to cięcie ale nareszcie są już wszyscy razem w trójkę :tak::tak:

Takie dobre nowiny nastrajają od razu człowieka pozytywnie do życia :tak:

maiev
no tak to jest z tymi pomiarami usg, ;-) Dobrze, że macie troszkę lepsze samopoczucie :tak:

EMka z tego co ja kojarzę to sporo dzieci ma te torbielki, przecież lekarze nie mówią, że to coś złego, na pewno będzie wszystko dobrze :tak: Uczul znajomych na żółtaczkę fizjologicznę, to przy niej dzieci śpią jak aniołki, takie maluszki..;-)

Gatto - wiesz, że dożyjesz do urlopu przecież :-p A na urlopie odpoczniesz, że hohoho,.Czy któraś jeszcze ma nadzieję na odpoczynek na urlopie z naszymi Słodziakami ?? Bo ja nie :-D To tylko zmiana klimatu :tak:
ALe ja mam plan spania w ciągu drzemki dziennej :-D Wyśpię się tam na zapas, a co !

Miłego dnia Dziewczynki, lecę robić gulasz, Glutek zamiast spać tańczy i śpiewa w łóżku, hmmm, nie wiem co go tak nakręciło.
A ja pół nocy nie spałam bo Wolf szczekał i szczekał i to tak przeraźliwie, eM go uspokajał z balkonu aż w końcu poszedł na dół z latarką i wyniósł z działki wielkiego jeża, który sobie tuptał i wk.. mojego kudłacza. No i nas przy okazji. Takie uroki życia na wsi:-p
 
reklama
czesc i czolem!

EMka eeee same dobre wiesci!! :tak: chyba gdzies tu na forum czytalam, ze dzieciaczek mial te torbielki, ale urodzil sie zdrowiutki jak ryba. Ja wiem, ze czasem by sie chcialo wiedziec wszystko od razu, ale skoro lekarz twierdzi, ze nie ma sie czym martwic, to ciesz sie innymi pozytywami, jak pisala Maiev:tak:

Maiev kurcze 4 godziny spiewania to i konia by uspilo hehehhehe:-D zobaczysz, ze pomalu, pomalu sie ureguluje, tak za jakies 5 lat :tak::-D:-D przynajmniej ja mam taka nadzieje heheheh:-D

Muma jak ja lubie takie jezyki, te pyszczki sa superasne! Tak, ja licze na odpoczynek bo jade do domu rodzinnego, dziecko eMowi, mamie mojej, babci mojej, tacie mojemu i spadam na sklepy hehehehe, albo spie :-D Tak tak, ja mam zamiar odpoczac:tak:

EMka wiesz, ja juz pracuje na pol eteatu, ale chodze na popoludnia, bo tak najbardziej nam pasuje z mloda sie uregulowac i dziadkami, poza tym jest dramatycznie goraco i to wykancza czlowieka. Choc dzis u nas deszczowo, wiec jest czym oddychac:tak:

Aleksis serdeczne gratulacje raz jeszcze i welcome world dla Janiska:tak:

Robie lazanie ze szpinakiem i ricotta, ciekawe czy wyjdzie;-)

A reszta to chyba oglupiala?? nikt wiecej sie nie pokazuje!! watek nam zamkna! meldowac sie!
 
Do góry