reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Dzień Dobry:-)
Buu dzisiaj już muszę iść do pracy a tak mi było dobrze w domku.
Sensi, Leyna kolejną @ mam dostać pod koniec listopada i mam nadzieję, że to będzie moja ostatnia na jakiś czas:tak:Chociaż tak w głębi serca mam obawy, że doktor znowu jakiś dodatkowy miesiąc leczenia dołoży:baffled:Muszę jeszcze dopytać jak długo po antybiotykach powinnam odczekać z ciążą. Lekarz od boreliozy mówił, że można od razu, bo mam super pozostałe wyniki, ale wolę dopytać.....
Ewuniu co z Mamą?
Alek proszę dać znak życia;-)
 
reklama
Witam poniedziałkowo :-)

W ten weekend to tyle się działo że nie dałam rady nic popisać. No, ale sprzedaliśmy autko, którym ja jeździłam. Pieniążki, które były na chwilkę pożyczone na zakup nowego już oddane, i tym sposobem jesteśmy na zero :-) Ufff ulżyło mi :happy2:

Ewuś wszystkiego naj naj z okazji Twoich urodzinek :-) Niech Ci się szczęści we wszystkich Twoich planach i żebyś zawsze była szczęśliwa i uśmiechnięta. Moc urodzinowych całusów dla Ciebie :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-D
Wiesz mamy ten sam znak zodiaku :tak: Ja też jestem skorpionicą :-D

Leyna no i bardzo dobrze że ta @ w końcu raczyła się pojawić ;-)
Senis zdjęcia z Kubusiem dają tyle energii i uśmiechu :tak::-) Dziękujemy bardzo :happy2:
Antilko no niezły śpioszek jest z Ciebie ;-):-D Ja wczoraj wstałam o 5 rano:tak:,
ale tylko dlatego, że jechaliśmy na giełdę sprzedawać autko:-D
 
witajcie,
przede wszystkim bardzo dziekuje za zyczenia :-)
w piatek mialam wolne i 1500 planow,a nie zrobilam nic,bo mialam jakis bardzo glupi humor a raczej jego brak i pol dnia spedzilam na ryczeniu i uzalaniu sie nad sama soba i bylam zla na Joe... w sobote wreszcie mi przeszlo i spedzilismy milo dzien,zadzwonilam do mamy i wszystko jest ok,dzis ma wyjsc juz ze szpitala- jak sie okazalo to uratowali nerke cudem ; taty kolega,ktory wykonywal operacje juz po powiedzial,ze w sumie nie wierzyl,ze sie uda; operacje miala wykonana metoda laparoskopii; i w sumie zrobili ta operacje doslownie w ostatniej chwili; a najdziwniejsze jest w tym wszystkim to,ze moja mame nic nie boli - zwykle przy tak duzym kamieniu sa okropne bole,a jej nic nie jest... w kazdym badz razie wszyscy odetchnelismy z prawdziwa ulga :tak::-) nastepnie w sobote porobilismy troche zakupow i kupilam kilka rzeczy w tej chwili zupelnie mi niepotrzebnych,ale mam nadzieje juz za kilka miesiecy beda jak znalazl :tak::-):-D:-D
a dzis musze isc znowu do pracy,a taak mi sie nie chce.... wolalabym dalej spac ;-):tak::-D:-D:-D
Sensi- twoj Kubus jest cudny :tak:
Layna- gratulacje @... moze i ta bedzie juz ostatnia na jakis czas ;-).....
Antila- jak to kiedys uslyszalam: " nie mysl,bo od myslenia tylko glowa boli"; a tak serio to zycze ci z calego serca zeby juz wszystkie komplikacje i jakiekolwiek leczenia sie skonczyly i abys mogla wreszcie cieszyc sie starankami pelna "geba"...
 
Witajcie 30steczki!
Sensi cudny Kubuś:biggrin2:
Antilko jak lekarz powiedział, że kończycie leczenie to moze nie odwoła? A kiedy do niego idziesz? Lekkiej pracki dziś!
Monik to gratuluję sprzedania autka!
Aluś przyłączam się do nawoływania Cię, daj jakis znaczek!
Ewo?
A u mnie nic nowego, staram sie zachować pogodę ducha.
Pozdrawiam Was Wszystkie! :biggrin2:
 
Ewo cieszę się z dobrych wieści o Twojej mamie, no i że u Ciebie humorek sie poprawił:biggrin2:.Dobrego dnia!
 
Monik- a kiedy twoje urodziny? moja przyjaciolka miala termin pierwszej corki w moje urodziny - urodzila jednak 29/10/2005 a drugiego dziecka-syna na 22/07/2007 - w dniu urodzin Joanne ( trzymalysmy sie razem zawsze) a urodzila 14/07 na dzien przed moim testowaniem z 2 kreskami.... moj ojciec tez jest skorpionem z 7/11;moj ex z Francji tez nim byl,a tak w ogole to wszyscy faceci oprocz Joe,na ktorych mi zalezalo byli wlasnie skorpionami :-)... Joe jest lwem :-D...
 
No zaludnił się nam wreszcie wąteczek:-)
Ewo naprawdę super wieści o mamie:tak:Ja staram się za dużo nie myśleć, ale samo jakoś tak wychodzi:baffled:
Najeczko teoretycznie jeszcze troszkę ponad dwa tygodnie i kończymy antybiotyki.Potem wizyta u doktora.Problem w tym, że często w czasie wizyty koncepcja się zmienia, jak powiem, że mnie np troszkę bolały mięśnie to doktor dokłada kolejny tydzień abx:baffled: No nic pożyjemy zobaczymy.......
 
Antilko- wiem cos o tym niemysleniu ;-):tak::-D:-D... tez staram sie nie myslec o starankach i byc na luzie,ale pewnie na 3-4 dni przed @ o niczym innym nie dam rady myslec :-D
 
reklama
Ewuś bardzo się cieszę że Twoja mama już wyjdzie ze szpitala i że udało się uratować nerkę:-). Ja mam urodzinki 20 listopada, a moja przyjaciółka od serca 5 listopada:-D
Te skorpionki to chyba tak lubią razem ze sobą przebywać :-) Mam też brata ciotecznego starszego ode mnie o trzy dni. Razem się wychowywaliśmy i często mówiono że jesteśmy bliźniakami :-D. Ale się siostry dostroiły do prawie wspólnego porodu :-D:-D:-D
Najeczko fajnie że masz dobry nastrój, bo o to chodzi :tak::-D
 
Do góry