reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Ewuniu z okazji urodzin dużo zdrowia, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń:-)
20.gif
 
Ewo wielu pięknych, pogodnych dni i wspaniałej fasoleczki niedługo!

Dziś pochmurno bardzo, ale może nie wszędzie! Miłej niedzieli 30steczki!
 
Ewo - niech Twój piękny uśmiech nigdy Cię nie opuszcza! Dużo zdrowia, dla Ciebie i całej Twojej Rodziny, szczęścia i pięknej, tłuściutkiej, zdrowej i wesołej dzidzi na przyszłe urodziny!
 
Cześć Dziewczynki:-)
Wyspałam się za wszystkie czasy obudziłam dopiero godzinkę temu:-DJutro już muszę iść do pracy a tak dobrze mi było.Na szczęście ten tydzień pracy będzie troszkę krótszy:happy:
Miłej reszty niedzieli Kobitki
Sensi:-):-):-)
 
Ewa przyłączam się do życzeń urodzinowych :-):-):-) przede wszystkim szybkiego zafasolkowania :-)

dostałam w piątek@ się ucieszyłam jak głupia ;-)
a tak teraz skojarzyłam, że 28 października 2005 roku miałam ostatnią @ przed ciążą... gdybyśmy teraz się starali to być może też by nam wyszło małe lwiątko ad 2008;-)
 
reklama
Do góry