reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Hejka :-)

Gatto -tak , tak koniecznie umów eMa na wizytę:-p , opowiesz mi potem jak było, ja mojemu każę się przewracać na bok słodkimi słowami: PRZEKRĘĆ SIĘ !!!! %^$^(**&*!!! :-D
Choć ostatnio chrapie też na boku, ogólnie masakra, ja się przez to nie wysypiam, on też bo mówi, że jak tu spać kiedy go ciągle budzę :-D

Luxuorious witaj i opowiadaj więcej o sobie, po 30stce to wszystkie jesteśmy, dawaj nam tu więcej szczegółów:tak: Kciuki już trzymam ! &&&

EMka - ukochaj słodkiego Nikosia, ładnie już podrósł nasz kawaler , oby tak dalej, zdrówka !!! ***:-)

caterina -I tutaj GRATULACJE Mamusiu !!! :-):-) Pewnie zaraz tu wrócisz z tysiącem pytań ;-):-)


Mój kawaler drugi dzień w żłobku, w nocy płakał dziś ale to chyba coś mu się śniło raczej. Mam nadzieję, że pochodzi przyszły tydzień bo ja się zapisałam na takie fajne seminarium o e-handlu i w dodatku gratisowe.. Jak się Młody rozłoży to d...
Fajnie, że nie ma u nas takiej zimy jak w Stanach ale ta pogoda mnie rozwala, normalnie śpię na stojąco, a właściwie siedząco bo rzadko stoję ;-)
Wczoraj byłam na shoppingu, mam już większość prezentów na Mikołajki , Święta itp w domu a resztę zamówioną, wow, sama jestem pod wrażeniem, że tak sprawnie poszło. Ciekawe czy o mnie Mikołaj nie zapomni:-p


Życzę Wam miłego weekendu Dziewczynki i zdrówka nieustająco dla Was i dla Glutków:tak:
 
reklama
He he :) nie czuje się jak trzydziestka :D ciężko się pogodzić z tą cyfrą z przodu. Męża brak, mam za ta narzeczonego :) to moje drugie starania. Pierwszą ciążę straciłam.
 
Hello

Co tu taka cisza - watek umiera?

Caterina gratulacje. Napisz jak porod.

Emka super ze Nikos rosnie a Ty jak dajesz rade? Przyzwyczailas sie juz do roli mamusi?

Luxurius witaj. My tu wszystkie czujemy sie młodo. Powodzenia w starankach.

Ja jutro mam kolejna wizyte wiec licze na kciuki. Zdrowko juz lepiej chodz jeszcze katar zostal i jakas chrypka. To jakis katar gigant bo trwa juz 12 dzien.

Gatto wspolczuje chrapania, nie znosze tego bo ja spie bardzo plytko i wszystko mnie budzi. My ostatnio spimy w trojke tak od 3 bo młody nas odwiedza. Ja oczywiscie opatulona osobna kołdra coby mnie nie pokopal urwis jeden bo wierci sie strasznie. Na szczescie spie ostatnio dobrze, wiec z zasypianiem problemow brak.
 
Luxorious
witaj :) U mnie było podobnie a teraz tule właśnie swoje 6kg szczęścia :) wiec mocno trzymam kciuki!

Gochson dziękuję :) na razie super jesteśmy tylko na piersi, Młody mam
wrażenie co raz dzielniej radzi sobie z gazami (i tu pytanie mam go odbijać i w połowie i na końcu), bo szukam sposobu żeby wyeliminowac gazy do minimum.)
Ja myślę juz o drugim :D mimo że z mężem przytulanek jeszcze brak :( raz próbowałam - boli o nadal Krwawię ale lekarz mówił we wtorek ze jeszcze mogę...
A jak Gochson u Ciebie odpoczywasz? Jak starszak daje Ci opcje do oszczędzania się?


Muma u mojego nawet przekroczenie się nie pomaga ale na szczęście z młodym śpimy przy chrapaniu jak zabici :)
Ściskam Nikosia od
wszystkich eciotek :)
Mam nadzieje ze młody zdrowy! I ze kursie będzie
fajny :)

A dziewczyny mam pytanie może któraś z Was coś wie, w ciąży dopadł mnie tzw zespół ciśnienia nadgarstków, miało zejść po ciąży a to dziadostwo nie ustępuje mi z rąk w ogóle ani ból ani opuchlizna. Bylam u 2ginow i mówią ze to mogę jeszcze mieć ale stopy juz mam bardzo ładne w sensie normalne mimo że po porodzie spuchly tak jak nigdy wcześniej, tylko te dłonie, pani reumatolog natomiast mówi ze to może być zapalenie stawów i jestem posrana mówiąc wprost, mówiłam. Jej ze jestem matką karmiąca a dala mi coś gdzie ma ulotce pisze w ciąży i podczas karmienia nie wolno wiec juz jej raczej nie zaufam :/ a palce bolą i bolą...
 
Luxorious nie martw się ją przy Nikosiu w terminie @ Tez miałam 1 kreskę a tydzień po taka bardzo bladą ta druga, podejdź na betę będziesz wiedzieć 100%.
&&&& kciuki zaciśnięte
A ja zdałam sobie sprawę ze unikam męża...
 
reklama
Dziewczyny uaktywniac sie bo watek umiera. Kilka slow napisac mozna, nie zajmuje tyle czasu.

Luxourious staranka.zaczete? Chyba owu jakos na dniach.

Emka moj synek czesto zasypial przy cycku, wiec go nie odbijalam zeby nie budzic. Mnie tez przytulanka bolaly przez pierwsze 2 miesiace ale wiadomo ze wszystko tam sie musi zagoic i dojsc do siebie

Od poniedzialku do srody bylam w szpitalu i wzielam 2 dawki sterydow na rozwoj pluc dziecka. Lekarze mowia ze dziecko bedzie zabezpieczone w razie W. Ja jestem troche spokojniejsza ale dalej leze plackiem i chodze tylko do wc i lazienki. Mysle ze poleze do swiat bo potem juz bedzie bezpiecznie. Mala ma 2 kg wiec z kazdym dniem przybiera teraz masy. Chcialabym wytrzymac do stycznia - chociaz 1-go ale co bedzie to zobaczymy. W srode kolejna wizyta wiec sie dowiem jak moja szyjka.

A pozostale dzieciaczki zdrowe ?
 
Do góry