reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
to i ja na chwilkę
Caterina u mnie też rozmokło brrr ..:baffled:
szyszunia dzielna babeczka ;-)
zuzanka mam nadzieję ze dzisiaj już lepiej :tak:

ściskam pozostałe babeczki i witam te nowe
P2240571.jpg :-) na razie dłubanina zawieszona wracam do pracy ...miłego dnia
 
Bzzz.. Mycha piekna..

Dziewczyny, dajcie radę, bo...
mój inny ginekolog jutro mnie przyjmie. Myślę, że w końcu da duphaston i okres będzie, ale.....

8 marca mam wizytę u babki o której Wam mówiłam (ginekolog) a ona kazała porobic badania za darmo.. (hormony) i chcę być z nią szczera.. Nie chcę jej wmawiać że okres sam sie pojawił ...
Co robić???
Jak on mi zapisze duphaston to i tak czekać na wizytę u niej czy brać???
No nie wiem, nie wiem.....
 
Hej dziewczynki!

Zuzanka suuuuuuper pazurki, kurcze masz talent, no i pomysly!!! Zazdoszcze tak samo jak Bzzzz, ktora takie fajowe rzeczy sobie dlubie!!

Witam nowe dziewczyny na watku!!

Muma to sie gdzie podziala??

Moje dziecko dzis sie obudzilo z zaropionym oczkiem :-:)-( Na razie przemywam ciepla przegotowana woda.

Pozdrawiam wszystkie!! Buziole!!

U mnie dzis ruskie na obiad, co prawda odmrazane, ale jednak ruskie :-):tak:
 
hej!!!!!!!!ja juz po pracy......caterinko,tzrymam kciuki za hsg!!&&&&&&&&&&&&&&&&!1napewno bedzie wszystko dobrze!!!!!!!!!!!!!!piszesz,ze na wymazie wyszło,ze masz jakąś bakteryje....,to mozesz miec robiona drożność?????????????????:confused:...nie wiem dokładnie jak to jest,ale jak ja w lipcu miałam robiona drożność,to wszystkie wymazy musiałam miec ujemne......!tak mi dr.powiedziała i połozna...
 
Kasica wszystko zalezy od gina bo wg najnowszych wytycznych wymazy nie maja sensu jezeli nie ma objawów:tak:
I są szpitale gdzie wystarczy morfologia i CRP. U mnie zażyczyli sobie wymaz z pochwy-ja mam z szyjki, gr. krwi :szok: i cytologię:szok:.
Mój gin twierdzi że jak ktos ma predyspozycje to żeby na głowie siadał to zawsze coś urośnie.
Zobaczymy co będzie jutro :dry: może być tak że mnie zwalą :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
No i czekam dalej co to będzie (uczucie, że coś gdzieś jakby leci od czasu do czasu, ale w gatkach sucho), a tymczasem lecimy na nauki przedmałżeńskie :-D:-D:-D Proboszcz do rany przyłóż, świetny gość;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
acha to dobrze caterina..skoro tak Ci powiedzieli to oki.U mnie było troszke inaczej....miałam zrobic wymazy na chlamydie,ureaplasme,wymaz z kanału szyjki macicy i aktualna cytologie/I mi pow.ze musze miec wszystko ujemne,zeby zrobili mi hsg.Położna powiedziała,ze musi byc wszystko ujemne,bo jak zajde w ciąże,to zeby nie było zagrożenia dla dziecka,i powiedział,ze tez wyniki maja byc ujemne,bo jak oni wpuszczaja ten płyn to,ze niby moze dojąć do jakiejś infekcji,zakażenia...sama nie wiem,mi tak powiedzieli.Ale skoro tobie dr,powiedział tak,no to spoko:tak:,czekamy na super informacje jutro!!!:-)o której masz hsg??????
 
Do góry