reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

dzięki kochane :**** Gatto to aż tak Twój glut wrzeszczy? o matulu ja bym sama w końcu butlę dała ,żeby tak nie płakała :eek:bo to człowiek nie wie co ma zrobić sam w takiej sytuacji:-(
caterina bb to jak narkotyk wciąga i nie można tak się wypisać,kurcze:zawstydzona/y:to nie takie łatwe :szok: ja również jestem z Tobą i mam nadzieję,że się uda &&&&&
 
reklama
A teraz zapraszam na mus czekoladowy zrobiłam bo niby poprawia humor dzięki gorzkiej czekoladzie. Chłodzi się w lodówce za jakieś 2 godzinki będzie gotowy:tak:
 
cześć

chandra widzę zbiera żniwo..

ja też mam nieciekawie :-( chętnie bym do Krakowa pojechała.. bo winem raczyć mi się nie wypada..

Zuza cokolwiek postanowisz.. jestem z Tobą :****
Tak jak eMa swojego doprowadziłaś do łez mówiąc aby se nową żonę znalazł.. tak samo mnie doprowadziłaś do łez pisząc swoje wyznanie.. wiesz czego Ci z całego serca życzę.. :******

Szyyszka ja mam wiele skojarzeń.. co chwilę coś innego.. :zawstydzona/y: także nie skojarzę dobrze Twojego nicka..

ciekawa strasznie jestem co Kok.o napisała ze później wykasowała.. :confused2::confused:

Kasica ja nie będę Tobie nic pisać.. bo i tak chyba tego nie czytasz.. no może jedno: słuchaj Adama!!!!!!!!!!!!!!!
 
Caterina, dawaj przepis!!!

Zuza! U mamy zawsze ok.. tylko sie rozleniwiłam.. bardzo...

Strasznie mnie dziś suszy.. od nocy.. nie wiem czy to zwiastuje mróz czy coś??
No nic.. ja spadam.. oglądam X faktor, Stwory w wyrkach przyzypiaja....
 
Witajcie,
chcialam sie przylaczyc, bo wątek jak dla mnie. Ja tez jestem po 30-tce, a nawet już mam 35. Chciałabym w końcu mieć dzidziusia, staramy sie już 3,5 roku, ale męża do tej pory nie było często, więc nic nie wyszło. A w styczniu sie udało , ale na krótko. Dlatego starania idą u mnie pełna para!


Mam cicha nadzieje, ze teraz mi sie uda. Lutowy miesiąc minął szybko, mimo starań sie nie udalo, bo wczoraj @ przyszła.
 
Witaj Agaawa!

Dzień dobry dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak samopoczucie?
Moje jak sinusoida.. czyli w normie....
Idę Stworom śniadanie szykować. Pa!
 
hej!!!!!!!!Kari dobrze,ze u ciebie samopoczucie w normnie jest:-),bo u mnie spada do DOŁU!!!!!!!!i to nieubłagalnie....:-:)-:)-:)-:)-:)-(ale nie bede juz nic pisała na ten temat......Miłej niedzieli!CZEŚĆ AGAAWA!!!!!!!!!!!!!!:-)&&&&&&&&&&&&&& za staranka!!i szybciutkie zafasolkowanie!!
 
Ostatnia edycja:
hej, oj co z tym waszym humorkiem??!!:eek:
U mnie jeszcze piżamowo i łóżkowo bo późno poszliśmy spać. Oznajmiliśmy tez Rodzicom moim, ze bierzemy kościelny jednak i jakie kroki już poczyniliśmy... był płacz i śmiech i plany :-D
Dziś zamierzamy leniuuuuuuuuchować na maxa, tylko z psem i powrót w domowe pielesze. Straszna odwilż we Wro....
Odpoczywajcie Kochane.
 
reklama
Szyszunia masz rację we Wrocławiu straszna odwilż...mimo,ze nie mieszkam w e wrocławiu,tylko w okolicy to u nas na dodatek deszcz pada od samego rana!!!!!!!!!!!Ślub kościelny...macie rację!!!!:tak:my najpierw wzięliśmy slub cywilny 31.01.2009 roku,a slub kościelny 29.05.2010 roku.I powiem Ci,ze bardzo się cieszymy,ze wzięliśmy kościelny!!!Szyszunia,masz super tempkę!!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry