reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

ja właśnie się ogarnęłam z pokojem ,ćwiczenia i siadłam odetchnąć ...
Ani@k ja spalałam kalorię z soboty na niedziele wczoraj o 21:30 to ja już przewracałam się na bok drugi :tak:
Aleksis no przy choróbsku to tak jest,że nie ma się ochoty na nic , a jak Twoja sytuacja starankowa ?

Gatto no ja jak wstaje i biorę leki to później jak wracam do wyrka to zasypiam i budze się po godzinie lub 2 i od razu do śniadania :tak:
 
reklama
Hej hej.

Ale sie fatalnie czuje, gardlo boli, migdalki powiekszone, traktuje je sprayem. Goraczki nie mam, ale juz mnie wszystko boli.
A staranka-kiedy najdzie ochota:-D Bo ja nie wiem w ktorym miejscu ja jestem, skoro 9 stycznia wymuszono krwawienie.

Testow nie kupilam, czekam na nastepna@ oby przyszla jak najszybciej.
Moj gin prosil o wykonanie badan 6 tygodni po...wiec jeszcze mam czas.

Milego wieczora Wam zycze
 
helol, cos sie wszystkie opuszczamy z pisaniem.....

Aleksis zaprzyjaznij sie z lozkiem na kilka dni:tak:

Czekam kiedy moge cos zjesc i tak smigam po forum. Gattinka lobuzowala jak ta la la pol nocy....juz sie martwie, bo o 13 mam wizyte i jak sie nie da zmierzyc, to mnie znow moga zostawic w szpitalu. Wczoraj spakowalam juz cala torbe, wiec dla zabezpieczenia wezme ja ze soba;-)
 
hej dziewczyny

Aleksis do wyra a na gardło dobra jest woda bardzo cieplutka z miodem i cytryną pomaga :tak:
Gatto może wrócisz do domku jeszcze i poczekacie sobie spokojnie w domku ?Trzymam kciuki ,żeby Gattinka się dała zmierzyć !&&&&

szyszunia Ty dzisiaj wizytę u gina masz? daj znać co i jak?
Ani@k proszę się meldować !!!!a nie opuszczasz się !!!
Caterina a Ty odsypiasz nockę czy w pracy kochana?


kok.o jak tam ? już wpadłaś w rytm i ustaliłyście z Ewcią co i jak po kolei? ;-)
Muma u Nas pogoda dzisiaj słoneczna od rana a u Was jak ? powinno być podobnie ;-)
katiuszka kochana jeszcze w szpitalu siedzicie?
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)

zuzanka - no u nas było słonecznie od rana a teraz się chmurzy, pewnie jak się zapakujemy do woza to już będzie padać;-)
Ale jest ciepło, wystawiłam nosa przed dom:happy2:

Aleksis proszę zadbać o siebie !! Jesteś na zwolnieniu ??

Gatto - &&&&&&& za wizytę :happy2: Ale torbę lepiej weź ze sobą ;-)

do katiuszki zaraz napiszę:tak:
 
hej!!!!!!!!!!!u nas na dworze ponuro i wieje!!!!!!!!!!i chłodno na dodatek jest!!!!W sobote po południu moja kuzynka z synem na 3-4 dni przyjezdzaja do nas,u nich beda ferie to sobie na troszke przyjada.A ja z Adamem w sobote na małe zakupki jedziemy sobie;-)teraz wyprzedaze,to może wpadnie cos fajnego w oko sie kupi:tak:...no,męzulek w domu jest ,wczoraj wieczorem ładnie czekał jak zonka wróci z pracy:p);-)...Adam w czwartek jedzie na badanie..........a ja w piatek robie wynik na prolaktyne...Tak,tak...koniecznie Aleksis trzeba się wygrzac i wygonic choróbsko!!!!!!:tak:Szyszunia po wizycie u dr.czekamy na informacje!!!
 
Ostatnia edycja:
Ahoj dziewczyny:-) Ja dzisiaj z domu piszę bo do roboty dopiero na 12 mam:tak: Się nie odzywałam z rana o eM śpi i potem narzeka że za glośno klikam na klawiaturze :zawstydzona/y:

Wyniki tego testu po mam poznać na wizycie następnej u Magika tzn.14.02 :cool2:

Wogle jakaś klapnięta jestem ale to pewnie po Penicelinie którą biorę na tą bakterię w przygotowaniu do HSG.

Zuza a ty jakie masz plany na dzisiejszy dzionek ??
An@k proszę się meldować na apelu :-p

Pozdrawiam z Lodowiska się znaczy wschodu:baffled:
 
caterina ty bedziesz miała robiona drozność jajowodów teraz???czy histeroskopie????bo ....wybacz(wybaczcie)ale nieraz to juz zapominam po prostu:sorry2:czyli caterina masz do pracy na popołudnie..?ja tez!!nie lubię tej zmiany grrrrrrrrrr
 
reklama
caterina widzisz ja nie brałam pencyliny ja jakis czopek dostałam,bo się coś zaczęło pokazywać a nie można z bakteriami podchodzić :baffled: no i zrobiono mi a masz pod narkozą?co do klawiatury my jak mieliśmy w sypialni kompa to M też warczał,że mogłabym ciszej stukać i tak się wyrobiłam ,że nawet nie wiedział kiedy siedzę przy necie :-):-D
a ja z kawka siadłam ,poprasować mam w planach ;-) obiadku nie robię bo M ma a ja marchewka dzisiaj i filet też z wczoraj ,natomiast na 12 znajoma na kawę przyjeżdża a na od 16 mam klientki na manicure i parafinkę :tak:

Muma no ja nosek też wystawiłam na dworek bo suszarkę wystawiałam na taras ale i u Nas tak się coś chmurzy ,mam nadzieję,że Wam nie zacznie padać jak na spacerek się będziecie wybierać :tak:a Julka sama drepta z wózkiem czy razem chodzicie?

kasica ja też nie lubiłam na 13 do pracy jeździć ni w pięć ni w dziesięć taki byle jaki dzień!
 
Do góry