reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszaka,jak mam sie usmiechac i byc radosna,skoro zawsze jest "coś"....!!!!!!!a poza tymto leków na zwiększenie liczby plemników to chyba jeszcze nie wymyślili....!a,czy sobie poradzimy????tego to nie wiem...:(
 
reklama
katiuszaka,jak mam sie usmiechac i byc radosna,skoro zawsze jest "coś"....!!!!!!!a poza tymto leków na zwiększenie liczby plemników to chyba jeszcze nie wymyślili....!a,czy sobie poradzimy????tego to nie wiem...:(
kasica nie mówię Ci, że masz się usmiechać albo skakać jak opętana!!! ale też nie robić ze wszystkiego wielkiej tragedii...to niczemu nie służy, sama widzisz. Ale już więcej nie będę się odzywać, bo nie chcę być źle zrozumiana.
 
Kasica ja mysle, ze nie jest tak zle...w koncu pomysl, nawet jakby 100% bylo dobrych to i tak jeden wygrywa, wiec moze w tych 5% szybkich i 16% wolnych jest wlasnie ten co wygra i dotrze do celu!
Moja przyjaciolka ma PCO i jej maz mial tylko 7% dobrej spermy i od maja jest szczesliwa mama. Nie nalezy sie zalamywac, wierzcie w to, co moze dobrego zrobic to co macie:tak: Nerwy w niczym nie pomoga. Kiedy macie wizyte? Moze tez warto sie zastanowic nad IUI, w koncu wybieraja te najmocniejsze plemniczki. Uszy do gory!!!
 
katiuszka,ja nie mówie ze sie masz nie odzywac itd!!tylko jestem maprawde załamana !Adam tez!!!i jakos powodów do radości ostatnimi czasy kompletnie nie mam!!! Gatto z takimi wynikami chyba trzeba pomyslec nad inseminacją....z reszta juz wczesniej myslałam juz o tym....z moja dr.musze porozmawiac.....
 
Ostatnia edycja:
Ani@k...skutki uboczne od ziółek??????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a mogą jakies byc????:confused:no nic nie zauwazyłam u siebie podejrzanego(ODPUKAC!!)!!
i bardzo dobrze:tak: a napisałam że 'skutki uboczne' bo chociażby nie wiem swędzenie czy cuś.. ale jak nic to naprawdę ok!!!! :tak:

hej!!mam wynik Adama....nie jest dobry:no::no::no:masakra jakaś!!w ruchu szybkim ma tylko 5 % plemników!!!!!!!!!!!!!w ruchu wolniejszym ma 16 %,w miejscu ma 7 %,a bez ruchu ma az 72 %!!!!!!!!!!!!!!!!!1:-:)-:)-:)-:)-(i wogóle ma ich mniej...tzn poniżej normy!!!Kur.....mać!!!ja juz nie wiem co robic!!!??jestem kompletnie załamana...widze,ze Adam tez:-:)-(
ale ale!!! ja nie będę prawić morałów.. Muma pewnie odpowie Ci na Twego posta.. Ona wie najlepiej jak działają plemniki mało ruchliwe :tak: Kasica!!! plemniczki 'czują' kiedy jest coś na rzeczy.. lekkie zdenerwowanie, mocne zdenerwowanie.. wszystko ma odbicie w wyniku.. jak prolaktyna.. wkoorwisz się na maksa - wyjdzie ze masz dużo za wysoką! idziesz na badanie wyluzowana - prolaktyna jak zaczarowana jest w normie! moja rada: z powodu tego co Muma przeżywała - spokój, androlog i z górki :tak:
ja mam całe nienapoczęte pudełko salfazinu - jak chcesz mogę Ci wysłać :tak: - kupiłam miałam eMa faszerować ale pił jakąś witaminę C i czekałam aż skończy.. salfazin poleca się facetom na 'rozruch' żołnierzyków :tak: aaa jestem przekonana że jakby Adam robił badanie za np. 2 miechy - byłyby całkiem inne! lepsze! lekarzem nie jestem ale jestem przekonana że to właśnie usłyszycie!!! :tak: a Adaś zmartwiony, bo to 'wskaźnik' jego męskości.. może warto Go podtrzymać na duchu, co??? wiem że czujesz się mega 'rozjechana'.. ale postaraj się dla Adaśka na całkiem normalne podejście do sprawy.. :sorry2:
Kasica jesteś silną babką, tyle co przeszłaś powinno Cię wzmocnić i pozwolić nabrać nowych sił, nowej energii!!!! zrób to chociażby dla przekonania samej siebie że dasz radę iść z podniesioną głową! posyłam cieplutkie myśli ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
dziewczyny jestem ,ło matulu tyle tego,że dostałam osłupienia i nie wiedziałam co mam w końcu kupić :-:)dry:

ale doszłam do siebie i kupilismy 2 butelki ,jedną dużą ,jedną małą ,kocyk ładny duży mięciusi zielony taki śliczny ,ręcznik biały duży aby wystarczył na dużego maluszka też i pieluszki tetrowe i resztę zamówię przez neta bo nie było takich jakich chciałam ani pościeli ani całej reszty ,natomiast mnóstwo wyboru łóżeczek i wózków wiem juz jaki chcę :-);-)

ale jestem uradowana z tych małych zakupów :tak:
 
Ani@k,dzieki za posta,ale ja naprawde jestem cholernie rozbita...i jak pomóc Adamowi,skoro mi tez jest ciezko??!!..a mi kto pomoże.?!!Boje sie tam jechac do androloga....boje i nie chce tam jechac!!!mój strach jest ogromny...bo nie wiem co usłyszymy,co nam powie??!!!!!!!!!!!!!!myslałam,ze juz z górki bedzie......niestety......przeliczyłam się:(:(:(
 
Ani@k nie no jedne są tetrowe jeszcze te inne pieluszki to flanelowe :tak: no mówię Ci kochana oczopląsu dostałam w sklepie różności jest tylko kasę mieć ;-)

kok.o Ty kiedyś pisałaś ,że łóżeczko z ikei kupować będziesz i co kupiłaś?
 
reklama
jak rok temu leżałam w szpitalu przed lub po zabiegu.. przyszedł do mnie lekarz na pogawędkę.. gadał różne rzeczy ale wiesz co mi powiedział??? żebym podtrzymała na duchu męża.. bo faceci inaczej czują i myślą.. ja sama byłam wtedy ze złamanym sercem.. czułam się.. zresztą wiesz jak.. a mialam jeszcze podtrzymać na duchu eMa??? po pierwsze nie wiedziałam jak po drugie fakt tego że 'uspakajałam' eMa sprawił że sama też w jakiś specyficzny sposób się uspakajałam.. lekarz chyba dokładnie wiedział ile kobieta może znieść i w jaki sposób może pocieszyć w momencie kiedy ma naprawdę masę goryczy w serduchu.. pewnie dlatego więcej kobiet jest psychologami niż faceci (tak mi się wydaje).. Kasica wydaje mi się że powinnaś trzymać Adama w ryzach.. aby nie poległ załamany.. ja rozumiem jak się czujesz.. ale Adam znosi to najprawdopodobniej w podobny sposób lub gorzej.. ciężko wyczuć.. a androloga się nie bój.. on tylko pomoze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zuza nie strasz :szok: yyyyyyyyyy a w jakim sklepie byłaś??? ja smyka czasami odwiedzałam.. nie wiem czy na karaibach jest jakiś inny dziecięcy sklep... :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry