reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

.Na wieczór czipsy zakupione,ser mozarella,pomidorki,soki i wieczór filmowy dzis mamy z horrorami:-):-):-)miłego dnia!!
dołaczyłabym chętnie do wyżerki ale horrory oglądam z zamkniętymi oczami i iPodem na uszach : Confused2:
gosposię mam w domu, wzorowała się chhyba szwaja na chriestie bo ten sam wątek 'gosposi';-) polecam jeszcze 'klub mało używanych dziewic' dużo tam o szczecinie, jak chyba w każdej z książek szwaji..z chęcią sięgnę po te o bieszczadach..
Dziewczyny - jak Bzzzz proponuje książki - znaczy to że są dobre, naprawdę! poleciła mi kiedyś 'oskar i pani róża' - warto też przeczytać:tak:
och miło mi ze ci się spodobało , wiem też ze każdy lubi co innego i nie każdemu podane przeze mnie tytuły podejdą
a Klub ... oczywiście już przeczytałami kolejne części też
 
reklama
Lumina a napisz jakie badania wam zaleciła.
To ja ci napiszę jakie badania zalecił mi magik od niepłodności.
Zuza bo ja taka wiecznie młoda;-)
A Zmierzch itd... czytałyście ?

oboje:
morfologia z rozmazem
elektrolity i żelazo
bilirubina
aspap
alat
ggtp
alp
gluzkoza
amylaza
mocznik
kas moczowy
kreatynina

mąż :
gfr
fibrogen
cholesterol
ob
prolaktyna
estradiol
progesteron
testosteron
psa

oboje:
ige
igm
tsh
ft3
ft4
ja:
ca-15-3markery
ca- 125 markery
cpk
ckmb
anty tpo , antyciała
analiza moczu

mąż:
spermiogram
 
Ostatnia edycja:
a ja horrory uwielbiam!!książki trzymające w napięcie też,jak najbardziej!!!!:-)co do sagi-zmierzch,PRZECZYTAŁAM pierwsza częśc i kompletnie mi się nie podobała!!!ale jak obejrzałam film...to szalenie mi sie spodobał!!bardzo!!!i na wszystkich częściach w kinie bylismy,bo film mnie "wciągnął"i to bardzo!!!teraz 16 listopada bedzie premiera ostatniej części,juz nie mogę się doczekac!!!!!!:-):-):-):-):-)Jesli chodzi o gatunki książek to praktycznie lubie wszystko czytac.porócz fantasy!!!!:no:jesli coa mi się podoba to czytam,jesli ktos poleci mi cos fajnego to też czytam,ogólnie to uwielbiam czytac!!!!ja juz posprzatałam:-)zaraz obiadek zjem i jeszcze łazienkę wysprzatam i relax na maxa hi hi!!aaa caterina a tobie jakie badania zalecił lekarz od niepłodności??????napisz jak mozesz........wiecie,ostatnimi czasy "zakochałam "się w płycie AMY MCDONALD:tak:niesamowity głos i cudne utwory!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Zuzanka chcialam napisac, ze film mi sie NIE spodobal, ale zapomnialam o "nie":-). Czyli reasumujac film nudy, a ksiazki, cala seria przeczytana jednym tchem. Tak samo jak wciagnely mnie okropnie "Wyznania gejszy", a na filmie po prostu usnelam, takie flaki z olejem:-(

Mam natomiast uwielbiana przeze mnie ksiazke Ognisty Miecz Martine-Barnes Adrienne, ktora ubostwiam. Polecam tym, ktorzy lubia fantasy. Co jakis czas sobie ja czytam od nowa:)
 
oooooooooooo wyznania gejszy ....świetna książka!!!!a film???wsytd się przyznac.ale jakoś do konca go nie zakumałam:confused:..a czytałyście "białą masajkę"?????tez godna polecenia książka! film do dooopy!!!"ps.kocham cię",książka wzruszająca,łzy leca ciurkiem...ale cudna jest
 
Ostatnia edycja:
a czytałyście 'małego księcia'???? dla mnie to takie 'odjazdowe' fantasy;-) no i chcę się rzucić na trylogię stiega larsena (czy jak on się tam pisze)..

i pamiętam lak czytałam o przygodach pollyanny i dzieci z bulerbyn..kilkakrotnie przeczytałam te pozycje :-)


aha Zuza.. tempka podobnie się zachowuje jak w poprzednim cyklu;-) :****


czytajccie książki które poleca Bzzzz, warto!!!! będę to powtarzać i powtarzać:tak: i sama będę czytać.. (niektóre już zaliczyłam)
 
a jak ..dzieci z bulerbyn to chyba każdy "zaliczył";-)ja tez kilka razy,ale moja siostra na punkcie tej ksiązki to dosłownie fioła miała!!jeju chyba z 50 razy ją czytała......:-)
 
Tak tak Ani@k ja tez...uwielbialam tez cala serie Musierowicz dla nastolatkow, juz nie wspomniec o Ani z Zielonego Wzgorza. Chyba do czesci musze wrocic, kupic cos moze w antykwariatach i potem czytac Gattinkowi:tak:
Aaaa Ani@k Lavinia i wszystkie inne Marleny De Blasi czytalam po polsku. Zreszta wszystko czytam po polsku, zeby nie zapomniec gadac potem:-)
Szwaja tez jest super, trylogia dziewic lub Powtorka z morderstwa:) fajne
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasica milego wieczoru!!
Ja dzis wieczor sama bo eM idzie na wieczor kawalerski, a ja bylam wczoraj z dziewczynami, a on sam siedzial.
 
Do góry