reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

witam się i ja!!!własnie wróciłam z zakupów,byłam z moja mama w tesco i biedronce,teraz kawke pije.Zaraz za porzadki się biorę,posprzatam okan umyje,pościel zmienie,u nas słonecznie i ciepło:cool2:meżus grzebie cos na podwórku i w garażu.Na wieczór czipsy zakupione,ser mozarella,pomidorki,soki i wieczór filmowy dzis mamy z horrorami:-):-):-)miłego dnia!!
 
reklama
wiecie co Aleksis jak ja 4,9 to oznacza,że mam w normie? to co ona mówi,że nie pokoi ją mój poziom AMH ??

ZGŁUPIAŁAM JUŻ :eek:

no ja wiedziałam że nie ma się czym przejmować przecież :***
swoją drogą Aleksis dzięki za te dane..napawają optymizmem :tak:

witam po długiej przerwie i muszę przyznać że nadal jestem w czarnej dziurze :no:
, nic się nie zmieniło , nie ma dziecka , doły i łzy są , szansa na nowe leczenie ale u ..
zielarki , nie wiem czy się zdecyduje? podała mi jakieś dziwne badania do zrobienia , normalnie mam dość tego , ostatnio szwagier przyjechał do nas z dzieckiem a ja się zamknęłam w pokoju , po prostu bałam się że zrobię scenę że nie zniosę widoku małego dziecka , czasem to żyć mi się już nie chce , teściowa mnie nienawidzi za to że nie dałam jej wnuka , mąż ma to w nosie i czeka aż wszystko samo się naprawi i jest ciągle w pracy bo ktoś musi zarabiać na życie marne

życie..ehh..

Kasica - a jakiego rodzaju książki lubisz? zaczęłam właśnie "50 twarzy Greya", po reklamie jaką zrobiła Katiuszka nie mogłam się powstrzymać.
no i chciałam kupić "nostalgię anioła", ale ceny na allegro niebotyczne, a w księgarniach niedostępna
tylko Cudowi nie czytaj o twarzach Grey'a bo moze nie zrozumieć;-) a biblioteka nie wchodzi w gre??? można wypożyczyć, przeczytać i oddać..chyba że wolisz mieć wszystkie przeczytane pozycje na półce..to już inna sprawa;-)
:tak:
Teraz czytam "Lavinia i jej corki" Marlena De Blasi, ale wlasciwie to jest kontynuacja 1000 dni w Wenecji, Toskanii, Orvietto. Jak ktos lubi wloskie klimaty, bardziej opisowe niz akcje to polecam. Przyjemne.
a to po włosku czy polsku????

hej Dziewczynki!!!
Ja tylko na chwilkę, bo zaraz zmykam do łożka. Mój M. będzie mnie masował:tak: cholera jasna by to wzięła...mądra Katiuszka:wściekła/y: chciała przesunąc materac ortopedyczny, który leżał na dywanie i oczywiście coś mi piernicznęło w biodrze:sorry: nie boli cały czas, ale jak chodzę, to boli i promienuje aż do kolana...ehhhhh
A co do książki ....wczoraj ją skończyłam...trudno mi jednoznacznie coś o niej powiedzieć. Czyta się szybko i łatwo, ot..taka powieść do nastolatek...gdyby nie te opisy seku...Ale z drugiej strony, po tym co czytałam o tej ksiązce w gazetach, jaki skandal ona wywołała, to myślałam, że jeszcze więcej będzie tych scen. Dla mnie wielkie halo o nic...napewno nie kupię kolejnych 2 części. Chyba, ze sobie pożycze...;-)Jeżeli ktoś lubi tego typu książki, to moim zdaniem, dużo "mocniejsza" jest "Pamiętnik nimfomanki". Ale to trzeba lubić ten gatunek...czekam na Wasze komentarze:-)
Zmykam Dziewczyny!!! jutro napiszę więcej...dupsko mnie już boli od siedzenia, idę na masaż:tak: paaaa
ja narazie nie będę czytać grey'a, koleżanka w pracy przeczytała po angielsku 3 części jest wniebowzięta..ja narazie czytam bardziej 'przyziemną' literaturę, kończę a. chriestie - ichyba sięgnę po coś więcej tej autorki, spodobał mi się sposób w jaki pisze:tak:
no niebyłaby Katiuszka sobą gdyby nic nie 'zmajstrowała', kobietko!!!! w ciąży jesteś - Ty masz się oszczędzać!!!!!:happy2:

Maria Nurowska "Listy miłości"
Monika Szwaja "Gosposia prawie do wszystkiego"
Antonina Kozłowska "Kukułka" lub "Trzy połówki jabłka"
Dorota Terakowska "Ono"
Dominika Stec "Słońce w słonecznikach" lub "Facet do towarzystwa"
...jeszcze ?
gosposię mam w domu, wzorowała się chhyba szwaja na chriestie bo ten sam wątek 'gosposi';-) polecam jeszcze 'klub mało używanych dziewic' dużo tam o szczecinie, jak chyba w każdej z książek szwaji..z chęcią sięgnę po te o bieszczadach..
Dziewczyny - jak Bzzzz proponuje książki - znaczy to że są dobre, naprawdę! poleciła mi kiedyś 'oskar i pani róża' - warto też przeczytać:tak:


witam się i ja!!!własnie wróciłam z zakupów,byłam z moja mama w tesco i biedronce,teraz kawke pije.Zaraz za porzadki się biorę,posprzatam okan umyje,pościel zmienie,u nas słonecznie i ciepło:cool2:meżus grzebie cos na podwórku i w garażu.Na wieczór czipsy zakupione,ser mozarella,pomidorki,soki i wieczór filmowy dzis mamy z horrorami:-):-):-)miłego dnia!!

narobiłaś mi ochoty tymi czipsami..a jak tak nie chcę ich jeść..:-( idę zaraz na zakupy to se chyba..kupię..:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
helloł kobitki

Alekisis ,bzzz ,Ani@k no ja wiem,że nie ma czym się martwić przecież ja tak specjalnie ,żeby na wątku była jakaś dyskusja :-D:tak:;-):***

bzzz jasne ja uwierzę ,że Ty masz lenia :-Duśmiałam się no...Ty ciągle coś robisz babo jedna!!!


a ja dzisiaj robię zakończenie wakacji i mamy gości :happy2: pachnie w domu wypiekami i przyprawami ......

miłego weekendu dziewczyny
 
a ja też ciacho zrobię, mam ochotę na jakąś mega rozpustę!!!! a też zakończę lato bo przecież JESIEŃ ma być nasza, co nie!!!!!!!!!

Zuza ja właśnie to miałam na myśli, cza 'rozhuśtać' nasz wątek ;-) :*********
 
Widzę że bibliotecznie się na naszym wątku zrobiło;-)
Ja też bardzo lubię czytać ale trochę mniej przyziemne książki o anoiłach upadłych i miłości,wampiry,wilkołakii takie tam:zawstydzona/y:

U nas pogoda beznadziejna,zimo i pochmurno, no ale co się dziwić Jesień:baffled:
Która będzie nasza dziewczyny:tak:
Ino patrzeć a II się posypią.
Buziaki dla wszystkich :-******
 
witaj lumina.....:-)wiesz,"tonący brzytwy się chwyta"wiec,skoro juz podjęałaś kroki w sprawie leczenia,to może spróbuj.......a z kąd dowiedziałaś się o tej zielarce???pomogła juz komus ???jakie wyniki badanie masz porobic??a leczenie jak by wyglądała...napisz coś więćej...!:tak:

leczy ziołami w tabletkach - podobno tureckie ,
mnóstwo ludzi do niej jeździ z całej Polski , leczy róże choroby ( nowotwory też ) plus taki że nie poda ziół póki wszystkich badań nie zobaczy więc nie przepisuje ot tak na chybił trafił , zleciła nam mnóstwo badań do wykonania - wszystko przez telefon więc nawet nie wiem czy poprawnie to zapisałam , jak co nie będą wiedzieć w przychodni to jeszcze raz zadzwonię ,
żaden ginekolog nie dał mi zlecenia na badania za darmo i to przez telefon a ona podobno 10 zł bierze za wizytę a zioła są bardzo drogie - do 300 - 400 zł a może i więcej ?
dowiedziałam się od niej od znajomych którzy leczyli się u niej , ostatecznie im nie pomogła i zaadoptowali dwójkę dzieci ale pomogła innym ludziom - ma kobieta wyniki , tylko przez telefon brzmi kiepsko - jak wiejska baba ( bez uprzedzeń oczywiście - pewnie to jakaś stara zielarka , mieszka w górach to i góralka )
 
Lumina a napisz jakie badania wam zaleciła.
To ja ci napiszę jakie badania zalecił mi magik od niepłodności.
Zuza bo ja taka wiecznie młoda;-)
A Zmierzch itd... czytałyście ?
 
Ostatnia edycja:
Caterina ja tez jednym tchem przeczytalam cala ta sage o wampirach, choc to bylo jakos zaraz jak wyszla....potem obejrzalam film I czesc i w ogole mi sie spodobal. Ksiazka trzymala bardzo w napieciu:tak:
 
reklama
Caterina oj czytałam i mamy jeszcze wiele innych książek o wampirach ,wilkołakach :-) a ja jeszcze lubię horrory
Gatto ja przeczytałam jednym tchem sagę Zmierzch a filmy nie za bardzo mi się podobały ;-)




a no i obiecany przepis na :
Pomidorowy pudding chlebowy
bochenek wiejskiego pełnoziarnistego chleba ,pokrojonego w dużą kostkę
2 łyżki oliwy
2 duże cebule
1 kg pomidorów bez skórki (posiekanych)
250 ml smietany kremówki
łyżka oregano
20 dag parmezanu
2 jajka
sól,pieprz,olej do formy


Rozgrzewamy do 205 stopni piekarnik ,kawałki chleba układamy na blaszce i pieczemy 15 min,wyjmujemy gdy będą złocistobrązowe .Studzimy.W tym czasie smażymy na oliwie drobno posiekaną cebulkę ,gdy się zeszkli wrzucamy czosnek pokrojony w cieniutkie plasterki a po kilku minutach wrzucamy posiekane pomidorki ,smażymy na małym ogniu aż odparuje powstały sos.
Przekładamy do dużej miski dodajemy roztrzepane jajka,śmietanę,oregano,sól,pieprz,tarty parmezan.Starannie mieszamy ,Wrzucamy grzanki i zostawiamy na kilka minut aż wchłoną płyn.Wykładamy do formy kwadratowej (ja włożyłam do owalnej ) Wlewamy masę. Pieczemy 40-45 minut podajemy na ciepło .


Smacznego!
 
Ostatnia edycja:
Do góry