reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

katiuszka czuje sie bardzo dobrze, nigdy nie miałam zadnych problemow z cukrem , no ale w ciazy przez hormony wszystko moze sie pop..rzyć:angry:
krzywa robi sie miedzy 24 a 28 tc. Pobieraja krew na czczo, pijesz roztwór glukozy (lekarz na wizycie powiedział jaka dawka ma byc) i po 2 h nastepne pobranie krwi (czasem pobierają i po 1h i po 2h). Na czczo miałam super wynik, ale po tej dawce glukozy po 2h juz za dużo:-(
Fajnie, ze Młody sie przemieszcza (tez dla mnie to byo takie dziwne uczucie;-)).
No i u nas z imieniem tez jest impas;-)

Ale zdaje mi sie, ze chyba Ewa jednak bedzie;-):-)

... no chyba,ze jeszcze jakies inne mi w ucho wpadnie;-):-))
 
reklama
Kok.o- będzie dobrze, trochę samodyscypliny i żadna insulina nie bedzie potrzebna. już niewiele Ci zostało, wytrzymasz:tak:
Katiuszka - Aleksander, Olek, Alek, Aleksandra, Ola:-D piękne imiona:-D i jakie mądre dzieci wyrastają:-D
 
kok.o- kurka z tą cukrzycą no.. ale dobrze, że wiesz - dieta teraz , minie raz dwa, dobrze, że się lato kończy a razem z nim owoce słodziutkie.. zawsze coś, nie ?
Ewa może być, Julka ma super koleżankę, właściwie przyjaciółkę - znają się już 9 lat (poznaliśmy się z jej rodzicami na wakacjach) i nie mają siebie dość :tak:

katiuszka - ja mam mieć coś przeciwko Aleksandrowi, ależ nigdy w życiu ! ;-) Tylko co na to Twój brat ??:-D
Mnie się bardzo Julek podoba , szkoda, że M nie chce , Julka taka jest fajowa ;-)

A co do ruchów to u mnie w brzuchu siedzi normalnie jakiś wielki dinozaur, widać dokładnie jak przepływa z jednej strony na drugą. Czasem przystawia stopę, ja ją wciskam do środka to dostaję z pięści w pachwinę - tak się bawimy ładnie ;-):-D

aaronka - ​i jak ??
 
Muma
uffff to dobrze, ze nie masz nic przeciwko ;-):-) będziemy jeszcze z eMem pertraktować:-D gdyby nie mój brat, to pewnie bez gadania bym się zgodziła, a tak, to wydaje mi się, że jakoś tak śmiesznie...A co do brata, to byłby wniebowzięty, pękałby z dumy:tak: tak więc z nim nie ma problemu...no zobaczymy...
kok.o Ewa ładnie...ale ja znam kilka Ew...i wszystkie stuknięte wariatki;-) nie wszystkie w pozytywnym tego słowa znaczeniu;-)ale nie ma co się sugerować tym jaki ktoś jest i że dziecko przejmie jego cechy...przykład na mnie...u mnie w mieście zawsze się mówiło "gruba Kaśka":-D i co? gruba nie byłam i chyba nie będę...pomiając ciąże;-):-)
arronka???????????????????????????????
Gatto w końcu nie wiem...Ty jeszcze nie wiesz jakiej płci jest Gattino??? macie już jakieś typy???
aha...Muma masz kontakt z biondą??? co tam u dziewczyny słychać? nie tak, żebym się wypytywała o szczegóły, tak ogólnie...czy żyje...?;-)
ani@k pewnie pije ziółka razem z kolezanką z pokoju, a potem idą na podryw jakiś nadmorskich menów;-)
 
Z biondą dzisiaj rozmawiałam ;-) Żyje, pracuje, ma dużo zajęć z 'dzieciakami' swoimi, zwłaszcza z młodą kicią :tak:
Niedługo może przyleci do Polski i wtedy na pewno się spotkamy, prawda ?:-)

Gruba Kaśka - u nas też - jakieś głupoty hehe:-p

Ani@k -
przed wyjściem na deptak zapleć warkocze :-D
 
zmykam dziewuszki...miałam dziś pofarbować moje włosiska, jakoś doprowadzić się do ładu, ale znowu mi się nie chce...ehhh może jutro:baffled:
Kolorowych snów!!!
do jutra!!!!:tak:
 
Kok.o ja pierdykam, ale potem to ona sama przechodzi, prawda???? Mojemu tez sie Eva podoba, zwlaszcza, ze ma dlugie nazwisko, to musimy wymyslic krotkie imie. Jak na razie jest Eva i Laura jako typy i jeszcze chyba jakies inne, ale nie pamietam:baffled: Z chlopcem bylby w sumie problem, bo wlasciwie tylko jedno nam sie podoba Pietro czyli Piotr.
Katiuszka nie znam plci jeszcze:-(Jutro mam zwykla wizyte i jak mi zrobia usg to moze cos podejrzymy, ale nie sadze, bo ide w innym celu. Polowkowe mam 10 pazdziernika wiec moze wtedy.

Spadam dziewczynki do wyrka. Kolorowych snow!!
 
Jestem dziewczyny.
Dzięki za kciuki...
Sorki że tak późno, ale usg mieliśmy o 19, trwało godzinę, zanim przyjechaliśmy, zjedliśmy to była 21:30, a później wzięłam się za śliwki, bo stwierdziłam, że kolejnej nocy nie wytrzymają a wzamian dorobię się armii muszek owocówek. A że już trochę minęło od tematu ich unieszkodliwiania, stwierdziłam, że szybciej ogarnę śliwki niż dojdę do Waszych rad jakimi sposobami pozbyć się muszek, więc zakasałam rękawy i wzięłam się do roboty.

Ogólnie, z Dzidzią wszystko w porządku:)
Waży 36 dag. Wady genetyczne wykluczone. Serce sprawdzone, tętno 151. Wszystkie parametry w normie. Moje wyniki dobre. Ogólnie wszystko ok.
Niestety Córa twarzy nie chciała pokazać, pokazała na tyle, by móc sprawdzić kość nosową i czy jest rozszczep wargi i więcej nic. Serducho obadane z każdej strony, nawet nie sądziłam, że u takiego malucha można dostrzec pień płucny, domykalność zastawek, itd.
Stres ze mnie zszedł jak powietrze z balona.
Niestety tym razem nie dostałam żadnego dokumentu od lekarza z parametrami. Z 11 tygodnia, mam płytę z filmem z całego usg i taki dokument, szkoda trochę.

Dziewczyny lecę spać, bo padam.
A poza tym męczy mnie strasznie zgaga.
Dobrej nocy
 
Muma - piękny ten pokoik, prawdziwe cudeńko:-)

A teraz z innej beczki.
Podczas wczorajszych szaleństw gimnastycznych z eMem zdarzyło się tak że jego sperma wylądowała na zewnątrz. Pierwszy raz w takiej pozycji i po prostu ja nie lekkoatleta i nie dałam rady:-D Okazało się, że ma krew w spermie:-( Do jakiego lekarza powinien iść. U nas jest urolog. Wystarczy? Bo w końcu u faceta chyba cały ten układ troszkę powiązany ze sobą. Może jutro kupić mu na mocz i przed lekarzem niech siuśki zaniesie? On się za bardzo nie przejął, ale może to z nim jest coś nie tak i dlatego ja miałam jakieś bakterie...

aaronka - to dobre wieści. Niech się dalej dobrze rozwija

Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry Dziewczynki
:-)
Witam się porannie z herbatką i śniadankiem.
arronka super!!!! świetnie, że z Małą wszystko w porządku!!! oby tak dalej!!!
Haszitka lekarz od spraw męskich to androlog. Nasza Muma i Kasica chodzą do takiego lekarza. Moim zdaniem trzeba Twojego eMa dobrze przebadać, krew w nasieniu to nie jest błaha sprawa. Może to bakterie i tylko antybiotyk wystarczy...lepiej to sprawdizć, żeby w razie czego móc leczyć, a nie dopuścić do jakiś groźniejszych chorób.

Uciekam juz Kochane!!! do później!!!
ps. jednak wygoniłam wczoraj lenia...i walnęłam sobie kolorek:tak: ufff wreszcie przypominam homo sapiens...eee czy jak to się pisze:baffled:
Miłego dnia!!!
 
Do góry