reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Loli, muszę cię okrzyczec!! Przeciez to ty zawsze powtarzasz, ze nie wolno robic testów wczesniej, więc co cie podkusiło!!!!!:wściekła/y:
temperatura w górze, więc nie pitol farmazonów, tylko czekaj conajmniej do jutra, albo już do tej betki!!
nie chcę więcej takich rzeczy słuchac, bo mnie trafia!!:wściekła/y:

Motylku - staram się mu delikatnie sugerowac, ale mój chłop jest taki, ze jak mu się truje to on się zapiera... wymyślam jakiś podstęp, ale jeszcze nie wymysliłam :-)
Esch - cholera z tym zatruciem, nie mogło kiedy indziej wpaść?? Może dzisiaj się uda - trzymam kciuki. Ja też będę próbować...
 
Moge Was o co prosic ?

Nie pocieszjacie mnie ani nie robcie nadziei. Ja wiem ze nic nie ma
Nie zrobilam testu pzred czasem - juz mam 15 dni po wiec najwyzsza pora zeby test wyszedl. Rzadko sie zdarza inaczej. Ponadto jak pisalam - poczulam 4 dni temu ze fasolke stracilam i tyle....

A tempka jest w gorze bo faszeruje sie progesteronem a ten podbija sztucznie tempke
 
Krzynka jak dalej bede sie tak "super"czula to dzis tez nici beda... a wogole to sie zastanawiam czy na Wszystkich Swietych wogole gdzies jechac... mialam dzis jechac do tesciow.
 
Moge Was o co prosic ?

Nie pocieszjacie mnie ani nie robcie nadziei. Ja wiem ze nic nie ma
Nie zrobilam testu pzred czasem - juz mam 15 dni po wiec najwyzsza pora zeby test wyszedl. Rzadko sie zdarza inaczej. Ponadto jak pisalam - poczulam 4 dni temu ze fasolke stracilam i tyle....

A tempka jest w gorze bo faszeruje sie progesteronem a ten podbija sztucznie tempke

spoko. już ode mnie ani słowa.
 
Loli, muszę cię okrzyczec!! Przeciez to ty zawsze powtarzasz, ze nie wolno robic testów wczesniej, więc co cie podkusiło!!!!!:wściekła/y:
temperatura w górze, więc nie pitol farmazonów, tylko czekaj conajmniej do jutra, albo już do tej betki!!
nie chcę więcej takich rzeczy słuchac, bo mnie trafia!!:wściekła/y:

Motylku - staram się mu delikatnie sugerowac, ale mój chłop jest taki, ze jak mu się truje to on się zapiera... wymyślam jakiś podstęp, ale jeszcze nie wymysliłam :-)
Esch - cholera z tym zatruciem, nie mogło kiedy indziej wpaść?? Może dzisiaj się uda - trzymam kciuki. Ja też będę próbować...

nikt tu nie mówi o truciu :-D:-D:-D
może zabierz go se sobą do gina. I nie gin mu to powie ;) Lekarz zawsze coś wyjaśni podpowie poza tym to fachowa siła ;)
 
reklama
Jestem juz w domu.

Maz mi gotuje ryz bo od rana zjadlam tylko dwie kromki pieczywa ryzowego

Motylek tylko jakie te leki brac?

Lolitko otoz niespodzianka... jestem juz po owu! Wczoraj albo dzis byla owu. W zatoce sa niewielkie ilosci plynu... Mamy dzis popracowac a w pon ide do mojego gina i jestem ciekawa co powie.

A wogole to teraz na monitoring chodzilam do kobiety gin (bo moj jest do soboty na urlopie) i znowu sprawdza sie to ze nie ma jak gin facet.... Za kazdym razem bardzo mnie bolalo jak robila mi usg a do tego za kazdym razem mam podbarwiony sluz po jej usg. A jak robi to moj gin to nic nie ma!!!
 
Do góry