reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

reklama
Krzynka jaki gustowny balonik fiu fiu fiu :-D:-D:-D:-D:-D:-D

:-):tak::-):-D hahaha, no gustowny, ale co ja zrobie , ze w stresie robiłam suwaczek (kazały mi!!) i kota nie znalazłam, który by miał te łapki odbijać :-D
Przynajmniej chyba nikt takiego mieć nie będzie :eek:
Twój też niczego sobie...
Loli - wiadomo, ze pażijom, uwidim... ale ja tam swoje wiem... A co do zwolnień, to cóż, niestety jest ciężko, ale czasem trzeba!!

Moje drogie, ja sie wkurzyłam na swoją ... glupote? Umówiłam się dzisiaj do tej pani gin i myślałam, że tak jak zwykle USG będzie w gabinecie i pani mi poprostu podglądnie jajeczka. Ale niestety okazało się, że na usg musze miec skierowanie i nikt mi dzisiaj usg nie mógł zrobić:wściekła/y:
Wkurzyłam się, bo klinika ta sama, tylko inna lokalizacja. Lokalizacja nowa, więc myślałam, że będzie większy wypas... a tu taka klapa!!
Ale pani mi się nawet podobała, bo spytała czy partner się badał i jak usłyszała, ze nie, to kazala koniecznie, bo co ja mam się meczyć i latac i stresować jak u mnie wszystko w porządku:-D !! Niestety partner póki co się zapiera i nie chce iść na badania:dry:
Na USG termin był dopiero na przyszłą środę, ale nie wiem czy pójdę, bo to już może być "po ptokach"...

ESCH - A ty koniecznie, jak mówi motylek... że to futro i pończochy... i szpilki.... i do Mka do roboty!!
 
Lola miałaś czekać do jutra.
Dla tak wczesnego stadium mogę wyjść różne wyniki.
Mi raz wyszedł negatywny (robiłam dwa dni przed spodziewaną @) a w dniu spodziewanej @ wyszedł pozytywny i to dopiero po 15 min od testowania - a na teście piszą, że jak nie wyjdzie po 5 min to wyniku nie powinno się brać pod uwagę.

Ja dostałam wczoraj plamień. Już biorę duphaston 3 miesiąc więc takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
Poczekam aż mój M odbędzie wizytę u "ornitologa" ;-) i idziemy do mojego gina.

Krzynka pogadaj z M. Nie wiem jakie macie relacje, znajdź jakaś drogę aby go przekonać. My kobitki jesteśmy podstępne bo faceta trzeba wziąć sposobem.

Ja akurat w tym temacie nie miałam kłopotów zakomunikowałam M, że ma iść bo u mnie wstępnie wszystko ok. Zadzwoniłam do Novum i go zapisałam. Ja to żałuję, że swojego nie wysłałam wcześniej. Już straciliśmy tyle czasu. Jego leczenie potrwa 3 miesiące więc postanowiliśmy wczoraj że zrobię sobie jeszcze monitoring. Boję się że jak już on się wyleczy to u mnie coś wyjdzie i znowu trzeba będzie czekać.

A lola ale wczoraj przycięłam kraulem na basenie sama się zdziwiłam! :szok::szok::szok:
 
Kochane,

Niestety nic nie bylo... zatrulam sie (najprawdopodobniej bananami). Caly wieczor sie meczylam a w nocy mialam zyganko i biegunke. Teraz siedze w pracy ale bardzo zle sie czuje: mdli mnie, mam dreszcze, slabo mi sie robi...

Krzynka a co to za przejscia z tym usg masz? Jak mam monitoring to zadnego skierowania nikt ode mnie nie zada :no:

Lolitka nie wiem co powiedziec... moze za wczesnie....

Motylek kibelek byl bardzo zimny i jakos nie fajnie pachnialo z niego po :-D
 
Lolitka
ja 2 dni po spodziewanej @ miałam jedną kreske na tescie więc za wczesnie na takie wnioski.
Tyle nas trzyma kciuki,ze musi sie udac:)
 
reklama
Kochane,

Niestety nic nie bylo... zatrulam sie (najprawdopodobniej bananami). Caly wieczor sie meczylam a w nocy mialam zyganko i biegunke. Teraz siedze w pracy ale bardzo zle sie czuje: mdli mnie, mam dreszcze, slabo mi sie robi...

Krzynka a co to za przejscia z tym usg masz? Jak mam monitoring to zadnego skierowania nikt ode mnie nie zada :no:

Lolitka nie wiem co powiedziec... moze za wczesnie....

Motylek kibelek byl bardzo zimny i jakos nie fajnie pachnialo z niego po :-D

uuuaaaahahahhhaaaa zawsze to jakieś kolejne doświadczenie!!!
 
Do góry