reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Lolitka sama lulalam, mezus wlasnie wrocil i mnie obudzil :-D nie wie co go tu zaraz czeka... tylko papu zjemy i do roboty :-D
 
reklama
hej dziewczyny
pamietacie jak pisałam o testach owulacyjnych,ze nic nie widac a jesli to nie w tych dniach co trzeba,a właśnie dzisiaj sie przekonałam,ze one chyba działaja,mam 15dc i zrobiłam test i wyszły mi 2 grube krechy jak nigdy a przy tym czuje ,ze sie nie myla bo tak mnie brzuch napierdziela.
Wiec chyba sa one jednak wiarygodne-:-)
 
Suri - robilam lososia zapiekanego w sosie curry (z mlekiem kokosowym). Do tego salatka ze szpinakiem, awocado, papryczka, oliwkami i ogoreczkiem...No i ziemniorki:-)

Ola - testy dzialaja zawsze:) Kazda z nas na pik LH przed owu. Inna kwestia jest ze u kazdej jest roznica jak dlugo tez pik sie utrzymuje no i kiedy my robimy test by go wylapac :-)

ps. dziewczyny - czemu sobie suwaka nie wlepicie ?
 
Dzis zdecydowanie nie moj dzien. Kiedy juz mi sie udalo zasnac, zadzwonil telefon i................. moja znajoma powiedziala, ze wlasnie wczoraj urodzila chlopczyka:-(. Mozecie sobie wyobrazic, ze od razu odechcialo mi sie spac, a teraz siedze i sie zastanawiam, kiedy mi sie uda w koncu zajsc w ciaze (a co tu mowic o urodzeniu:-().
Ola, ja jestem za testami LH, mi zawsze wychodza, tylko efektu nie widac;-)
Lolitko, normalnie co ty za pysznosci przyrzadzasz?? Uwielbiam lososia i avocado pod kazda postacia.
A ten suwaczek to gdzie wkleic? Bo ja nawet dzis chcialam, ale, kurde, nie wiem gdzie i jak????
 
Suri doskonale Cie rozumiem.... ja tez czesto tak mam ze zastanawiam sie czy kiedys zobacze 2 krechy i urodze dzidzie :-(
A jesli chodzi o suwaczek:
wybierz sobie strone z suwaczkiemi krok po kroku stworz swoj suwaczek.
Potem skopiuj BBcode ktory wyswietla sie w ramce na koncu tworzenia suwaczka i ten kod wklej w Ustawienia\Edytuj Sygnature... i tyle...
Jakbys miala jakies problemy to pisz postaram Ci sie pomoc.

Ola a jakich testow uzywasz?? Pytam bo ja wlasnie zamowilam sobie i bede poraz pierwszy eksperymentowala z testami...
 
reklama
No wrocilam ze spaceru z pieskiem. Jakis ten dzien lewy jest dzisiaj. Nic w sensie wikszego nie zrobilam. Mam malo energii jak wczesniej juz napisalam.

Moj mlody ma bole glowy dzisiaj od rana, spal 2 godziny. Niemrawy caly dzien....

Suri - tez mi sie zawsze "az niedobrze robi" ze smutku gdy wokolo sa dzidzie. No ale wiesz co kobito, Ty zafasolkujesz w tym roku jak nic. Czuje to w kosciach.
Ja se powiedzialam ze za1szym razem na ICSI fasolkuje tez. Nie ma kija, musi byc dobrze
A co do lososia - to ja go czesto robie. Staram sie jesc owoce morze wiec losos u nas ze 2 razy w tygodniu, i krewetki zwykle raz w tygodniu.

Esch - a Ty juz po gwaltach czy przed ?:)
 
Do góry