reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Alisko
Kawka brzmi smakowicie....Mniammi


Eschenbach
Ale z Ciebie spioch :szok: I jakiego chlopa masz ze Cie tak rozpieszcza. No super. Faktycznie w Twoim przypadku 20 minut przed to mission impossble

ps. znikam na 30 minut coby zjesc obiadek i wracam
 
reklama
Lolitko o boze... 20 minut przed sniadaniem?? To chyba by mi maz musial przez rurke wlac :szok::-D
Maz wstaje o 6 daj mi termometr i ja na spiaco mierze tempke (On sam pozniej wyciaga termometr i sprawdza). Budzi mnie o 6.30 (nieraz po kilka razy) i juz mam wtedy gotowe sniadanko, ktore zjadam i jak mam chwile to jeszcze podusia i kocyk na kanapie w pokoju :-D I o 7 maz znowu przychodzi mnie budzic :szok::szok: i ja wtedy z panika wyskakuje bo juz pozno....

Sama widzisz kochana ze to prawie nierealne :szok::-D:-D:-D

Eschenbach, ale się uśmiałam!!!! :-):-DMój mnie trąca, a ja tego tak nie lubię:-(
Jak już wstanę, to łażę jak ćma i nic nie widzę:laugh2::laugh2:A czasem podsypiam jeszcze na kibelku:zawstydzona/y:

Lolitka, smacznego! Rozumiem, że Twój chłop tego grilla przewracał, jak sobie na BB siedziałaś?:-D
 
Lolitko a kawusie moj malz tez robi rewelacyjna (chociaz sam nienawidzi kawy!!!): kawa z cukrem cynamonowym, mlekiem, galka lodow i posypka do kaw i desetow. Ewentualnie z ekspresu z dodatkiem swiezo zmielonego kardamonu!!
Smacznego zycze :tak:

Alisa ale sie usmialam!!!!:-D:-D:-D na kibelku??? :szok::-D:-D a nie spadlas z niego??
 
Alisa to zapraszam :tak:


Aha... dziewczynki:
Parada smokow jest 06.06 od 10.45 jest przemarsz smokow a od 20.30 jest widowisko na zakolu wisly.
 
Eschenbach, skorzystam, skorzystam ;-)

Na 90% nie dam rady w sobotę.... szkoda mi strasznie... Ale do Kraqu i tak się wybiorę niebawem!
 
reklama
Aha... dziewczynki:
Parada smokow jest 06.06 od 10.45 jest przemarsz smokow a od 20.30 jest widowisko na zakolu wisly.

No to mnie niestety nie będzie-idę z M na urodziny do świeżo upieczonej 30-tki :-) Tego niestety nie mogę przegapić :-)

Ja też już jestem po popołudniowej kawce. Zdążyłam już zrobić ciasto z truskawkami i czekam, aż się upiecze. Pachnie w całym mieszkaniu :happy: Jutro będzie jak znalazł do porannej kawki :tak: Co do porannego wstawania to mam podobnie jak Eschenbach-długo mi zajmuje wstanie i dobudzenie się z rana:-D Co do kawy to M robi ją rano, ale tylko w weekendy, bo w tygodniu kawkę piję, ale dopiero w pracy jak nadrabiam zaległości - oczywiście z BB :-D
Dziś zrobiłam 2 test owu i nadal krechy brak. Popsute są czy co:confused: No chyba, że ja po tych tabletkach nie będę miała przez jakiś czas...:-(
 
Do góry