reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

1 DZIECKO PO 30-STCE

Onna z całego serca Ci kibicuję:tak:
Anusieńko jak się czujesz, są jakieś oznaki zbliżającej się godziny zero?
Vonko może przyjedziesz na zakupki do Krakowa razem łatwiej byłoby coś wybrać;-)Ja to chyba nie kupię wózka takie mam dylematy:baffled:
Carioca do spacerówki w tym drugim wózku nie mogę się przyczepić, jest bardzo obszerna, ma dużą budkę i pokrowiec rozkłada się na płasko.Martwię się jednak, czy w tej gondolce pojeździmy chociaż do marca:baffled:No i jescze jaden problem takie rozkładane foteliki marnie wypadają w testach bezpieczeństwa:-(Co prawda my i tak planujemy kupić drugi fotelik w USA taki uniwersalny od 0 do 36 kg. czyli w dalszą podróż córa jechałaby w tym drugim.
Ewo jak pupcia Adrianki:confused:
Ciekawe, czy Majeczka już urodziła:confused::confused::confused:
Sensi
jak mija urlop?
 
reklama
Chyba właśnie rozwiązał się problem wózka:-)Wylicytowałam przed chwilką na allegro stary wózior z dużą gondolą. Jak córci będzie ciasno w nowym to będziemy jeździć w tej gondoli. Będę go zostawiać przed blokiem, albo w piwnicy, jak ukradną nie będzie żal;-)Nie wiem tylko, czy sprzedawca się nie wycofa, bo wygrałam aukcję kwotą 26 zł:-D:-D:-D
 
dziekuje kochane za gratulacje
jestem przeszczesliwa, ze doswiadczylismy takiego cudu... łzy co chwile mam w oczach. uczymy sie siebie, tak jak madzia pisala mamy problemy z karmieniem, ale dzis bylo lepiej i mam wrazenie ze maly powoli zaskoczyl. boli mnie strasznie krocze bo w jedna strone mnie nacieli a w druga peklam. do tego lekarz za mocno mnie zszyl i mam tam wszystko strasznie opuchniete. jutro polozna ma mi zdjac szwy wiec powinnam poczuc ulge. do tej pory chodzenie i siedzenie to jeden wielki bol...
o porodzie napisze w wolnej chwili, pokrotce mialam straszne bole krzyzowe, ale caly porod trwal 4 godz, wiec nie tak zle. w nocy w pierwszej dobie musieli mi w koncu przetoczyc krew bo bylam taka slaba ze nie moglam sie zajac malym.
sciskam was wszystkie, do napisania
 
witajcie Kochane:-)
już wróciliśmy:-) strasznie mi szkoda, że tak krótko, bo było rewelacyjnie!! bardzo Wam polecam Białogórę:tak: szczególnie na pobyty z małymi dziećmi- jest cicho, piękne iglaste lasy, czyste duże i puste plaże, rewelacja:tak: mamy tam dwa sprawdzone pensjonaty, więc jakbyście chciały namiary na np. przyszły rok, to Wam podeślę:-) w każdym razie my za rok z Maluchem na pewno się tam wybierzemy:tak:
Kajduś obejrzałam właśnie fotki na zamkniętym- super:-) na pewno trochę potrwa zanim całkiem dojdziesz do siebie i do formy;-) najważniejsze, że masz już Filipa obok siebie:happy: i oby wszystko się ładnie goiło:-)
Antilko 26 zł za wózek:szok: niezła cena:tak::-D ja ostatnio trochę patrzyłam na wózki pod kątem zmieszczenia się w naszym aucie i bardzo mi się spodobał Quinny Buzz z gondolą, spacerówką i fotelikiem, jedyny minus to cena:baffled:
Anusia czekamy na wieści..;-):-)
Majeczko odezwij się, jak tylko będziesz mogła! trzymaj się dzielnie:-)
Onna oby wszystko było dobrze, mocno trzymam kciuki:tak: daj znać koniecznie, jak po wizycie!
Vonko to w sobotę szykują się wielkie zakupy:tak::-)
Majeczko02 wielkie uściski dla Monik! dzielne Kobietki z nich:tak:
Esch olimpiada się już skończyła..;-) co u Ciebie??
Carioca, Sensi, Moniś, Ewuś :-)

miłej nocki:-)
 
Aluś witaj:-)
Jak się czujesz?
Gratuluję czwartego okienka:tak:Ja dopieraz zauważyłam, że u mnie już siódme.
To ja poproszę na namiary pensjonatów, może też z maluszkiem tam pojedziemy:confused:
Cena szokująca nieprawdaż:-DSprzedawca potwierdził transakcję odbiór jutro.Zobaczymy, co to za grat:szok:. Ale przynajmniej teraz spokojnie mogę kupić mój upatrzony wózek nie martwiąc się o wielkość gondoli;-)
Oto mój zakup do tego jest jeszcze siedzisko spacerowe

Kajda zaraz pędzę obejrzeć fotki
 
reklama
Witajcie,

Ja tylko na chwile bo zaraz musze isc spac. Wlasnie wrocilam z meczu a w czwartek o 6 wyjezdzam do Zakopca.... u mnie na razie bez zmian... w pracy mam wielki mlyn a jak przychodze do domu to dalej robie rzeczy zwiazane z praca....

Kajdus jeszcze raz wielkie gratulacje i usciski dla Was!!!

Alek moze i olimpiada sie skonczyla... ale dzis byl mecz a od czwartku skoki :-D:-)

pozdrowienia dla trzydziestek
 
Do góry