reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Tak troche z innej beczki,pare z was ma mezow na wyjazdach,myslicie ze oni sobie tam recznie nie pomagaja jak was nie ma? Ja wiem ze moj sobie recznie robi i nie mam z tym problemu,ale ma zakaz robienia jak mamy plodne dni,nawet mu mowi ze ma dzis nie dusic kurczaka hehe,bo sie boje ze plemniki beda nie dojzale.Moj ma mega poped sexualny i wiem o tym,ale czasem mysle ze jak zaczelismy starania ze on sobie pomagal sam tez i nie bylo dorodnych plemnikow juz dla mnie.A facet nie zawsze sie przyzna ze sobie pomaga.Taka tylko mysl.:)
 
reklama
Dziewczyny ja po wizycie serducha nie było jeszcze kazał gin przyjść 14.12 wtedy juz powinno być i wtedy założy kartę ciąży na jego oko fasola rośnie zdrowo i prawidłowo ale to była wizyta na NFZ więc cudów się nie spodziewałam 13go idę prywatnie i mam nadzieję że serducho już będzie wtedy to będzie równo 7 t także dalej w oczekiwaniu
 
Tak troche z innej beczki,pare z was ma mezow na wyjazdach,myslicie ze oni sobie tam recznie nie pomagaja jak was nie ma? Ja wiem ze moj sobie recznie robi i nie mam z tym problemu,ale ma zakaz robienia jak mamy plodne dni,nawet mu mowi ze ma dzis nie dusic kurczaka hehe,bo sie boje ze plemniki beda nie dojzale.Moj ma mega poped sexualny i wiem o tym,ale czasem mysle ze jak zaczelismy starania ze on sobie pomagal sam tez i nie bylo dorodnych plemnikow juz dla mnie.A facet nie zawsze sie przyzna ze sobie pomaga.Taka tylko mysl.:)
Mój były dowódca zawsze w pracy mówił że 98 % facetów napisze dosłownie i może trochę wulgarne wali konia ;)pozostałe 2% nie ma rąk to tyle w temacie odemnie ;):D
 
Dziewczyny ja po wizycie serducha nie było jeszcze kazał gin przyjść 14.12 wtedy juz powinno być i wtedy założy kartę ciąży na jego oko fasola rośnie zdrowo i prawidłowo ale to była wizyta na NFZ więc cudów się nie spodziewałam 13go idę prywatnie i mam nadzieję że serducho już będzie wtedy to będzie równo 7 t także dalej w oczekiwaniu
No to teraz czekamy na serduszko, juz niedlugo je zobaczysz [emoji7]
@Kaamilaaa odzywała się na waszych czerwcówkach @NatBluebell ?? Bo coś dawno nie pisała nic
No właśnie juz dawno sie nie odzywala, ostatnio ktos tez ja u nas wywolywal [emoji848]
Pamietam ze ostatnio pisała ze sie wkurza i chyba przestanie wchodzic na forum przez te wielkie emotki ale czy pozniej cos pisala to nie kojarze [emoji848]
 
Kochane taki test mi wyszedł 7 dni po owulacji ..
1544002724834.jpeg
 

Załączniki

  • 1544002724834.jpeg
    1544002724834.jpeg
    16,7 KB · Wyświetleń: 416
No to teraz czekamy na serduszko, juz niedlugo je zobaczysz [emoji7]No właśnie juz dawno sie nie odzywala, ostatnio ktos tez ja u nas wywolywal [emoji848]
Pamietam ze ostatnio pisała ze sie wkurza i chyba przestanie wchodzic na forum przez te wielkie emotki ale czy pozniej cos pisala to nie kojarze [emoji848]
Oby to był tylko foch na emotki;) i żeby było wszystko ok :)
 
reklama
Do góry