reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie nasze i naszych maluszków

Malutka311 a próbowaliście może mleko sojowe?:confused: wydaje mi się , że SMA jest też sojowe, takie w zielonej puszce, albo może nutramigen, to mleczko jest tez tutaj dostępne, ale chyba na receptę i wtedy jest za darmo
 
reklama
Witam,mam problem nasz maluszek ma 3 tyg i zaczelam malego dokarmiac mlekiem aptamil,na poczatku w tych malych kartonikach ,teraz kupilam to duze opakowanie w proszku powiedzcie mi prosze jak mam je rozrabiac!
 
Na opakowaniu wszystko pisze, ja robię tak, że na butelkach jest też taka dodatkowa miarka (nie wiem czy na wszystkich , ja stosuję aventu i tam jest ) , pisze fl OZ i na każdy jeden OZ wody wsypuję jedną łyżeczkę mleka ( ta która jest dołączona do mleka oczywiście ), mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi :happy2:, czyli jeżeli daję wody 7 Oz to wsypuję 7 łyzeczek mleka:tak: i tyle
mam nadzieje , że pomogłam i nie namieszałam za bardzo
 
ja uzywalam aptamila i podawalam tak;lyzeczka czyli ta miarka ktora jest w mleku pelna lyzka-miarka daje 30ml. wiec jesli mleka podajemy 150ml. to lyzek musi byc 5
 
Dziewczyny a co myślicie o mleczku Hipp różowym?
Moja znajoma podaje takie swojej nuni i to mleczko dzidzi odpowiada.Pozatym ma bardzo ładny zapach prawdziwego mleczka ( bo te angielskie to jadą na kilometr)
No ijeszcze wazna rzecz ze to mleko jest w polsce i się mocno nad nim zastanawiam:confused:
 
Czy macie moze jakies namiary na polskiego ginekologa jesli tak to gdzie i jak mniej wiecej wyglada cennik.pozdrawiam
 
Med-Pol w Londynie
07895911804 lub 07895911872

Pani doktor bardzo mila ja z niej korzystam takze sprawdzona:tak:

Wizyta 50 funtow, usg 40 a to i to 80
 
reklama
Gabids ja mojemu synkowi daje mleko HIPP z tym ze on juz ma niebieskie.na poczatku podawalam mu sma ale nie mogl zrobic kupki i przestawilam fgo na HIPP(na poczatek rozowe) i jest wszystko dobrze...polecam!
 
Do góry