reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Kulać albo toczyć:-DDyta dwa tygodnie dalej ode mnie:tak:Na 15-tego ma termin:tak:Tylko,że bardzo źle się czuje na razie:-(Całymi dniami ma mdłości,słabo jej i do paru dni nawet siły nie ma na wyjście z domu:-(Aż się boję czy mnie tak nie dopadnie za 2 tygodnie:szok::baffled:Na razie prócz senności nic mi nie dolega:tak:
 
A ja dopiero sie zwloklam z wyra.Bardzo zle mi sie dzis spalo,wyciszyc sie na noc nie moglam i ciagle myslalam, o wszystkim i o niczym.Mialam takie glupie sny, ze np lwy z zoo,normalnie chodzily po ulicy i jeden chcial mnie zaatakowac i wogole wogole ehhh no tak ciezko spalam,a Amanda oczywisie skowronek ok 7 rano juz wstala i poszla sie bawic.Cale szczescie bardzo ladnie sie soba zajela, wiec ja jeszcze dodrzemalam.Ale czuje sie zwieszona jeszcze bardziej.
Wow napisalam referat pod tytulem "jak ciezko mi sie wstalo dzis z lozka." No nic...teraz prysznic i kaaaaaaaaaaawka :-)
 
Witam z samochodu
Anineczko niestety musze cie rozczarowac Dyr szkoly jest kobieta ;-)
Lubiczanko nie smialabym budzic Winstona ;-) zdjecia robilismy wczesniej widac nawet nozki od Emci a ona przeciez juz dawno spala

Sandrulinska gratulacje
Tuchonek zmykaj do lozka nic nie stoi na przeszkodzie malej drzemce ;-)
 
Sandrulińska-no dobra...Tylko Ty mi Kobieto powiedz co z tych głosów wynika-wygrałaś coś czy cu???
MONIDAN-NO WIEM PRZECIEŻ:))))Żartowałam sobie-jak zwykły mówić moje 2 Starsye D-Psikus:))))
Pauletta-blondyno Ty nasza...Nie smutaj-ciesz się,że chłop w pełni sił;)))I oby pozytywne nastawienie do wszystkiego nie znikło!!!
Tichonek-tak jest!Do wyrka marsz!!!
 
Bry:-)
Niby miało dziś padać, a słonko świeci i jak tu prognozom wierzyć?:eek:
Ja zapadam pomału w letarg ciążowy,normalnie masakra,wczoraj oczu nie mogłam utrzymać,a dziś otworzyć:eek:
Młody z tatą ząbki myją to ja myk:-)
Dobra,idę syna przypilnować,żeby się ubrał.Miłego...

U mnie tez sloneczko swieci ale tak zza chmurek. Ja na poczatku tez moglam spac prawie na stojaco, oczy same sie zamykaly.


dzisiaj ide do GP n wizytke. Dziasla mnie bola bo w Polsce leczylam zeby i mam teraz podraznione dziasla. w dzien jest ok ale kiedy sie klade to w tedy zaczynaja pulsowac.

zycze milego dnia
 
helloł

ciemno wszędzie głucho wszędzie co to będzie co to będzie:eek::-D lało będzie zapewne

Dzieci me zdobywają wiedzę, ja po sniadanku. Ciacho upiec miałam,ale chyba popołudniu sie za to wezmę.Teraz sobie ogarnę z lekka:confused2:

sandrulińska masz to :tak: zapodawaj linka i jaaaaaaaaazadaaaa:-D

Tichonku ineczka się przydała- jak się cieszę no. A widzisz:-p a zobaczysz jaka pyszna:tak:i jak nie ma Radzia to się prześpij- poki mozesz :*


Dyta gratulacje:happy:

lubiczanko a o oddaniu tłiksika juz nie dczytałaś:sorry::-D nie nerwuj się na tego szkraba kochanego... toż to sama slodycz w najpiękniejszym wydaniu :tak:

MartaF wene masz czy nadal nie? :sorry: melduj się:-p


czy te ich alarmy w domach muszą mnie tak podq......:wściekła/y: niech se tam wyją, ale czemu zazwyczaj w srodku nocy ,albo zupełnie nad ranem, albo w porze Niki "drzemki":confused2: i to Ci wyje i wyje. A moment w którym nie ma prądu na całej ulicy(zdarzyło się tak pare razy) i wtedy wszystkie wyją- kazdy na swoją melodie- ouj.............ć mozna:confused2:


poza tym luuuuuz.:-D
 
AsienkoM-uuu,współczuję bólu...Może przy okazji wizyty zapytaj GP czy możesz coś na to poradzić(wiem,że to nie dentysta,ale może doradzi coś przeciwbólowego)
Margaritta-No wreszcie słonko zaświeciło(dobrz,że choć wirtualnie)a o Twixiku owszem-doczytałam-przyjedz i sobie go wez-takie ponad 3-godzinne jazdy w nocy są nie dla mnie...;))))Rób ciacho i podrzuć kawałek;)
A ja znów znalazłam domek- Mountain View, Cashel, Co. Tipperary - Apartments and Houses for Rent in Cashel, Tipperary - Rent.ie
ale nie będę nawet dzwonić,bo po co się nastawiać i wku..ć kiedy znowu powiedzą,że już ktoś wziął:(
AAA-miałam napisać-Marta ma znowu zje..psuty komputer:(
I pytanko-czy jest ktoś,kto mi może wytłumaczyć jak krowie na rowie-ile nie możemy przekroczyć żeby dostać MC????byłam na stronce citizenu,ale jakoś nie teges-nie wiem co oni tam pie..rdzielą:(((
i muszę się też Wam pochwalić-po 2 tygodniach bezrobocia przyznali mi zasiłek-bez oficerów inspektorów czy innych wywiadowców:))))))))))))))))))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
no lubiczanko juz raz też sie tam dostałam i oddawałyscie na mnie glosy dziewczyny , ale niestety nie nazbieralo sie ich na tyle zebym dostała stylizacje miesiace i zebym mogla walczyc o stylizacje sezonu i sesje w magazynie glamour:-) tym razem moze mi sie uda mam nadzieje:-):-p
 
Do góry