reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Witajcie, ja własnie wrocilam z polowania w Tesco na promocje...Kupilam Julci kolejna zabaweczke grającą-jakaś nowość z Fishera:-D:-D:-Di powiem Wam że nie spodziewałam sie tak dużej ilości osób po godzinie 22:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Witajcie!

u nas noc dzisiaj super. Hubert poszedł spać o 20.30 to do 21.30 przebudził się dwa razy, ale potem jak usnął to przespał do 6.40 :eek: nie wstawałam ani razu do niego.

dalej kaszlemy a z noska to się dzisiaj leje:-(

Madzienka pochwal się co kupiłaś, daj linka, albo wklej zdjęcie.:tak:
 
Witam również:-):-):-)
Wczoraj byłam w realu bo miały być w promocji takie spodnie ortalionowe na polarku i chciałam je Majce kupić i poszłam na darmo bo ich nie wystawili i dzisiaj muszę drałować na nowo bo może dzisiaj już będą:crazy::crazy::crazy::crazy:
Maja nadal ma chrypę, nic jej nie przechodzi:-:)-(
Madzienka no właśnie pochwal się zabaweczką:tak::tak::tak:
 
Witam !!!
U mnie dzis sloneczko,ale fajnie:-D
anaconda,moze jakies tabletki do ssania jej dawaj na ta chrypke....:tak:
Madzienka,wlasnie,tez jestem ciekawa co kupilas....:-)
 
hej kobietki;-);-);-)znowu mnie trochę nie było ale myślami jestem z Wami cały czas:tak::tak::tak:

widzę, że chorowania ciag dalszy, czy ta grypa nie odpuści? Ale co się dziwić, pogoda jej sprzyja, jakby ścisnęło mrozem to i zarazki by wymroziło a tak męczą sie dzieciaczki i mamusie, mnie to już nawet zwykły katar wkurza:wściekła/y:
zdrówka dla wszystkich chorujacych:tak::tak::tak:

u Misi w przedszkolu dzisiaj andrzejki, trzeba było przynieść świecę i jako bilet wstępu coś słodkiego lub zabawkę:-Dzobaczymy jakie będą wrażenia
 
musiałam się na chwilę wylogować (piszę z pracy) i zejść 2 piętra w dół bo m przywiózł mi świeże rogaliki maślane:tak::tak::tak::tak: i jak ja mam się odchudzić????????????? ale pyszne, jednego już pochłonełam a przywiózł mi 3:szok::szok::szok::szok:czy on zwariował?

Anaconda mnie też zawsze wkurza jak coś jest w ofercie marketu a na sklepie ani śladu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:potem się głupio tłumaczą, ze towar nie dojechał, a już najbardziej się wnerwiłam jak chciałam kupić w brw stół i krzesła, w ofercie super cena i wyglad fajny a w sklepie nie było, facet mi powiedział, ze dojadą i mam zadzwonić i zamówić sobie następnego dnia po 18, zadzwoniłam minutę po 18 a on mi z tekstem, ze były ale już nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:cena była napradę atrakcyjna i pewnie rozebrali sami pracownicy, tylko po ludziom mydlą oczy:crazy::crazy:


teraz muszę trochę popracować, pozdrawiam
 
Hej my juz pos spacerku, Julci spi a ja szykuje dla niej obiadek, na chwilke zajrzalam...przeszukalam net i nie moge tej zabawki znalzc jak bede miala chwilke to zrobie jej zdjecie:tak::tak::tak:

Jak macie katalog z Tesco z zabawkami to jest na stronie 19, cos a'al bak...cięzko mi to opisac:-D:-D:-D:-D
 
Witam.

Mam juz dojsc tego kmpa, wiecznie cos sie w nim psuje:wściekła/y:
My tez bylysmy dzis na spacerku,a o 17 czeka nas wyprawa do pani doktor Sadurskiej..boje sie okropnie tej wizyty i czego sie na niej dowiem.Mam nadzieje ze uslysze dzis dobre wiesci odnosnie tego otworu co ma Ayka. Mowie wam mam niesamowitego stresa...:szok:
Dam znac ja wrocimy...
Pozdrawiam
 
reklama
Witam.

Mam juz dojsc tego kmpa, wiecznie cos sie w nim psuje:wściekła/y:
My tez bylysmy dzis na spacerku,a o 17 czeka nas wyprawa do pani doktor Sadurskiej..boje sie okropnie tej wizyty i czego sie na niej dowiem.Mam nadzieje ze uslysze dzis dobre wiesci odnosnie tego otworu co ma Ayka. Mowie wam mam niesamowitego stresa...:szok:
Dam znac ja wrocimy...
Pozdrawiam

Mocno trzymamy kciuki i czekamy na wiesci!!!
 
Do góry