reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy są tu jakieś mamy z Lublina?

reklama
Chyba chodzi o to zeby nauczyc dzieci dzielic sie zabawkami, ja nie mowie o tym ze ma wszystko oddac i nie miec nic swojego, ale jak sie ma po 2 lub wiecej sztuk tego samego to nie da rady chyba bawic sie wszystkim na raz! A spokojne powiedzenie do dziecka w tym wieku "niuniu tak nie wolno" to nic nie daje, myslisz ze dziecko w ogole slyszy jak sie tak do niego mówi. Dzieci maja mega egocentryzm i trzeba go "temperowac" zeby pozniej mialo przyjaciol w przyszlosci. Takie jest moje zdanie, sorry,ale ja juz wiele sytuacji widzialam i musialam reagowac i nie tylko w zwiazku z moim dzieckiem.

A w tym sklepie outletowmy to jakie fimy były bo rzeczywiscie bluzeczka za 30zl to chyba taka sama cena albo podobna w "zwyklym" sklepie.

Dzieki Sunday...zawsze to rada osoby pracującej z dziećmi;-);-);-);-)

A w tym sklepie jest odzież firm amerykańskich i angielskich jak early days i tym podobne, wszystkie nowe z metkami
 
A w tym sklepie jest odzież firm amerykańskich i angielskich jak early days i tym podobne, wszystkie nowe z metkami

Na Zana jest ten podobny sklep tylko ze NEXT tam mozna kupić czasem baaardzo tanio, ale nie tylko dla dzieciaków...Ja kiedys tam kupilam bluzeczke dla siebie za 9.90!!!:-)

Marta czy mi sie zdaje czy masz chwilke na "odsapkę"!!!!:-)
 
witam i ja


ja też się wybieram na chustowane, oczywiście z Mikołajem:tak::tak::-) ale ja to penie od razu pojade na miejsce:tak::tak::tak:, fanie że bedzie nas więcej;-);-);-)

ale dziś orąo, ale chyba jakaś zmiana pogody będzie bo mnie głowa pobolewa:baffled::baffled::baffled:

fogia trzymam kciuki za wizytę i czekamy na dobre wieści:tak::tak::tak::tak:

maltanka nawet za wami tesknmy:-D:-D:-D niech uż wam tego neta podłączają:tak::tak:

kończę kawę i musze sie do jakieś roboty zabrać, choć przez to pole mi się nie chce strasznie:tak: zawsze rano jak muszę jechać to mi się szkoda robi bo moje chłopaki jeszcze sobie śpią:-:)-:)-( no ale sama samochodem jeżdże:tak::tak::tak::tak:, jeszcze trochę to się odważe do miasta wyjechać:-D:-D:-D:-D

to miłego dnia życzę
 
mamamanu na lsmach na osiedlu sienkiewicza tam przy wąwozie jest superaśny plan zabaw!!!!:-) U mnie na Czubach tez sa ok, duzo ludzi przychodzi z malutkimi dziecmi:-)

Dzięki, na pewno się tam wybiorę :-) zobaczymy co tam mają.
Tymczasem przed południem byliśmy na betonowym placu na LSMach. Nawiąże trochę do temperowania dzieci, bo mój mały dzisiaj zachował się bardzo nieładnie i już sama nie wiem jak mam z nim postępować :-(. A mianowicie pożyczył taczki od chłopca i pomaszerował z nimi w siną dal. Gdy po niego pobiegłam i chciałam żeby wrócił na plac zabaw to wpadł w taką złość, że rzadko go takiego widuję. Zabrałam mu taczki i tłumacze że może się nimi bawić ale na placu i że nie wolno wyjeżdżać poza plac a ten swoje. W końcu położył się na betonie i wył. Ja oddałam taczki właścicielowi i zostawiłam go tak na tym betonie. W końcu wstał i przyszedł i znów wytłumaczyłam mu że może się bawić taczkami ale NA PLACU i nie wolno wychodzić z placu, a ten znów swoje, zabrał taczki i w nogi, więc zapakowałam go do wózka i zabrałam z placu.
Jak mam postępować jak on tak robi????? Staram się zachować spokój ale chodzi o to żeby mi potwór nie wyrósł. Czy wasze dzieci w tym wieku (1,5roku) też miały takie napady i czy z tego się wyrasta??

Pozdrawiam
 
Marta czy mi sie zdaje czy masz chwilke na "odsapkę"!!!!:-)
Jak nigdy mam chwilkę:szok::cool::cool::cool2::cool2:, na jutro tylko 11 sztuk zamówionych więc w nocy upiekę;-):tak:.
I na Nescafe Creme zapraszam;-):tak:
564-nescafe-o.jpg
64538.jpg
 
;-);-)
I na Nescafe Creme zapraszam;-):tak:
564-nescafe-o.jpg
64538.jpg

MARTA mniam!!!Az mi sie kawy zachcialo, musze kupic koniecznie espresss cisnieniowy!!!!!!!!!!!!!

mamamanu Moje dziecko za pare dni bedzie mialo 2 lata i od pewnego czasu tak robi, wpada w zlosc i kladzie sie na podloge, niektore dziewczyny BB widzialy go w BUGI :zawstydzona/y: tak to jest taki wiek. Probuja na ile im mozna ale w koncu wyrosną, NAJWAZNIEJSZA RZECZ - BYC KONSEKWENTNYM !!! A Ty dobrze zrobilas, dałas mu ostrzezenie, szanse i nic nie dalo i go zabralas, jeszcze pewnie zrobi tak mase razy ale w koncu bedzie wiedzial ze tak nie wolno i ze mama nie da sobie "w kasze dmuchac"!!!:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
MARTA mniam!!!Az mi sie kawy zachcialo, musze kupic koniecznie espresss cisnieniowy!!!!!!!!!!!!!
Przyznam szczerze, że taka pianka jak na reklamie jeszcze mi nie wyszła :no::sorry2: i trochę za mocna - nawet z mlekiem jak dla mnie - wolę Nescafe Espiro;-):tak:.
Madzienka, gratuluję moderatora;-):tak::cool::cool:.
Dziewczyny z dostępem zapraszam na Zamknięty:tak::cool::cool:.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry