reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Piernik może Soki owocowo warzywne? Zawsze coś do żołądka wleci ale nie ciężkiego
Sprobowalabym ale normalnie jest tragedia nic mi przejsc nie chce. Dzis to mam odruch wymiotny jak herbate popijalam...czuje w gardle jakbym taką gule miala i nic mi przez nia przejsc nie chce
 
reklama
Ja wstalam.. A tu czuje jajecznicę.. Ależ mnie naciągało... 🤢 Na szczęście nie zdazyl wbić jajek i zjadl sam :D
 
Hej Wam. Czytam i czytam. I mi glupio. Jestem mama 3 dzieci. Nie staraliśmy sie o dzidziusia. Odstawiłam tabletki bo zle sie czułam. No i pare dni temu testy pozytywne ale kreska slaba. Poszlam na bete 35.7 po 48 h 114.7 i testy z widoczna rozowa kreska. Jest tu ktos tez w 4 ciazy? Moj maz się strasznie martwi. Jestem po 3 cesarkach. Ostatnia 3 lata temu. Pozdrowiam.
 
Hej Wam. Czytam i czytam. I mi glupio. Jestem mama 3 dzieci. Nie staraliśmy sie o dzidziusia. Odstawiłam tabletki bo zle sie czułam. No i pare dni temu testy pozytywne ale kreska slaba. Poszlam na bete 35.7 po 48 h 114.7 i testy z widoczna rozowa kreska. Jest tu ktos tez w 4 ciazy? Moj maz się strasznie martwi. Jestem po 3 cesarkach. Ostatnia 3 lata temu. Pozdrowiam.
Czemu ci głupio? Gratuluję i spokojnej ciąży życzę. Pozostało się tylko cieszyć[emoji4][emoji4]
 
Dziewczyny, a jak u Was z aktywnością fizyczna przed ciążą, trenujecie coś, macie zamiar kontynuować w ciąży? Ja dźwigałam ciężary na crossficie,dwie moje koleżanki z grupy ćwiczyly równo z nami do 8 miesiąca ciazy i szczerze mówiąc myślałam, że że mną będzie tak samo, ale ostatnio pohasłam z 3 latka szwagierki i czułam ciagniecie później w dole brzucha, a co dopiero byłoby ponosić coś ciezszego, chyba zostaną mi tylko spacery i basen jak już kwarantanna się skończy :(
Ja nie ćwiczyłam przed ciążą więc i teraz nie będę. Mi wystarczy, że dłużej jestem na nogach i już podbrzusze ciągnie a gdzie tu bym miała jeszcze dodatkowo ćwiczyć. Zresztą ja mam sporo gimnastyki i podnoszenia ciężarów przy opiece nad moim prawie dwulatkiem ;)
 
Hej Wam. Czytam i czytam. I mi glupio. Jestem mama 3 dzieci. Nie staraliśmy sie o dzidziusia. Odstawiłam tabletki bo zle sie czułam. No i pare dni temu testy pozytywne ale kreska slaba. Poszlam na bete 35.7 po 48 h 114.7 i testy z widoczna rozowa kreska. Jest tu ktos tez w 4 ciazy? Moj maz się strasznie martwi. Jestem po 3 cesarkach. Ostatnia 3 lata temu. Pozdrowiam.
Witaj w klubie :-) u mnie też czwarte,też wpadka,też mi głupio i wstyd...u mnie 3 naturalne porody.Na razie wiem tylko ja i mój przyjaciel.
 
Angelina2 Hej mi wychodzi że jestem w czwartej ciąży i też jestem po 3 CC . Ciąży nie planowałam poprostu raz się z mężem zapomniałam i buum. Uważam że jest to strasznie niesprawiedliwe bo niektórzy się latami starają . Ale mam pyt okres miałam 10 marca 7 kwietnia robiłam test ciążowy (kilka nawet ) i wychodzą pozytywne (niektóre negatywne)tyle że to bardzo słaba kreska jest. Nie mam żadnych objawów tyle że tylko ciągle mnie brzuch boli jak na okres .
 
reklama
Spróbowałam sernika i mało pawia nie puściłam...to bedą cudne święta 😂
Z kalendaża chińskiego wychodzi chłopak,a czuje że bedzie dziewczynka
Nie mam psa,ale od września mam kota-mały paskudnik-nie wiem jak to bedzie o_O
 
Do góry