reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kącik żywieniowy-nowe smaczki dla maluszka

przyznam ze sama nie mam pewnosci czy Bebiko 2 nie szkodzi kubie, bo teraz odkad zaczelam je mieszac znow mial problemy z brzuszkiem. Na razie zastopowalam na samo Beboko 1 a za kilka dni znow dosypie Bebiko 2 i zobaczymy czy to od niego czy przypadek z tym bolem brzuszka.

Ja się obawiałam, że zatwardzenia są od bebiko 2, więc też przestałam na kilka dni, ale jednak to od obiadków, teraz znowu wprowadzam powoli dwójkę. Powodzenia!
 
reklama
Ja od wczoraj daję Bebiko 2 na noc 2R a w nocy i dzień do kaszki samo2 narazie ok dziś zrobił kupę i nie ma żadnych problemów wczoraj dałam mu polizać sporo czekolady i tez jest ok. nie miał wysypki.A oblizywał się bardzo , że ho ho!!
 
A nam tutaj doradca zywieniowy doradzal ze mozemy zostac na mleku nr1 do ukonczenia roku przez Samiego :tak: wiec nie bede zmieniac mleka,maly jest zadowolony i mleko go zaspokaja wiec jest ok :tak:
 
My jedziemy do Alergologa, bo ja nie jestem pewna czy pediatra dał dobrą diagnozę widziałam wiele razy skazę i wygląda inaczej, a nigdy mu nic nie było mleko trochę pił i tak nagle na drugi dzień od razu wyrzut na twarzy całej dziwne i za uszami, a dzień wcześniej , ani kropeczki nie miał to coś nie tak.
 
anek właśnie o to chodzi,że danonków dałam mu jakieś 3 tyg temu i 4 łyżeczki na tydzień a od 3 tyg nic innego nie dostał prócz bebilon 1 i 2 :/
 
reklama
osz kurcze, to faktycznie dziwne:eek: Wysypka od jedzenia wychodzi dopiero 3-5 dni po zjedzeniu alergenu. Może dać mu wapno w syropku?
 
Do góry