reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

monia zawsze masz jeszcze szanse :-D:-D
dusia u nas mi powiedzieli ze dopiero najwczesniej pod koniec stycznia sie pojawia, moze "twoj" sklep ma jakies chody u dystrybutora i dostanie poza kolejnoscia :-)
2009-12-01%2012.23.30.jpg

2009-12-01%2012.17.23.jpg

2009-12-01%2012.23.51.jpg
2009-12-01%2012.36.19.jpg

2009-12-01%2012.36.56.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pawimi - a młody to już czasem wybiera sam czym chce jechać na spacer ? Bo u mnie wózek kurz zbiera na spacer za rączkę chodzimy.

Fajny ten wózek dla dwojga miał ktos głowe :tak:
 
moj mlody ma pewna chorobe wiercipiety i niestety nie da sie z nim gdziekolwiek za raczke bo po prostu ucieka. A robi to w niezwykle niestrudzony i uparty sposob, nie bylabym w stanie nic z nim zalatwic, nie mowiac juz o jakichkowiek zakupach czy spacerze z psem bez wozka. Taki nadpobudliwy model chyba po tatusiu ;-) Nie ma mowy o spacerach za raczke...nie da sie!!
 
moj mlody ma pewna chorobe wiercipiety i niestety nie da sie z nim gdziekolwiek za raczke bo po prostu ucieka. A robi to w niezwykle niestrudzony i uparty sposob, nie bylabym w stanie nic z nim zalatwic, nie mowiac juz o jakichkowiek zakupach czy spacerze z psem bez wozka. Taki nadpobudliwy model chyba po tatusiu ;-) Nie ma mowy o spacerach za raczke...nie da sie!!

he he no po zakupy to go unieruchamiam w koszu marketowym bo też się nie da ale tak tylko połazić to za rączkę chodzi i nie chce w wózku afera zaraz jest bo trzeba wszystkie pieski po drodze przywitac i podnieśc listki i wbiec do kałurzy . TYle fajnych rzeczy jest do zrobienia:-D
 
Witam sie kcohana :sorry::sorry::sorry: pamieta mnie tu ktos!!!!!!!!!!

Nowe wozki sliczne, Pawiki chyba powinna hurt -deta otworzyc ja tez bede na wiosne cos kupowac :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Pawimi - a młody to już czasem wybiera sam czym chce jechać na spacer ?

cos mi sie tu wydaje ze mlody nie ma wyjscia :-D zapiety mocno w pasach ...

Co u Nas maskara jakas ZATOKI mnie dopadly juz mam dosc, kaszel-katra...
Sofik tez byla chora -ale juz chodzi do przedszkola. Uffffffffff bo byl sajgon w domu malutki jak ja energia roznosila...C.D.N
 
ja tez uwazam ze dzieci powinny chodzic do przedszkoli i szkol inaczej zbiera sie negatywna energia :-):-) szkodliwa dla obydwy stron haha....
a co do wozkow to hurt/detal moze i bedzie ale jeszcze nie teraz, jak nas rzadzacy do nedzy nie doprowadza to na wszystko przyjdzie czas!
 
monia zawsze masz jeszcze szanse :-D:-D
dusia u nas mi powiedzieli ze dopiero najwczesniej pod koniec stycznia sie pojawia, moze "twoj" sklep ma jakies chody u dystrybutora i dostanie poza kolejnoscia :-)

To juz teraz niewiem, moze sie pomylil czy cos. Ale na stronach internetowych gdzie sa te wozki do kupienia to tez chyba pisze ze maja ich zaczac wysylac jakos w grudniu. No niewiem przedzwonie w polowie grudnie lub podjade i zobacze.
 
wiesz co, moze przyspieszyli dystrybucje, ja sie juz chwile wczesniej orientowalam to takie daty mi podali a ty w sumie i tak mozesz sobie sprawdzac tam u siebie lokalnie moza akurat beda wczesniej. Podobnie mialam z I'coo Pluto, wszedzie pisali ze pod koniec lutego beda, w sklepie tez mi tak powiedzieli a ja swoj dostalam dopiero w kwietniu, wiec nigdy nic z nimi nie wiadomo, cala dystrybucja zalezna jest od lini produkcyjnej a jak jest nowy model to ciezko im tak przewidziec dokladnie.
 
moj mlody ma pewna chorobe wiercipiety i niestety nie da sie z nim gdziekolwiek za raczke bo po prostu ucieka. A robi to w niezwykle niestrudzony i uparty sposob, nie bylabym w stanie nic z nim zalatwic, nie mowiac juz o jakichkowiek zakupach czy spacerze z psem bez wozka. Taki nadpobudliwy model chyba po tatusiu ;-) Nie ma mowy o spacerach za raczke...nie da sie!!
heheh cos o tym wiem.
To juz teraz niewiem, moze sie pomylil czy cos. Ale na stronach internetowych gdzie sa te wozki do kupienia to tez chyba pisze ze maja ich zaczac wysylac jakos w grudniu. No niewiem przedzwonie w polowie grudnie lub podjade i zobacze.

Wlasnie chcialam dodac ze na stronach pisza o grudniu.A swoja droga to chyba slepa jestem bo nie pamietam tegow ozka ,jka o nim gadalyscie..:eek:
 
reklama
No właśnie na takie zdjęcia czekałam :tak:
jak się prowadziło? jakies minusy, pisz nam relacje :-)
lepszy niz Aria? a ty masz arię w domu? oglądałam wczoraj, że mozna nawet fotelik zamontowac na Arii, z primo vagio i tak sie zastanawiam, czy maxi cosi tez pasuje? bo oczywiscie do Joolza tez ninby w Irl mówili ze tylko primo vagio, a ja proszę mam maxi cosi i jest super :-)

a Mojej malej sie godziny spoania po przestawiały, teraz śpi i nie wiem jak długo, nic nie mogę zaplanowac :confused2: zawsze miała dwie drzemki, o 10 i o 14 a teraz to spi nawet po 4 razy po 20 min, :crazy:
 
Do góry