reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

Witam sie
U nas 14 st. i sloneczko od czasu do czasu...

Wlasnie tatus skonczyl mi robic połki w salonie i spypalni :-D ale sie ciesze...
Bo M by mi tego tak szybko nie zrobi...

ide posprztac i ugotowac cosik na obiad tylko co :confused:

Moj tatus tez niedlugo przyjezdza wiec zaraz mu dam cos do roboty,bo robi to szybko i porzadnie.A moj Mazn coz...:-D
 
reklama
hej dziewczyny widze ze sie przenioslyscie na inny watek:)
Chcialm wam sie pochwalic nasza nowa bryka:) zakupilismy wozek Phil and Teds model Dash.jestem zacchwycona tym wozeczkiem,mimo ze pomiedzy moimi szkrabami jest 2.5roku roznicy wozeczek sie super sprawdza. Szkoda ze nie wiedzialm o nim rok wczesniej:( lekko sie prowadzi,mimo ze moje maluchy waza razem 28kg:) postarm sie wstawic fotke niedlugo,pozdrawiam wozkowe maniaczki:)
 
a ja chcialam oznajmic, ze kupilam fotelik maxi cosi, od dziewczyny z forum z mojego miasta, fotelik rozowy stan idealny cena 70e :-)
teraz musze zamowic adaptety i torbe, ale na Babytrader.eu torba is not in stock a mozna ja dodac do koszyka, to nie kapuje czy przyjsla ja jak bedzie juz w magazynie czy rozloza to na dwie przesylki, czy to po prostu blad na stronie :sorry2:
 
hej dziewczyny widze ze sie przenioslyscie na inny watek:)
Chcialm wam sie pochwalic nasza nowa bryka:) zakupilismy wozek Phil and Teds model Dash.jestem zacchwycona tym wozeczkiem,mimo ze pomiedzy moimi szkrabami jest 2.5roku roznicy wozeczek sie super sprawdza. Szkoda ze nie wiedzialm o nim rok wczesniej:( lekko sie prowadzi,mimo ze moje maluchy waza razem 28kg:) postarm sie wstawic fotke niedlugo,pozdrawiam wozkowe maniaczki:)
O to wstaw koniecznie fotki jak zrobisz. Moja kolezanka rodzi w lipcu kolejne dzieciatko i bedzie miala wlasnie 2 lata roznicy i zastanawia sie nad ktoryms z Phil and Teds ;-)
 
Ja tez bym mogla w kolko ogladac zdjecia wozkow, a jeszcze lepiej na zywo.:-D We wtorek przylatuje moja bratowa, ma termin na 15 maja wiec bedziemy jezdzic za wozkami:-D:-D:-D. Ciesze sie z tego niezmiernie...Pawimi pisala ze gdzies wyjezdza na tydzien...
 
Witam

W nocy bolal mnie brzuch spac nie moglam a dzis rano Odszedł mi czop słuzowy :szok: brzuch pobolewa zobaczymy jak sie akcja rozwinie...
A jak m z pracy wroci jade do spzitala,niech sprawdza co sie dzieje...bo ciegle krwawie...:baffled:

Wogole Eva ktora ma buzzza niebeiskiego urodzila bo na Gg ma napisane szczescie=56 cm + 3790g
GRTAULACJE KOCHANA!!!!!!!!!!!!!
 
O to wstaw koniecznie fotki jak zrobisz. Moja kolezanka rodzi w lipcu kolejne dzieciatko i bedzie miala wlasnie 2 lata roznicy i zastanawia sie nad ktoryms z Phil and Teds ;-)
Pewnie Madzia? Ja widzialam kilka tych wozkow tez uzywanych, tylko niestety po wiekszosc trzeba jechac do Dublina.A jak sie czuje Madzia? I dlaczego tylko raz sie pojawila u nas na Foum? Wstydzi sie?:-D A wrcajc do wozkow to widzialam je w naszym ulubionym sklepiue, wiem zeprzecenioy byl.No i moze w Mothercare, tez mi sie wydawalo ze 50 % taniej.
Sofik trzymmy kciuuuki!!!
 
Dokladnie, Madzia.:) u niej wszystko ok. Ona to po swoich wizazach lata...:-) No wlasnie wczoraj troche szukalam na temat tych Phil&Teds i tak do konca mnie osobiscie nie przekonuja. Bo np. dziecko , ktore siedzi na dole nie ma zadnej budki i gdy pada deszcz (a pada czesto) to niestety dziecko jest mokre. No i gdy wieje to raczej nie ochronione.W przypadku Madzi to jest wazne bo ona to raczej pieszo wszedzie lata. Tez czytalam ze gdy noworodek jest na dole a starzszak na gorze to istnieje mozliwosc ze w momencie jak starszak opuszcza wozek przechylenia wozka, hm...Podobno w instrukcji wozka jest napisane ze wlasnie w sytuacji gdy mlodsze jest na dole to zeby strasze nie schodzilo z wozka. To nie wyobrazam sobie utrzymac dwulatka na spacerze ciagle w wozku. To sa oczywiscie tylko oipnie ktore gzdies przeczytalam i nie twierdze ze tak jest zawsze. Moze ktoras z dziewczyn jest uzytkowniczka i wypowie sie na ten temat. ....ale duzo dziewczyn jest zadowolona z tych wozkow. ......a jako alternatywe znalazlam to.....http://www.buggypod.pl/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiesz ja nieznam opini na temat uzytkowania P&T podwojnego, aleone mi si epodobaly i zastanwialam sie nad kupnem , ale jak sama wiesz tylko opcja pojedyncza.Mysle jednak ze masz racje co do tego, ze to dziecko na dole,nie ma chyba zbyt fajnie...Ale jest jeszcze kilka alternatyw.O chocby jane slalom podwojny,jest emnostwo do sprzedania uzywanych za okolo 200 -300 euro, albo icandy pear.Tak wyglada:
http://www.preciouslittleone.com/acatalog/31IC132.html
a no i oczywiscie jak starzy urosnie moznakorzystac tylko zopcji pojedynczej po demontazu adaptera.
 
Ostatnia edycja:
Do góry