reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

z dziecmi to roznie,moj jak skonczyl rok to nie chcial jezdzic w wozku,ale jak skonczyl wlasnie 2.5 czyli jak sie maluch urodzil, to musielismy kupic mu spacerowke i chodzilismy z mezem na spacery razem:)myslalam ze to minie,ale nie,wiec dlatego zdecydowalam sie na Phila,deskorolke mielismy do Mutsy-fajna sprawa,ale to jednak nie to samo co wygodny wozeczek:)w Hiszpanii dzieciaki sa tak leniwie ze wozi sie je wozkami nawet do 5-6roku zycia:)a u nas w Polsce ponad 20lat temu nie bylo wynalazkow i jakos mamy sobie radziyl:)
 
reklama
z dziecmi to roznie,moj jak skonczyl rok to nie chcial jezdzic w wozku,ale jak skonczyl wlasnie 2.5 czyli jak sie maluch urodzil, to musielismy kupic mu spacerowke i chodzilismy z mezem na spacery razem:)myslalam ze to minie,ale nie,wiec dlatego zdecydowalam sie na Phila,deskorolke mielismy do Mutsy-fajna sprawa,ale to jednak nie to samo co wygodny wozeczek:)w Hiszpanii dzieciaki sa tak leniwie ze wozi sie je wozkami nawet do 5-6roku zycia:)a u nas w Polsce ponad 20lat temu nie bylo wynalazkow i jakos mamy sobie radziyl:)

zgadza sie.Moje dziecko ma 2,5 i dlugo jeszcze pojezdzi w wozku, bo poprostu lubi.Zawsze wychodzimy na spacer na nogach, ale po jakim czasie chodo wozka, bo lepiej samochody mozna ogladac!!! Ale jak jest pogoda moje dziecko przechodzi na nogach caly las i park i wcale sie nie meczy.Wiec nie martwie sie ze np nie ma energii czy leniwy jest.W tej chwili nie wyobrazam sobie go np na deskorolce, alena szczescie nie nie musi :-)
Kazda mama wybiera co ej pasuje i jak jej wygodnie.My mozemy tylko doradzac:-)
 
czesc dziewczyny to ja pytam o jane energy i z niecierpliwosica czekam na zdjecia od gastone:-) interesuje mnie jeszcze jane carrera pro albo inny wygodny dla dziecka wozek lekki do 7kg podkreslam ze chce wozek miec jeden do wszystkiego mieszkam w miescie wiec nie potrzebuje wozka terenowego choc przy tych chodnikach to casem gorzej niz w lesie:crazy:
 
hih j ci powiem kochana ze chyba neimna wozka jednego, dobrego na wszystko ispelniajacego nasze wymagania.Wedle zyczenia zaraz cykne pare zdjec, tylko zastrzegam ze moje dziecko ma juz dwa i pol roku wiec jest duze.
 
jasne gaston moja ma 10 miesiecy mam nadzieje ze ten wozek nadaje sie dla takich dzieci? czekam z niecierpliwoscia.cały czas strone odswiezam:-)
 
jasne gaston moja ma 10 miesiecy mam nadzieje ze ten wozek nadaje sie dla takich dzieci? czekam z niecierpliwoscia.cały czas strone odswiezam:-)

jasne , musisz chwile poczekac bo to potrwa, najpierw musze musze usidlic malego hehe
oki prosze bardzo.Na pierwszym zdjeciu ten z prawej to jane energy oczywiscie.:-)
 

Załączniki

  • P1000895.jpg
    P1000895.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 35
  • P1000936.JPG
    P1000936.JPG
    59,5 KB · Wyświetleń: 47
  • P1000938.JPG
    P1000938.JPG
    55,6 KB · Wyświetleń: 44
  • P1000942.jpg
    P1000942.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 37
  • P1000940.JPG
    P1000940.JPG
    50,2 KB · Wyświetleń: 41
  • P1000947.jpg
    P1000947.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:



a to ja i moja córa i nasze obecne ciężkie wozidło aż 19kg


gaston
bardzo ci dziekuje za poswiecony czas a twojemu synkowi za chwile cierpliowsci! widze ze wozek szeroki jest i dziecku bedzie wygodnie musialabym tylko palak dokupic i gitara. chce go zakupic jako jedyny wozek parasolka mieszkam w miescie wiec to chyba wystarczy mam nadzieje ze sie nie rozwali bo bedzie czesto uzytkowany. Jeszcze raz Gaston ogromne dziekuje az bym cie wysciskala za twoja pomoc nawet nie wiesz ile dla mnie znaczy bo w necie nie ma zdjec wozka z wyposazeniem tzn dzieckiem a na zywo tez go nie ma u nas w sklepach.bIG BUZIAK!
URL%5D
 
Ostatnia edycja:
reklama
sliczna corcia, slicna mama,Zdjecia dodalam post wyzej.

edit: Nie ma sprawy sluze pomoca.Wozek raczej wytrzymaly , ja uzywam go od roku dokladnie i jestem zadowolona.Uzywalam go codziennie, do zeszlego tygodnia kiedy to zakupilam jane slalomale wicaz jest to moj ulubiony wozek.Szybko sie sklada, bardzo lekki i powiem ci super w utrzymaniu.Material z ktorego jest wykonany czysci sie tylko ladnie szmatka.Nawet wieksze plamy tak czyscilam i zeszly.A palak mozna dokupic ale nie oryginalny oczywiscie.Najlepiej wejdz na strone calineczka.pl ja tam kiedys pytalam o niego i mowili ze nie ma sprawy.Mozna zamowic.Ale jakos sie obylam bez palaka..
Jakmasz jakies pytania to wal smialo.
 
Ostatnia edycja:
Do góry