reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

żyrafa Sophie

No i nie zapominajmy o czapeczce za 125 zl- luksusowa, azurkowa... Hmmm calkiem podobna do tej, ktora babcia szydelkiem zrobila...
 
reklama
No i własnie o tym mówiłam...być może miłośniczki i obrończynie Żyrafy będą bronić owej horrendalnie drogiej pościeli powołują się na jej "oryginalność" a moim zdaniem to rozbój w biały dzień ot co .:-) a nawiązując do tej strony , mnie rozwaliła szmaciana lala za 163 złote :-D:-D Ubranka dla dzieci, zabawki edukacyjne, meble dziecięce - Lalka Lotta 38cm - Haba albo to...cokolwiek to jest ....
Ubranka dla dzieci, zabawki edukacyjne, meble dziecięce - Grający samochodzik - BamBam :baffled::baffled::baffled:

no co chcesz???:):):-)przecież to jest mięciutka przytulanka dla maluszka:-)100% bawełna.
no ale ten wóz....to robi wrażenie. Przepiękna mięciutka skóra, na dodatek on gra a co najważniejsze mozna go powiesic przy wózku i kosztuje jedyne 285 zł. :-D Ale to pewnie dlatego, że siła robocza jest droga:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
No i nie zapominajmy o czapeczce za 125 zl- luksusowa, azurkowa... Hmmm calkiem podobna do tej, ktora babcia szydelkiem zrobila...

:-D O kurde muszę pokazać to babci zbije fortunę na czapeczkach :-D:-D:-D



no co chcesz???:):):-)przecież to jest mięciutka przytulanka dla maluszka:-)100% bawełna.
no ale ten wóz....to robi wrażenie. Przepiękna mięciutka skóra, na dodatek on gra a co najważniejsze mozna go powiesic przy wózku i kosztuje jedyne 285 zł. :-D Ale to pewnie dlatego, że siła robocza jest droga:-D:-D:-D
No tak, to nie to co siła robocza z Chin..:-D:-D:-D
przekonałaś mnie...biorę szmaciankę...:-D:-D:cool2:
 
Ostatnia edycja:
:-D:-D:-Dnie mogę dobre dobre żyrafka no no:-D:-D:-Dtak czytam czytam co tu piszecie no fajna taka inna...inaczej robiona....no bo nie przez chińskie rece

kurcze ale ja wam powiem jeszcze jedno,że ja na pewno kupie samochodzik Bam bam za 285 bo nie tylko ząbkowanie bedzie bezproblemowe ale i bunt dwulatka a kto wie może w okresie dojrzewania też nam pomoże no za tą cene:-D:-D:-D
 
A ja mam dla was zagadkę...jak myślicie ile to może kosztować? Podpowiadam ze to maskotka i ma wysokość 2 metry :-)

675196424
 
reklama
no widzisz jakby był FRANCUSKI:-D:-D:-D to bym wiedziała, ale że na filipinach to muszę się zastanowic:-D
Noo eeeej , jak to nie wiesz? Przeciez wiadomo ile może kosztować taki fajny filipiński słonik :-D
zmykam spać więc pogłówkujcie a ja jutro dam odpowiedź ...zobaczymy która będzie najbliżej ;-)
Dobranoc
 
Do góry