reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Życzenia i gratulacje ;)

reklama
MAMUŚKI
w dniu naszego święta
życzę wszystkim
dużo radości, miłości
i żeby dzieci się łatwo chowały :tak:
 
Wszystkim mamusiom
z okazji naszego święta
samych radosnych chwil z pociechami
i wiele miłości od tych szkrabów!!!
 
Witajcie Kochane Kobietki :-)
Dawno mnie tu nie było, oj baaardzo dawno :zawstydzona/y: Wróciłam do pracy i jakoś nie mam dostępu do komputera :sorry2: Mąż okupuje go całymi popołudniami :crazy:
Ale wracając do tematu:
dziękuję w imieniu Andrzejka za przemilusie życzonka i proszę, abyście wszystkie swoim pociechom życzyły od nas spóźnione STO LAT !!!! :-):-):-)
a wszystkim Mamusiom składam najlepsze /również spóźnione :dry:/ życzenia z okazji Ich Swięta :-D
 
Dla wszystkich dzieci,tych malutkich i tych "dużych",którzy czuja w sobie coś z dziecka,wszelkiego dobra,spełnienia marzeń,samych radosnych dni i ......wiele,wiele innych wspaniałych rzeczy.
Buziaczki!
1170016292G100296.gif
 
reklama
Po święcie mamusiek przyszedł czas na świąto naszych dzieciaczków.
Radosnego dzieciństwa wszystkim maluszkom życzę :tak:
 
Do góry