reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZUS, KRUS, BECIKOWE etc....wszystkie sprawy prawne styczniówek:))

Sali dobrze mówi... Twój z tego co wiem musi mieć zasądzone alimenty żebyś była uznana za samotną matkę i i żeby można było zliczyć twoje dochody. Poza tym jeśli jesteście razem zameldowani to prowadzicie wspólne gospodarstwo domowe...
 
reklama
Jak możesz chodzić, to nie mają jak sprawdzić ;) Tylko jak masz zaznaczone "chora musi leżeć" to mieliby podstawy do zakwestionowania L4.
A tak... przecież mogłaś wyjechać w celach leczniczych ;)
 
mam pytanie...jestem na wychowawczym i chce teraz wziac od lekarza zwolnienie bo musze lerzeć a kasa by sie przydala n nie? i pytanie czy ja pisze podanie i wracam z wychowawczego a potem przedstawiam zwolnienie?czy jak ja to mam rozegrać
 
Diablica ja tam chciałam zrobić ale szefowa się nie zgodziła... :-( musisz napisać podanie o powrót do pracy z wychowawczego dla szefostwa i pierwszego dnia pracy przynieść zwolnienie :tak:
 
Dziewczyny termin założenia karty ciąży nie jest istotny. Urząd nie może od Ciebie wymagać okazania karty ciąży! Do becikowego potrzebne jest zaświadczenie od ginekologa, że przez ciąże byłaś pod opieką lekarską od min. 10 tygodnia ciąży. A zaświadczenie ginekolog wystawia Ci na podstawie terminu Twojej pierwszej wizyty potwierdzającej ciążę.
Pracowałam w GOPSie , stąd mam te informacje.
 
reklama
Dziewczyny, czy któryś z tatusiów korzystał ze zwolnienia od waszego ginekologa w ramach opieki nad ciężarną żoną?? Czy w ogóle można coś takiego, czy dopiero po porodzie
 
Do góry